Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Już, dałem radę. Mój problem chyba polegał na tym, że byłem nadgorliwy, bo więcej ciał oblałem... a kiedy okazało się, że tylko te 2 i mięcho było ok.

Mod bardzo dobry, choć chciało by się by trwał jeszcze kilka godzinek. Pewnie na kolejnego trzeba będzie poczekać parę ładnych miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie a dot. trybu multi. Mianowicie rozgrywamy ze znajomym kampanię przez net. Niestety, po zakończeniu każdej sesji znikają mu wszystkie przedmioty. Co zrobić, żeby to się nie działo?
W instrukcji nie ma nawet słowa na temat multiplayera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:08, Chlorofil napisał:

Ale karta grafiki jest dobra ? Bo nic nie napisałeś że jest za słaba.


W życiu - NWN2 nawet się nie włączy. Polecam kupić nowy komputer lub wymienić te przestarzałe części na nowe. Najlepiej wymień wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:08, Chlorofil napisał:

Ale karta grafiki jest dobra ? Bo nic nie napisałeś że jest za słaba.


Jest za słaba. I to duuuużo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można rozmawiać z innymi postaciami ze swojej drużyny?
czasem mi sie udaje na chybił trafił ale nie wiem ajak a w instrukcji nic nie znalażłem na ten termat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a da sie jakoś zmienic sterowanie na takie z baldurs gate? (grafike tez bym chetnie zmienił bo tam bardziej mis ie podobalal ;) )
chetnie wyłączylm bym si bo komputer zużywa czary nawet na słabych przeciwnikow, ale kierowanie kazdą postacią z osobna to masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby uniknac problemu czarowania musisz wlaczyc "tryb marionetek" na karcie danego NPCa.

A ze sterowaniem wiele sie nie da zrobic niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem sobie gierkę i mam pare pytań.

1. Na początku ustawiłem wszystkie detale na high myśląc, że gra spokojnie pójdzie, lecz szybko się przekonałem, że tak nie jest. Gra niemiłosiernie mi się tnie. Dziwne, bo w Gothic''a 3 gram na high praktycznie bez zacinek. Czy u Was też jest podobnie? Konfiguracja sprzętu w podpisie.

2. Przed rozpoczęciem zabawy i tworzenia mojej postaci nie wiedziałem jaką klasę wybrać. Gdy doszło co do czego, zdecydowałem się na paladyna. Gdy otrzymałem awans wybrałem wojownika. Nie wiem czy dobrze uczyniłem, bo są to dwie dosyć podobne klasy. Co do mojej postaci to chcę, aby był to wojownik walczący mieczami lub łukami, ewentualnie kuszą. Może też leczyć. Jakieś propozycje? Słyszałem, że maksymalnie warto rozwijać tylko dwie klasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:15, kuko7 napisał:

1.

Na tym procesorze nie uciagniesz NWNa na najwyzszych detalach, srednie to max. Zainstaluj najnowsze dostepne patche, poprawiaja one troche lipna i tak optymalizacje gry.

Dnia 03.07.2007 o 17:15, kuko7 napisał:

2.

A ja Ci radze zaczac gre od poczatku... :) Jesli chodzi o walke na odleglosc i dwoma broniami, to zdecydowanie lepszym wyjsciem jest Elfi Lowca zmieszany z Mistycznym Lucznikiem. Skuteczniejszy do walki na odleglosc. Jednak jesli zdecydujesz sie na walke dwiema broniami, to tylko lekkie i rowniez Lowca polaczony z Mistrzem Oreza. Paladyn z Wojownikiem to ogolnie nienajlepsza mieszanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie.

Co zrobić, żeby w trybie multi, osoby, które dołączają do mego servera, nie traciły przedmiotów po ponownym wejściu na niego? Pojawił się u mnie problem, gdy zacząłem grać w kampanię przez neta z kumplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:23, PolishWerewolf napisał:

Na tym procesorze nie uciagniesz NWNa na najwyzszych detalach, srednie to max. Zainstaluj najnowsze
dostepne patche, poprawiaja one troche lipna i tak optymalizacje gry.

Tego się właśnie obawiałem. Niedawno dodawałem 1024 MB RAM-u. Teraz trzeba wymienić procesor...

Dnia 03.07.2007 o 17:23, PolishWerewolf napisał:

A ja Ci radze zaczac gre od poczatku...

A ja bym się upierał na tego wojownika, albo paladyna. Tylko co będzie dobrze wiązało się z paladynem, a co z wojownikiem? Jaka druga klasa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować