Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Mam poważny problem. Zainstalowalem oryginalnego nevera i jak chce uruchomić to ciągle wyskakuje mi info, ze wykryto emulacje. Oczywiscie pousuwałem wszystkie programy mogące to wywoływać (np nero czy daemon), ale to występuje cały czas:/ Miał ktoś z was juz taki problem? Może cos jest nie tak z grą? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Windows(R) XP lub 2000 z najnowszymi uaktualnieniami
2. Procesor: Pentium(R) 4 2.4 GHz lub jego odpowiednik
3. 512 MB RAM
4. Jedna z obsługiwanych kart graficznych: ATI Radeon 9500 lub NVIDIA GeForce FX 5700
5. Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 8.1
6. Napęd DVD 6x lub szybszy
7. 4.9 GB miejsca na twardym dysku na instalację (zalecane pozostawienie dodatkowo 1GB na dysku twardym po instalacji gry)
8. DirectX 9.0c
9. Połączenie z internetem lub siecią LAN do gry dla wielu graczy

Rekomendowane wymagania:

1. Procesor: Pentium(R) 4 3.0 GHz lub odpowiednik
2. 1 GB RAM
3. Jedna z obsługiwanych kart graficznych: GeForce(TM) 6800 lub ATI Radeon X800,

Wystarczyło poszukać w google :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 21:13, Jakub1211 napisał:


A mógłbyś chociaż przeczytać posta, na którego odpowiadałeś, gdyż już mialeś podaną w nim odpowiedź. Na przyszłość przycinaj posty, na które odpowiadasz, to znacznie poprawia czytelność forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 21:13, Jakub1211 napisał:

A mógłby mi ktoś podać wymagania sprzętowe do gry Neverwinter Nights 2.

Do tego co podał temek dodam, że w tej chwili z najnowszymi patchami minimalną kartą do grania jest GF6600 lub Radeon 9800 Pro. Na 4 potokowych kartach GF FX lub Radkach 9xxx nie można płynnie grać na single player nawet na najniższych ustawieniach.
Natomiast do gry w sieci na serwerach stałych światów lub w wieksze mody wymagania są jeszcze większe ponieważ obszary tam zrobione są zwykle większe i mają więcej detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:40, Mack..... napisał:

Mam poważny problem. Zainstalowalem oryginalnego nevera i jak chce uruchomić to ciągle wyskakuje
mi info, ze wykryto emulacje. Oczywiscie pousuwałem wszystkie programy mogące to wywoływać
(np nero czy daemon), ale to występuje cały czas:/ Miał ktoś z was juz taki problem? Może cos
jest nie tak z grą? Proszę o pomoc.


Oprócz tego mam jeszcze pytanie. Wyczytałem gdzieś (chyba w instrukcji), że dzięki umiejętności małpi chwyt można trzymąć broń 2h w jednej dłoni. Czy to znaczy, że mogę trzymać 2 miecze dwuręczne naraz? (w lewej i prawej dłoni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 01:47, Mack..... napisał:

> Mam poważny problem. Zainstalowalem oryginalnego nevera i jak chce uruchomić to ciągle
wyskakuje
> mi info, ze wykryto emulacje. Oczywiscie pousuwałem wszystkie programy mogące to wywoływać

> (np nero czy daemon), ale to występuje cały czas:/ Miał ktoś z was juz taki problem? Może
cos
> jest nie tak z grą? Proszę o pomoc.


Ok, poradziłem sobie z tym już. Jednak teraz mam trochę poważniejszy problem. Otóż podczas zapisywania caly czas wyskakuje mi komunikat, że brakuje miejsca na save''y. Jednak nie powinno tak byc, ponieważ na C mam prawie igb, a na dysku z gra okolo 500mb. A pozatym wcześniej zapisywałem i było wszystko ok. Miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale ten błąd (wymóg ogromnej ilości miejsca potrzebnego na dysku do zapisania gry) występował zawsze w pierwotnej, niezaktualizowanej wersji gry. W późniejszych patchach został poprawiony. Ja od razu zaktualizowałem grę i nie miałem z tym żadnego problemu, a wolnego miejsca na dysku mam mniej więcej tyle co Ty. Chyba w tym tkwi przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! Sorka za troszke n00bskie pytanko no ale cush zrobic... Jak sie instaluje ta latke z 1.04 na 1.06? Odpakowuje plik a tam jest plik RTP i nie wiem co z nim zrobic ^^ Z gory dzieki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypakowujesz pliku. Całość zrarowaną wrzucasz do folderu głównego z grą i odpalasz aktualizator. Powinno się zainstalować automatycznie, jeśli tylko masz odpowiedniego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie ogólnie co do kampanii. Czy grając drowem gra się trudniej? Proszę nie brać pod uwagę tego, że ma karę do expa, bo to wiem. Generalnie chodzi mi o kontakty z innymi, z tego co słyszałem przeżywa się jakieś tam miłostki, przyjaźnie i te sprawy i bardzo dużo w kontaktkach z potencjalnymi informatorami (np gdzie dalej iść, że się tak prostacko wyrażę) zalezy kim jesteś.
Czy zatem drowem będzie jakoś... dużo trudniej, dużo inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze było z kim romansować... drugiej Viconii tu nie uświadczysz :/ Natomiast te przyjaźnie i questy NPCów też są jakieś przereklamowane. W BG2 NPC byli tak wyraziści i oryginalni, że twórcy nie są w stanie tego powtórzyć... Naprawdę można było polubić Jansena, czy idiotę Minsca lub tego małego drania z toporem... W NWN2 niczego takiego nie uświadczyłem, ale może to tylko ja.
Grałem już kilkoma postaciami (człowiek, kransolud i elf leśny), nie zauważyłem specjalnych różnic w odbiorze mojego bohatera, więc jeśli Twoja charyzma nie wynosi jakieś -10 (a to od rasy przecież nie zależy), to nie powinieneś mieć większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh a tu takie dylematy..:) ja mam jeden..:) nawet gigantyczny, NW2 mam ale nie gram dlaczego..:) mimo dobrego procka i grafy... mam malo ramu tylko 256..:) na dzień dzisiejszy taka ilość ramu zakrawa o niesmaczny żart ale jakoś tak wyszło..:D, co robię..?
Ano gram sobie w NW1 i czekam aż jak manna z nieba spadnie mi trochę pamięci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:18, PolishWerewolf napisał:

Nie wypakowujesz pliku. Całość zrarowaną wrzucasz do folderu głównego z grą

Tylko nie zrarowanego. To jest zip. I tylko zip jest rozpoznawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę tak krytyczną opinię na temat gry.
Co prawda do BG2 nie ma porównania, jednak kumpel mówił mi, że kampania jest bardzo dobra. No to proóbuję. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować