Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2007 o 20:03, Ziomós napisał:

dziex za odp!
A możesz mi jeszcze pokazac na mapier 4 chore osoby(na mpie południowgo portu od razu jak mnie
beil obudzi) bo zawsze jedno bagienne ziele mi zostaje i nie wiem co z nim zrobic


Chodzi Tobie o mapę Zachodniego Portu z zaznaczonymi miejscami, w których są żołnierze? Proszę bardzo. Miejsca, w których są, są zaznaczone białymi krzyżykami.

20070510202026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mapę i zaznaczonych żołnierzy też. ale mi zawsze jedeno bagienne ziele zostaje i nie wiem co z nim zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 20:58, Ziomós napisał:

ja mam mapę i zaznaczonych żołnierzy też. ale mi zawsze jedeno bagienne ziele zostaje i nie
wiem co z nim zrobic


Jeżeli masz już zebranych tych członków milicji, to z tymi zielami nie rób po prostu nic. Udaj się tylko w miejsce zebrania tych wszystkich żołnierzy, wtedy rozegra się ostateczna bitwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co się bardziej opłaca (pod względem PD- punkty doswiadczenia)dołączyc do gildi złodzieji czy gildji strażników? Wszystkie miesje wszysktie wszystko związane z tymi twoma gildjami co sie brdziej opłaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 22:22, Ziomós napisał:

Ej co się bardziej opłaca (pod względem PD- punkty doswiadczenia)dołączyc do gildi złodzieji
czy gildji strażników? Wszystkie miesje wszysktie wszystko związane z tymi twoma gildjami co
sie brdziej opłaca??


1) Przyłóż się bardziej do pisania postów - gramatyka, interpunkcja, ortografia, to takie egoztyczne "cosie", których brak znajomości i popełnianie błędów (niechlujstwo może bardziej pasuje?) w tak wielkiej ilości powoduje kompromitację... Zresztą już kilka razy różne osoby Ci uwagę zwracały. Chcesz być traktowany poważnie to traktuj poważnie innych...
2) Obie ścieżki fundują nam raczej podobną dawkę PD. Nie przypominam też sobie by któraś z nich dawała jakieś konkretne korzyści przemawiające za wyborem jej właśnie... Wybierz po prostu ścieżkę która pasuje do charakteru Twojej postaci...
3) Tak z czystej ciekawości - ta gra jest dosyć długa... Czy zamierzasz zadawać tonę pytań o każdy quest, kamyk na drodze i orka w krzakach? Powiem Ci to, co już raz tutaj pisałem. Szczerze i bez złośliwości... Zaangażuj się trochę w rozgrywkę. Czytaj dialogi, wczuj się w historię i staraj się SAM rozwiązywać zadania jakie przed Tobą stają. Na tym polega RPG, na wczucie się w osobę i historię jaka się z nią wiąże... NWN2 naprawdę jest tak skonstruowany, że prowadzi jak za rękę... A jeżeli coś zostanie nieodkrytego to masz smaczki na następne podejście do gry. I nie oburzaj się tylko przemyśl sobie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo ciekawy problem odnośnie patha w wersji 1.4 - otóż nie bardzo chce się zainstalować:). Robię wszystko po kolei, jak w readme każą, ale program do aktualizacji nie może znaleźdź sobie czegoś od gry w rejestrze po czym nie może sprawdzić mojej wersji gry. Dodam, że grę zainstalowałem przed 2 dniami, ogólnie jest lux, ale chciałem ją upathować. Pytanko - czy wcześniej trzeba mieć path 1.3? Bo pudełkowa wersja jest w 1.2. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 18:33, caramondl napisał:

mam bardzo ciekawy problem odnośnie patha w wersji 1.4 - otóż nie bardzo chce się zainstalować:).
Robię wszystko po kolei, jak w readme każą, ale program do aktualizacji nie może znaleźdź sobie
czegoś od gry w rejestrze po czym nie może sprawdzić mojej wersji gry. Dodam, że grę zainstalowałem
przed 2 dniami, ogólnie jest lux, ale chciałem ją upathować. Pytanko - czy wcześniej trzeba
mieć path 1.3? Bo pudełkowa wersja jest w 1.2. ???


Musisz ściągnąć sobie nową wersję aktualizatora, gdyż ten zamieszczony w grze nie wspópracujeł z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:20, edeń napisał:

> sam gram w NWN2 ale mam problem. Nie moge przejść magazynu( tago który trzeba zamknąc
zdobywając
> dokumenty z biura).W magazynie zostaje 6 łotrów(5 i mag) na początku bije maga a potem
jak
> bym sie nie starał zawsze gine.Na koniec jak gine w magazynie zostaje 2-3 przestępcow.POMOCY

> może jakieś wskazowki??? PROSZE!!!

Spróbuj zaatakować bandytów broniami dystansowymi oraz czarami Quary, a potem szybko uciekaj.
Zapewne nie wszyscy za Tobą pobiegną i to będzie ważne. Kluczem do sukcesu jest także częste
odpoczywanie. Nie martw się, jeśli się nie uda - sam miałem wielkie problemy z magazynem.

Dzienki za rady.Ja ciągle próbuje ale przegrałem chyba z 20 razy!!!Ale będe próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos moze mi powiedziec czy neverwintr nights 2 mi wejdzie ? mam celerona 3.06ghz 1024 Ramu i GF 5500 FX AGP.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim!! mam pytanko otoz czym rozni sie oprocz kolorem opakowania Neverwinter Nights2 w czarnym od bialego??mam dylemat a chcialbym sobie kupic prosze o szybka odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:12, Tieru napisał:

witam czy ktos moze mi powiedziec czy neverwintr nights 2 mi wejdzie ? mam celerona 3.06ghz
1024 Ramu i GF 5500 FX AGP.Z góry dziękuję.

Ja mam Athlona 2500+ Radeona X1600 i 1024 Ram i śmiga mi aż miło :D na średnich detalach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze sie powtorze ale spytam sie drugi raz:czy neverwintr nights 2 mi wejdzie ? mam celerona 3.06ghz
> 1024 Ramu i GF 5500 FX AGP.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN 2 jest dobrą grą? Chętnie bym coś kupił sobie za jakiś czas, ale nie wiem czy jest to gra godna uwagi. Jak narazie to wiem z Forum, że jest dość poważny problem z patchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 16:11, popcorn napisał:

NWN 2 jest dobrą grą? Chętnie bym coś kupił sobie za jakiś czas, ale nie wiem czy jest to gra
godna uwagi.


Gra jest bardzo dobra. Kampania jest świetna, lecz "esencją" gry jest multiplayer, bo kampanię można przejść w mniej niż tydzień.

Dnia 24.05.2007 o 16:11, popcorn napisał:

Jak narazie to wiem z Forum, że jest dość poważny problem z patchami:)


Problem z patchami jest STRASZNY. STRASZNY. Teraz Obsidian już robi patch 1.06 i za niedługi okres czasu wyjdzie już, a w Polsce nie ma jeszcze patcha 1.05! Więc poczekaj jeszcze trochę - jeżeli problem z patchami nie rozwiąże się - nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować