Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Włączasz kartę postaci, zakładkę atuty, wybierasz Błogosławieństwo Waukeen i przeciągasz na pasek. Następnie uaktywaniasz tą zdolność.

Przedmiotów jest więcej niż dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozstawianie nie pomogło. Po każdej walce musieli sobie położyć na ziemię kogos z drużyny, to im przechodziło. :( Ile bym ich nie rozstawiał po kątach, biegli do siebie spowrotem. Udało mi się jednak zaobserować, co powodowoało ten problem. Otóz używanie przez mojego maga takich czarów, jak błyskawica, elektryczna pętla gedeels, kamienna skóra (lol?). Myślałem, że może powodem jest to, że taki czar trafia też w członków mojej drużyny (poza kamienną, czego w ogóle nie rozumiałem). Co prawda od początku nie wierzyłem w taką terorię, bo po pierwsze to by było idotyczne -mam prawo zranić swoich czarem obszarowym, jeśli uważam, że i tak mi się to opłaci, po drugie przy użyciu ognistej kuli czy lodowej nawałnicy, problem nie występował, nawet gry wycelowałem w swoich. I faktycznie teoria okazała się błędna, bo po użyciu błyskawicy tylko na przeciwniku (bez ranienia swoich kompanów), problem znów pojawił się po walce. Byłem zażenowany, ale wystarczyło mi to, by wywnioskować, że skopane jest AI moich ludków. Rzuciła mi się w oko taka opcja osłaniaj dowódcę. Wyłączenie pomogło. Choć i tak nie wiem, co ma ochrona dowódcy i rzeź w drużynie do zabicia orka błyskawicą. Oj, chyba to AI nie jest tak dobre, jak twórcy sobie chwalili. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 12:32, joaska85 napisał:

porozmawialam i nic nie daje:) zaczelam gre od nowa i mam podobny problem ale tym razem z oddaniem
rzeczy z domu terresa czy jak mu tam.

MUSISZ ROZMAWIAć Z BEVILEMW RUINACH, A DO DOMU CZAROWNIKA WEJDź JESZCZE RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:07, skubsa napisał:

>
No wiesz jest to prezent więc musisz wytrzymac:)Swoją drogą to jest przyjemność takie oczekiwanie
na prezent(i to jaki)!!!!


Dzięki za pocieszenie! Już mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadix ale ja juz z nim rozmawialam :) tyle ze on nic konkretnego nie mowi.... wybieralam wszelkie opcje z mozliwych i nic. nie mam pojecia dlaczego nie chce isc dalej. Da sie jakos obejsc to zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 13:48, joaska85 napisał:

Sadix ale ja juz z nim rozmawialam :) tyle ze on nic konkretnego nie mowi.... wybieralam wszelkie
opcje z mozliwych i nic. nie mam pojecia dlaczego nie chce isc dalej. Da sie jakos obejsc to
zadanie?

JEżELI W RUINACH (NIE WIEM CZY NIE KONKRETNIE W KOMNACIE Z KTóREJ BIERZE SIę OKRUCH) POROZMAWIASZ Z BEVILEM, TO ZAPYTA CZY CHCESZ JUż WRACAć? PO POTWIERDZENIU PRZENIESIE CIę DO ZACHODNIEGO PORTU I ZACZNIE SIę ROZMOWA O OKRUCHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 12:36, flymar napisał:

Czy/jak można ustawić, żeby u postaci w drużynie było widać nakrycia głowy - pokazuje się
tylko na mojej postaci.

Chyba nie wszystkim, albo inaczej - nie wielu. Nakrycie głowy wymusza zmianę fryzury, która jest do niego przypisana na stale. A fryzura jest mocno związana z cała głową. U postaci głównej różne fryzury można zmieniać dla tej samej głowy, a u BN chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, chcę sobie uporządkować paski skrótów do czarów itd (do szybkiego używania) te na dole - wstawiłem czary - te same na dwóch paskach, chcę z jednego usunąć, nie wiem jak to zrobić? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:21, Radator napisał:

wstawiłem czary - te same na dwóch paskach, chcę z jednego usunąć, nie wiem jak to zrobić?

Po prostu przeciągnij ikonkę z paska gdzieś na ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:27, Olamagato napisał:

> wstawiłem czary - te same na dwóch paskach, chcę z jednego usunąć, nie wiem jak to zrobić?

Po prostu przeciągnij ikonkę z paska gdzieś na ekran.

Spróbuję, bardzo dziękuję. Jak miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:45, Cammeleon napisał:

W NvN 1 były dwa paski skrótów. Czy w NvN 2 też są dwa ?? Jak wywołać drugi jeśli jest ?

W DWóJCE JEST 10 PASKóW. W LEWYM KOńCU PASKA MOżNA JE PRZESTAWIAć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, czy można odłączyć postacie od drużyny? Trochę się zirytowałam, jak zostałam postawiona przed faktem dokonanym, że mam towarzyszy, zwłaszcza, że wybierałam takie opcje, aby ich zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 15:05, Saovin napisał:

Może ktoś wie, czy można odłączyć postacie od drużyny? Trochę się zirytowałam, jak zostałam
postawiona przed faktem dokonanym, że mam towarzyszy, zwłaszcza, że wybierałam takie opcje,
aby ich zniechęcić.

DOPIERO W NEVERWINTER PRZY WYCHODZENIU Z TAWERNY WUJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 14:15, Olamagato napisał:

> Czy/jak można ustawić, żeby u postaci w drużynie było widać nakrycia głowy - pokazuje
się
> tylko na mojej postaci.
Chyba nie wszystkim, albo inaczej - nie wielu. Nakrycie głowy wymusza zmianę fryzury, która
jest do niego przypisana na stale. A fryzura jest mocno związana z cała głową. U postaci głównej
różne fryzury można zmieniać dla tej samej głowy, a u BN chyba nie.

To chyba nazbyt zaawansowana teoria:) Wydaje mi się, że komus sie po prostu czegos nei chciało zrobić:) A może jest komenda ''showhelmets on''?

SADIX -->Odpuść sobie Capsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prosze o pomoc. Czy w nwn2 moge być np wojownikiem szermierzem i mistrzem broni?? (tzn moge miec dwie klasy prestiżowe??)
ponadto na mistrza broni wymagane są atuty których nie ma w instrukcji (podejrzewam że poprostu tlumaczenia sie nie pokrywaja)
spręzysty atak -chodzi o atak z doskoku?? jesli nie to co trzeba to jakie wymagania??
ruchliwość-mobilność?? jesli nie jakie wymagania??
atak wichury-wirujący atak?? patrz wyzej
wprawa w walce-tu nie mam pojecia i prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować