Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dlatego należało zamówić jak była dostępna, a była od sierpnia... Było już dodanie nowych egzemplarzy, trzeba było skorzystać.

Sam zamówiłem w sierpniu nie mając jeszcze pieniędzy na nią. I dozbierałem do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo edycja kolekcjonerska jest zarezerwowana dla nielicznych nabywcow, im szybciej sie ztym pogodzisz tym lepiej bo nieustanny lament nad brakiem egzemplarzy nic ci nie da, jedynie rozjuszy tych ktorzy chcieliby watek przeczytac i dowiedziec sie czegos konkretnego...

Poza tym nie gadaj ze sie nie wyrobiles, co z tego ze kase zbierales? Trzeba placic od razu po zlozeniu zamowienia? Pierwsze slysze, nie masz kasy? Anuluje, albo nie potwierdzacz na czas a teraz tylko placz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw., cos czuje w kosciach, ze 5 nie dostaniemy NWN2 EK...

Na stronie nadal jest Data - w grudniu, nie podano jeszcze fot EK, czy zwykłej wersji... i pare inne pierdolki...

Mam nadzieje, ze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, Medieval mial podobna sytuacje, tyle ze w sklepie pisala konkretna data a w planie wydawniczym juz nie. Poza tym, news owyslaniu do tloczni dodano 4 dni przed premiera i 2 przed wysylka.

Poza tym, nie przejalbym sie tym specjalnie, gre i tak dostane, a kiedy to juz sprawa CDP, w sumie wiadome jest, ze zaraz zaczna sie wrzaski osob z zatraconym sensem zycia zastapionym przez gry komputerowe, ale tego sie nie da uniknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, czym się różni NwN 2, edycja biała od normalnej? Tylko pudełkiem? A, i kiedy zostaną wysłane maile potwierdzające zamówienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!
W sklepie gram.pl wreszcie pojawiła się biała wersja Neverwinter Nights 2! Po więcej informacji odsyłam do sklepu: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6gvq1 . No a teraz moje odczycia na temat pudełka białego. :) Niezbyt mi się podoba, nie pasuje do stylu NWN. Pudełko Neverwintera (1-szego) i dodatków do niego były utrzymane w morcznych barwach. Jak znam życie to ludzie ne zechcą kupić Edycji Białej, gdyż zwyczajnie nie będzie pasowała im do reszty gier na półce (żarcik :)). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!
W sklepie gram.pl wreszcie pojawiła się biała wersja Neverwinter Nights 2! Po więcej informacji odsyłam do sklepu: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6gvq1 . No a teraz moje odczycia na temat pudełka białego. :) Niezbyt mi się podoba, nie pasuje do stylu NWN. Pudełko Neverwintera (1-szego) i dodatków do niego były utrzymane w morcznych barwach. Jak znam życie to ludzie ne zechcą kupić Edycji Białej, gdyż zwyczajnie nie będzie pasowała im do reszty gier na półce (żarcik :)). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:09, kuchi14 napisał:

Hey, czym się różni NwN 2, edycja biała od normalnej? Tylko pudełkiem? A, i kiedy zostaną wysłane
maile potwierdzające zamówienie ?


Różnica jest w całości - Pudełko i wszystkie elementy w środku utrzymane są w białej wersji, lub czarnej. Tak jak postacie mają różne charaktery - EK jest tylko dla tego wąskiego grona, które się zdecyduje, chcemy by gracze wersji premierowej też mieli możliwość wyboru. Jeśli wolą czarne - to jej nie zabraknie, jeśli zechcę sięgnąć po białą, to jako jedyni na świecie przygotowaliśmy także taką możliwość - dodam, że białej "dobrej" wersji także kolekcjonerskiej patronuje inny bohater niż złej.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:50, Anim napisał:

> Hey, czym się różni NwN 2, edycja biała od normalnej? Tylko pudełkiem? A, i kiedy zostaną
wysłane
> maile potwierdzające zamówienie ?

Różnica jest w całości - Pudełko i wszystkie elementy w środku utrzymane są w białej wersji,
lub czarnej. Tak jak postacie mają różne charaktery - EK jest tylko dla tego wąskiego grona,
które się zdecyduje, chcemy by gracze wersji premierowej też mieli możliwość wyboru. Jeśli
wolą czarne - to jej nie zabraknie, jeśli zechcę sięgnąć po białą, to jako jedyni na świecie
przygotowaliśmy także taką możliwość - dodam, że białej "dobrej" wersji także kolekcjonerskiej
patronuje inny bohater niż złej.

Pozdrawiam.


A mógłbyś zradzić tych patronujących bohaterów? :) Podejżewam, że tym dobrym patronem będzie Dritz (czy jak to się pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:50, Anim napisał:

> Hey, czym się różni NwN 2, edycja biała od normalnej? Tylko pudełkiem? A, i kiedy zostaną
wysłane
> maile potwierdzające zamówienie ?

Różnica jest w całości - Pudełko i wszystkie elementy w środku utrzymane są w białej wersji,
lub czarnej. Tak jak postacie mają różne charaktery - EK jest tylko dla tego wąskiego grona,
które się zdecyduje, chcemy by gracze wersji premierowej też mieli możliwość wyboru. Jeśli
wolą czarne - to jej nie zabraknie, jeśli zechcę sięgnąć po białą, to jako jedyni na świecie
przygotowaliśmy także taką możliwość - dodam, że białej "dobrej" wersji także kolekcjonerskiej
patronuje inny bohater niż złej.

Pozdrawiam.


A kiedy sie tego dowiemy?

I co z ludzmi, ktorzy zamowili Wesje LG, bo im sie bardziej WTEDY pojawiała, a dowiedzieli sie juz po wyczerpaniu nakładu, ze te wersje beda inne niz na poczatku planowano... bedzie mozna jakos jeszcze "zmienic" zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że w NWN 2 będziemy zarządzać zamkiem. Mam nadzieję, że to nie będzie jakoś tak strasznie rozbudowane, bo nie cierpię takich ekonomicznych gier. Wolałbym raczej zarządzanie twierdzą jak w BG2 :) Czy wie ktoś jak to , mniej więcej, będzie wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 10:36, Night Elf napisał:

A kiedy sie tego dowiemy?

I co z ludzmi, ktorzy zamowili Wesje LG, bo im sie bardziej WTEDY pojawiała, a dowiedzieli
sie juz po wyczerpaniu nakładu, ze te wersje beda inne niz na poczatku planowano... bedzie
mozna jakos jeszcze "zmienic" zdanie.


Wolniej - " bo im sie bardziej WTEDY pojawiała" nie rozumiem o co chodzi - ja piszę o wersji podstawowej - i ci "partoni" to raczej w formie grafiki i obecności na elementach drukowanych.

Nie rozumiem pytania o EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 11:28, Anim napisał:

Wolniej - " bo im sie bardziej WTEDY pojawiała" nie rozumiem o co chodzi - ja piszę o wersji
podstawowej - i ci "partoni" to raczej w formie grafiki i obecności na elementach drukowanych.

Nie rozumiem pytania o EK.


Podobała ,zamiast pojawiała i zdanie robi się sensowne.Oczywiście jeżeli na pewno chodziło o to słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 11:53, KrzychW napisał:

> Wolniej - " bo im sie bardziej WTEDY pojawiała" nie rozumiem o co chodzi - ja piszę o
wersji
> podstawowej - i ci "partoni" to raczej w formie grafiki i obecności na elementach drukowanych.

>
> Nie rozumiem pytania o EK.

Podobała ,zamiast pojawiała i zdanie robi się sensowne.Oczywiście jeżeli na pewno chodziło
o to słowo.


Ta w ogole nie wiem o czym myslałem, jak to słowo napisałem 0.o...

Z newsow mozna wywnioskowac, ze nie tylko Podstawowa wersja bedzie biała i czarna... wiec pytanie moje polega na tym, czy jesli taka zmiana nastapi, to czy bedzie mozna zmienic kolor.

Btw. mysle, ze duzo problemow mozna byłoby ominac, gdyby ktos wreszcie na strone wrzucił zdjecie EK i jego zawartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:15, Night Elf napisał:

Ta w ogole nie wiem o czym myslałem, jak to słowo napisałem 0.o...

Ja z zasady czytam swoje posty przed dodaniem i też czasami znajduję różne ciekawostki.Człowiek o jednym myśli , o drugim pisze i stąd dziwne rzeczy wychodzą.Nie ma się czym przejmować.Ważne , że wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:15, Night Elf napisał:

Ta w ogole nie wiem o czym myslałem, jak to słowo napisałem 0.o...

Z newsow mozna wywnioskowac, ze nie tylko Podstawowa wersja bedzie biała i czarna... wiec pytanie
moje polega na tym, czy jesli taka zmiana nastapi, to czy bedzie mozna zmienic kolor.

Btw. mysle, ze duzo problemow mozna byłoby ominac, gdyby ktos wreszcie na strone wrzucił zdjecie
EK i jego zawartosci.


Poszły posty z ostateczną zawartością zestawów - wiem, że łatwiej jest jak się widzi, ale z wizualizacja nie jest jeszcze gotowa.

Co do zmian zamówienie - to niestety nie odpowiem, bo tym zajmuje się Gram.pl i ja zwyczajnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować