Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Witajcie ledwo co udało mi się odzyskać hasło do konta w gram.pl :)

A teraz wracająć do NwN2 bardzo mnie ciekawi i irytuje troszkę to kiedy będzie premiera ?

Wiem że w jakimś newsie redaktor napisał że przewidywana jest na 7 bądz 8 grudnia w tym ,że w planie wydawniczym CDprojektu NwN2 widnieje nadal bez podanego konkretnego dnia. Jedyne co mozna z tego planu dowiedzieć się że będzie w grudniu i domyslam się ,że napewno po 14 . Czy ktoś mogł by mi podać dokładną date kiedy mogę się spodziewać tej gry ,bo trzeba będzie sobie jakiś urlopek załatwić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja się troche wyłamie z niecierpliwego oczekiwania na jak najszybsze wydanie. :-)
Dla mnie ważniejszcze jest to nie kiedy ale jak zostanie wydana - innymi słowy wolę poczekać aż pojawi się na tyle dużo patchy aby naprawione zostały jak największe ilości bugów i dodane jak najwięcej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:44, Mściwy napisał:

Witajcie ledwo co udało mi się odzyskać hasło do konta w gram.pl :)

A teraz wracająć do NwN2 bardzo mnie ciekawi i irytuje troszkę to kiedy będzie premiera ?

Wiem że w jakimś newsie redaktor napisał że przewidywana jest na 7 bądz 8 grudnia w tym ,że
w planie wydawniczym CDprojektu NwN2 widnieje nadal bez podanego konkretnego dnia. Jedyne
co mozna z tego planu dowiedzieć się że będzie w grudniu i domyslam się ,że napewno po 14 .
Czy ktoś mogł by mi podać dokładną date kiedy mogę się spodziewać tej gry ,bo trzeba będzie
sobie jakiś urlopek załatwić :]



7 Grudnia to narazie najbardziej prawdopodobna data, ktora byla juz podawane w prasie i w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:20, RadeXMaster napisał:

ech fakt wolalbym zeby walka byla bezposrednio kierowana przez gracza

Zauważ jeden fakt - walka sterowana przez gracza, to możesz wszystkie staty mające wpływ na walkę wyrzucić na śmietnik. Inaczej mówiąc, zamiast polepszać sobie warunki walki tak jak jest to w D&D - czyli przez awanse, ulepszanie broni, ulepszanie pancerza, używanie czarów i mikstur, miałbyś sieczkę zależną głównie od własnej umiejętności posługiwania się sterowaniem w grze. Doprowadzając sytuacje do absurdu mógłoby sie zdarzyć, że będąc na 20 poziomie, mógłby Cię zaczepić jakiś zręczny chłopek na pierwszym poziomie i mógłby Cię zlać zwyczajnie zlać pałą. A ty niewiele mógłbyś zrobić bo nim mógłby sterować jakiś weteran zręcznościówek z którym na refleks nie miałbyś szans.
O taki efekt Ci chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:20, RadeXMaster napisał:

w nwn1 byla bardzo widowiskowa.


W dalszych etapach gry może i tak, ale na początku, gdy ciosy padały średnio raz na 6 sekund, można było usnąć z nudów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jakoś nie kojarzę żadnej gry oprócz Tekkena i tym podobnych w których się od razu atakowało z prędkością błyskawicy... :)

Olamagato->
Piękne oraz dokładne określenie tego, co by się działo gdyby było tak jak to opisałeś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 19:52, IRASS71 napisał:

NWN ma super klimat oby go w dwójce nie zabrakło



Według mnie o wiele lepszy klimat ma Baldur''s Gate 2. Ten w NWN się ni umywa do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, ktora skonczyla kampanie... powiem wam, ze klimat NWN2 jest swietny, a zarazem jest wiele smiesznych rzeczy. Fabuła nalezy do jednej z najlepszych ostatnich lat... czyli gdzies tak od czasow BG2. [bez dodatku].

Szybko nie zapomne tekstu "O patrzcie! To Lord Nasher!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, muszę się wam przyznać, że mam wiele wątpliwości odnośnie tej gry. Oczywiście nie zdołają one powstrzymać mnie od zakupu, ale z tego co widziałem na screenach i filmach to gra ma trochę zwalony interface, słyszałem też, że umoczyli jeśli chodzi o atuty i ogólnie warstwę "artystyczną" gry - okropne ikonki czarów i featów, brzydkie menu, brzydki interface i, co mnie uderza najbardziej, brak portretów ://.

Ogólnie to mam wrażenie, że Obsidian zrobił tę grę od nowa w ogóle nie sugerując się dziełem Bioware''u - NWN 1. Zamiast wziąć to, co w "jedynce" było niemal perfekcyjne robią wsio od nowa, a do tego głupio. :(

Jeśli się w czymś mylę to proszę mnie oświecić, szczególnie osoby grające już w "dwójeczkę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 21:27, Kroenen napisał:

Cóż, muszę się wam przyznać, że mam wiele wątpliwości odnośnie tej gry. Oczywiście nie zdołają
one powstrzymać mnie od zakupu, ale z tego co widziałem na screenach i filmach to gra
ma trochę zwalony interface, słyszałem też, że umoczyli jeśli chodzi o atuty i ogólnie warstwę
"artystyczną" gry - okropne ikonki czarów i featów, brzydkie menu, brzydki interface i, co
mnie uderza najbardziej, brak portretów ://.


Interface jest całkiem, całkiem, ale nie jest jeszcze rewelacyjny.

Ikonki Atutow, Czarow i Inventory nie podobaja mi sie, ale niektorym wrecz przeciwnie, ale wszystko to, wraz z rozłozeniem interfacu mozna zmienic. Gdyz interface jest całkowicie modowalny, juz teraz powstało multum nakładek wprowadzajacych jakies zmiany do niego, choc zestawu ikonek itp, jeszcze nie ma, ale mysle, ze nie długo bedziemy czekac na taki zestawik.

Brak portretow nie przeszkadza, wrecz jest nawet OK, choc brakuje paru opcji, ktore byly przy portretach w NWN1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



nie, to bardziej takie Baldurs Gate w trójwymiarze. poszperaj w necie albo w temacie na forum - stamtąd dowiesz sie więcej.

pozdrawiam, Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:10, Azrathel napisał:



nie, to bardziej takie Baldurs Gate w trójwymiarze. poszperaj w necie albo w temacie na forum
- stamtąd dowiesz sie więcej.

pozdrawiam, Azra.


Ale sposób walki jest jak w hack''n''slash (klika się na przeciwnika i kolo robi wszystko sam)? PS a widok jest z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 22:12, piero92 napisał:

Ale sposób walki jest jak w hack''n''slash (klika się na przeciwnika i kolo robi wszystko sam)?
PS a widok jest z góry?


kamerą można kręcić jak sie chce - są nawet trzy rodzaje widoku (nie wymienię ich, bo już zapomniałem - grałęm w NWN jakiś rok temu).
no mniej więcej tak wygląda walka wojownikiem - w przypadku maga czy łotrzyka potrzeba trochę więcej finezji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować