Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 16:35, Karister napisał:

Katastrofa. :( A mogę w takim razie jakoś zabronić reszcie drużyny pić samemu mixtury?

W opcjach zachowania po lewej stronie jest okragły przycisk radiowy, który przełacza zachowanie tylko tej postaci z karty, a po prawej stronie jest przycisk [Druż.], który przełącza na opcję wszystkie postacie z drużyny (łącznie z Twoją). Jeżeli to nie działa jak należy, to jest to bug. Mi to działa jeżeli ustawię. Ale zauważyłem, że w pewnych warunkach ustawienie jest gubione i przestawiane na domyślne (czyli używanie mikstur). Na przykład wydaje mi się, że tak dzieje się po zapisie gry. Tak na marginesie po zapisie gry naprawiają się błędy grafiki - szczególnie sieczka w teksturach okienek informacyjnych i ikonkach postaci.

Dnia 11.12.2006 o 16:35, Karister napisał:

Przecież w BG to było już dobrze zrobione. ;P

W BG zdaje mi się, że postacie w ogóle nie używały misktur bo było to całkowicie zależne od skryptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:55, Lex napisał:

Masterlink jest żałosny. W dniu dzisiejszym miała dojść (nareszczcie) moja ukochana przesyłka
z NWN 2 EK Lawful Good. Aby odebrać paczkę specjalnie nie poszedłem do szkoły. Dzwoniłem do
ML i umówiłem się z kurierem na odbiór przesyłki o 13.00. Z sortowni paczuszka wyszła
o 7.37, a do tej pory jej nie otrzymałem. Jeżeli jutro dojdzie to tak opier... niczę kuriera,
że więcej do moich drzwi nie zawita. Jaki z tego wniosek? CDP musi zmienić firmę kurierską.



nie wiesz co mowisz czlowieku. Masterlink to jedna z najlepszych firm u nas w Rp. Np dhl to porazka jest <u nich dostawa w ciagu 24h zamienia sie w dostawe do 7 dni :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 16:09, Mistic napisał:

> W ile dni oni przyślą mi NWN2???

W tyle ile pisze przy kazdej opcji wysylku podczas skladania zamowienia.



No niekoniecznie...dodaj jkaies 3 dni do GWARANTOWANEJ DOSTAWY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jak to w końcu jest z tą grafiką? Raz czytam, że jest słaba, ale mimo to podobno wyciska z komputerów ostatnie poty. Innym razem znowu słyszę, że jest całkiem przyzwoita, a przecież w RPG to wcale nie jest takie istotne. To da się grać w miarę bezstresowoi jednocześnie oczy nie bolą od ubogiej grafiki? I jeszcze się zastanawiam czy na takiej konfiguracji gra pójdzie w miarę płynnie: Athlon XP 3000+, 1GB RAM, GF 7600 GS. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:25, Briho napisał:

Panowie, to jak to w końcu jest z tą grafiką? Raz czytam, że jest słaba, ale mimo to podobno
wyciska z komputerów ostatnie poty. Innym razem znowu słyszę, że jest całkiem przyzwoita, a
przecież w RPG to wcale nie jest takie istotne. To da się grać w miarę bezstresowoi jednocześnie
oczy nie bolą od ubogiej grafiki? I jeszcze się zastanawiam czy na takiej konfiguracji gra
pójdzie w miarę płynnie: Athlon XP 3000+, 1GB RAM, GF 7600 GS. Jak myślicie?

Ja mam dokładnie taką samą konfigurację kopa , i powiem szczerze ,że OBLIVION -to chodzi jak rakieta.
NWN 2 mimo,że ma porównywalne wymagania systemowe , granie jest naprawdę przyciężkawe .
Optymalizacja - daję 3 w skali ocen 1-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka śmiga jak na razie bez przycinek na defaultowych ustawieniach...
Gram na AMD 64 3000+ S754, Radeon 9800 Pro, 1024 DDR 400 Mhz

sam się dziwie ;]

Ps. wiecie moze jak wykonać KOPIE ZAPASOWĄ oryginalnego krążka? szkoda mi go tak wkladac za kazdym razem do napedu, tylko sie nieszczy biedak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam... ja nie wiem o co wam chodzi:D u mnie na athlonie 64 3500+ , 512 - 400 mhz i radku rx700pro w 1024x768 i srednio wysokich detalach smiga az milo... sa co prawda przyciecia przy wiekszej ilosci efektow ale ogolnie gra sie niezle... duzo lepiej niz w obliviona:D malo ramu niestety:( hmmm... co do kopii zapasowej... to wyjsciem moga byc programy pokroju alkoholu i clony + clone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim sposobem rozwalać zamknięte skrzynie lub drzwi . Gram paladynem.
W NWN1 to miałem okrągłe menu i wybierałem -Wyważ drzwi.
A tu nic takiego nie zauważyłem. Chyba ,żę ślepy jestem -HA HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie chyba sobie pogram w Nwn 1 ... Bo chociaż mam Intel Celerona 2400 , 512 DDR SDRAM, Radeon 9550 to gra nie chodzi tak jak bym chciał i przy wiekszej ilości efektów się po prostu tnie :/ trzeba tate namówić na nowego kompa o wiele lepszego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciśnięcie IMO Shift i PPM jest prawdę mówiąc szybsze. Jeśli oczywiście gra się bez zatrzymywania gry.

Nie mówię tutaj konkretnie o akcji typu Wyważ, bo z tego to się nie korzysta z reguły w czasie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jakie ustawienia graficzne mógł bym liczyc? Amd 64 3800+ 1024ram (2*512 kingstom -333mhz dual chanel:<)
i nówka funkiel nie śmigany GEforce 7900GS lekko podkrecony:DD moge liczyc na high? lub przynajmniej na high bez max AA i Aizo? BO skoro kupiłem nowy sprzecik chciał bym go przy czyms przetestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:30, Solstheim napisał:

i nówka funkiel nie śmigany GEforce 7900GS lekko podkrecony:DD moge liczyc na high?

Po pierwsze zależy w jakiej rozdzielczości.
Na 1280x1024 powinno być wszystko na maksimum. To samo w opcjach sterownika graficznego poza FSAA x8 bo wtedy karta generuje obraz mający 64 razy więcej pikseli. A tego nawet silne karty mogą nie wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 14:59, flymar napisał:

> To niedobrze. Widocznie gra coś nie lubi tych kart. Powinieneś spokojnie grać na 1280x1024.

> A przynajmniej tak sądzę.
A może to kwestia procesora - "udawane" 2600 to tak naprawdę 1800 z haczykiem, więc mam sporo
podejrzeń co do niego.

Heh.. odkryłem co tak zwalnia - Cienie.. Po zmianie z "Niskie" na "Brak" gra ruszyła z kopyta!!!.
Do tego taką dziwna przypadłość odkryłem. Po zatrzymaniu postaci i ponownym ruch po pół kroku następował "zaciach" gdzieś tak na ułamek sekundy. Poradziło wyłączenie działania światła na postaciach. Pozostałe ustawienia na maxa.Teraz śmiga. Wracam do gry...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: co zrobić, żeby mi się ta aureolka złota pokazała, która miałabyć nobilitacją tych, którzy zamówili EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejść w Kartę Postaci, wybrać zakładkę atuty, przeciągnąć Błogosławieństwo Waukeen na pasek i aktywować umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:39, Olamagato napisał:

> i nówka funkiel nie śmigany GEforce 7900GS lekko podkrecony:DD moge liczyc na high?
Po pierwsze zależy w jakiej rozdzielczości.
Na 1280x1024 powinno być wszystko na maksimum. To samo w opcjach sterownika graficznego poza
FSAA x8 bo wtedy karta generuje obraz mający 64 razy więcej pikseli. A tego nawet silne karty
mogą nie wyrobić.

hmm, wiesz, a ja mam wrazenie ze cos jest niezle skopane - nie wiem czy sprawdzales ale gra w oknie (tak ze widac pulpit) chodzi 10x lepiej niz w tej samej rozdziałce na pelnym ekranie (?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować