Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 13:29, Walec87 napisał:

Witam
Jaki poziom maksymalnie mozemy osiagnac w NWN 2?

Pozdrawiam


Maksymalny poziom jaki można osiągnąć w NWN2 to 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 12:56, Anim napisał:

Poszły posty z ostateczną zawartością zestawów - wiem, że łatwiej jest jak się widzi, ale z
wizualizacja nie jest jeszcze gotowa.


A kiedy wreszcie będzie gotowa?? Czy można jej się spodziewać w tym tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 12:56, Anim napisał:

Poszły posty z ostateczną zawartością zestawów - wiem, że łatwiej jest jak się widzi, ale z
wizualizacja nie jest jeszcze gotowa.


A planowany termin wydania gry (07.12.06) jest realny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 15:44, heyboy napisał:

> Poszły posty z ostateczną zawartością zestawów - wiem, że łatwiej jest jak się widzi,
ale z
> wizualizacja nie jest jeszcze gotowa.

A planowany termin wydania gry (07.12.06) jest realny?


W planie wydaniczym widnieje, że tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:36, Aithieel napisał:

W planie wydaniczym widnieje, że tak,


Ooooooo! Zaktualizowali plan wydawniczy <wow>. Wspaniała wiadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:43, heyboy napisał:

> W planie wydaniczym widnieje, że tak,

Ooooooo! Zaktualizowali plan wydawniczy <wow>. Wspaniała wiadomość :D


Czyli pewnie dostaniemy wersję 1.02. Bo najnowszy patch jeszcze nie wyszedł (jak na razie nadal jest beta).

Jestem ciekaw, kiedy nastąpi wysyłka, mam nadzieję, że przynajmniej dwa dni przed premierą (tak, żeby dostać paczuszke przed 7 grudnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:49, qjin23 napisał:

Jestem ciekaw, kiedy nastąpi wysyłka, mam nadzieję, że przynajmniej dwa dni przed premierą
(tak, żeby dostać paczuszke przed 7 grudnia).


Paczuszkę planowo powinniśmy dostać 5 grudnia czyli wizualizacja powinna się pojawić yyyyy jutro? I także jutro powinniśmy dostać mejla z potwierdzeniem zamówienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:53, heyboy napisał:

> Jestem ciekaw, kiedy nastąpi wysyłka, mam nadzieję, że przynajmniej dwa dni przed premierą

> (tak, żeby dostać paczuszke przed 7 grudnia).

Paczuszkę planowo powinniśmy dostać 5 grudnia czyli wizualizacja powinna się pojawić yyyyy
jutro? I także jutro powinniśmy dostać mejla z potwierdzeniem zamówienia :D



Nie... premiera jest 7 grudnia, wiec potwierdzenie powinno nadejsc 2-3... EK dostaje sie PRZED premiera, choc kto tam do konca wie...

Osobiscie mam nadzieje, ze NWN2 PL bedzie jednak na Patchu 1.03, a juz zreszta mowi sie powoli o 1.04...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:12, Night Elf napisał:

> > Jestem ciekaw, kiedy nastąpi wysyłka, mam nadzieję, że przynajmniej dwa dni przed
premierą
>
> > (tak, żeby dostać paczuszke przed 7 grudnia).
>
> Paczuszkę planowo powinniśmy dostać 5 grudnia czyli wizualizacja powinna się pojawić yyyyy

> jutro? I także jutro powinniśmy dostać mejla z potwierdzeniem zamówienia :D


Nie... premiera jest 7 grudnia, wiec potwierdzenie powinno nadejsc 2-3... EK dostaje sie PRZED
premiera, choc kto tam do konca wie...


Nie, zamawiajac preorder zwykłej wersji też dostaje sie paczke przed premierą, jak w przypadku Medievala. Najpierw pisało 2 dni, zobaczymy, jak to bedzie. Liczę na to, że dostane chociaż 6 grudnia.

Jednakże wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:12, Night Elf napisał:

Nie... premiera jest 7 grudnia, wiec potwierdzenie powinno nadejsc 2-3... EK dostaje sie PRZED
premiera, choc kto tam do konca wie...


Myślę, że mejla powinniśmy dostać jutro. W statusie zamówienia mam, że powinienem dostać mejla na 5 dni przed wysyłką. Żeby dostać paczkę co najmniej 2 dni przed premierą, czyli 5 musieliby wysyłać mejle właściwie już od dzisiaj o ile wysyłka nastąpi załóżmy 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytane czy naprawde Neverwinter Nights 2 nie pójdzie na komputerze kartą graficzną geforce 6200?
Jeśli nie to dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówili, że słaba grafa...
To może przynajmniej wymagania będzie miało jakieś normalne.Ja co prawda sprzęt mam dobry , ale spora część graczy przy wyżyłowanej grafice , może tylko pomyśleć o płynnym działaniu gry.Wątek o NWN 2 będzie wątkiem o grze , a nie jak w przypadku Obliviona i Gothica , głównie o tym , jak i komu gry nie działają i co zrobić , żeby dało się odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:02, KrzychW napisał:

Mówili, że słaba grafa...
To może przynajmniej wymagania będzie miało jakieś normalne.Ja co prawda sprzęt mam dobry ,
ale spora część graczy przy wyżyłowanej grafice , może tylko pomyśleć o płynnym działaniu gry.Wątek
o NWN 2 będzie wątkiem o grze , a nie jak w przypadku Obliviona i Gothica , głównie o tym ,
jak i komu gry nie działają i co zrobić , żeby dało się odpalić.


Akurat tu sie mylisz... bo tu nie chodzi o to, ze NWN2 ma słaba grafike, bo ma nawet w miare, lecz stosunek mocy do grafiki jest bardzo niski.

NWN2 jest dość wymagające pod wzgledem sprzetu, ale zarazem niskie fps nie jest odczuwane tak jak w Oblivionie, czy cos...

Łatka 1.03 poprawia ten stan rzeczy... ale zobaczymy jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:06, Night Elf napisał:

NWN2 jest dość wymagające pod wzgledem sprzetu, ale zarazem niskie fps nie jest odczuwane
tak jak w Oblivionie, czy cos...

Podobne zarzuty stawiane były Gothicowi 3 , czyli że od strony technicznej gra pozostawia wiele do życzenia i przy prezentowanym poziomie grafiki powinna mieć mniejsze wymagania.Trzeba tylko się zastanowić , czy twórcom gry w ogóle zalezy na obniżaniu wymagań sprzętowych.Ja akutat dysponuję kompem. , który na pewno sobie poradzi , więc się nie martwię.Ciekawe tylko , do kiedy to nie martwienie się potrwa.Pół roku , rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:33, Lex napisał:

No a teraz moje odczycia na temat pudełka białego. :) Niezbyt mi się podoba, nie pasuje do stylu NWN.

A mi się podoba bo miałem dość tych ciemności, mgły, monochromatycznych ikon. Fuj. :)

Dnia 30.11.2006 o 09:33, Lex napisał:

Pudełko Neverwintera (1-szego) i dodatków do niego były utrzymane w morcznych barwach.

I co z tego? Kapusta kiszona tez kiedyś była sprzedawana w beczkach, a teraz jest w słoikach. :)

Dnia 30.11.2006 o 09:33, Lex napisał:

Jak znam życie to ludzie ne zechcą kupić Edycji Białej

A jak ja znam życie, to będzie odwrotnie. :)

Dnia 30.11.2006 o 09:33, Lex napisał:

gdyż zwyczajnie nie będzie pasowała im do reszty gier na półce (żarcik :)). :)

Hehehe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt używając 40,00 wPLNów lub Neverwinter Nights 2 Edycja Biała używając 40,00 wPLNów ponieważ masz zarejestrowaną grę Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide.

Mam w zamówieniu pobrane 30 wirtualnych Pieniedzy i nie widze tam opcji zeby zmienic na 40 wie moze ktos jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:22, darth 16 napisał:

Dla wszystkick, który się wahają czy kupić NWN2, to mam info, że w CD-Action dostała 9+/10



Super . Dzięki za news bo nie miałem czasu iść do kiosku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować