Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

W Sylwestra nie pracuje ani poczta ani żadna firma kurierska...

A zdanie odnosiło się zapewne do pytań na każdym kroku "kiedy, już, zaraz, ja chcę teraz". Każdego to potrafi zirytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnich i Druid

Mnich i Druid bedzie... wiem, ze w jakiejs z Polskich gazet napisali takie farmazony, ale generalnie chodzi o to, ze w NWN2 sa ukryte dodatkowe klasy, ktore nie weszły z powodu braku czasu.

Miałbyc Sacred Fist i Shifter, choc jego nazwa jest inna w D&D 3.5... pierwsza jest dla mnicha druga dla druida. Wiec z tego, ze nie bedzie klas prestizowych dla Druida i Mnicha wyszło u nas, ze nie bedzie Druida i Mnicha w grze, a to nie prawda.

Te klasy najprawdopodobniej trafia do gry w ktorejs z łatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:01, ujomo napisał:

O co chodzi, czy wam tez cena spadla do 89zl ? Po co ja anulowalem zamowienie?:(:(:(:( E tam
trudno bo zmienialem na EK ale jeszcze mysle moglem nie anulowac:(


Promocyjne Warunki - to dla tego ci spadła cena, gdyz masz zarejestrowany ktorys z dodatkow do NWN1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W planie wydawniczym pisze że premiera 7 grudnia to dziś powiniem móc potwierdzić swoje zamówienie a tego nie mogę zrobić dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:33, Doreczek napisał:

Kiedy będzie dostawa do mojego domku NWN 2 EK ??

Xsardas pl -->> Ty wogóle chodzisz do szkoły ?? Bo straszne robisz błędy ... :P


Jak już muwiłem to w moją klawiature trzeba porządnie za przeproszeniem "Jeb***" żeby pisała i zbieram an nową ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:27, Miro3 napisał:

Kiedy dostane potwierdzenie zamówienia ????????????????????


Najwczesniej w Poniedziałek... wiec na dzis nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he ja mam zamiar kupić sobie nvn2 ale nie ma hasju narazie ;/ trzeba ciułać ;p ale po screenach stwierdzam ze grafika taka dobra nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już zamówiłem i potwierdzenie dostanę jutro. I tylko się cieszyć, że za przesylke nic nie płacę (żetonik) a za samą grę 30 złotych taniej. I będę się rozkoszował tą grą niemiłosiernie. Szkoda, że za tydzień mam przynajmniej 2 sprawdziany - trzeba się będzie na chwilę oderwać ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do znawców NWN, bo planuje sobie kupić NWN2, otóż:

Gdy grałem w NWN przytłaczała mnie masa tych skilli, współczynników, wszystkiego! W ogóle nie znam systemu D&D, więc mało rozumiałem w grze, ale chciałem grać i trochę grałem... Te wszsytkie jakieś rzuty, kary, o co tu chodzi? Bardzo proszę o pomoc, czy mógłby mi ktoś podać linka, gdzie poczytał bym sobie trzoszkę o D&D żeby poznać te zasady? Czy w NWN2 to wszystko wygląda podobnie i czy poradzę sobie jako noob w D&D i NWN ? (Ogólnie to w RPG gram i jestm dobry, rozumita...)
Proszę, niech mi jakiś znawca odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 12:05, Matir007 napisał:

A ja mam pytanie do znawców NWN, bo planuje sobie kupić NWN2, otóż:

Gdy grałem w NWN przytłaczała mnie masa tych skilli, współczynników, wszystkiego! W ogóle nie
znam systemu D&D, więc mało rozumiałem w grze, ale chciałem grać i trochę grałem... Te wszsytkie
jakieś rzuty, kary, o co tu chodzi? Bardzo proszę o pomoc, czy mógłby mi ktoś podać linka,
gdzie poczytał bym sobie trzoszkę o D&D żeby poznać te zasady? Czy w NWN2 to wszystko wygląda
podobnie i czy poradzę sobie jako noob w D&D i NWN ? (Ogólnie to w RPG gram i jestm dobry,
rozumita...)
Proszę, niech mi jakiś znawca odpowie :)


Nie wiem jak ci pomuc ale ja miałem identyczny problem ale przechodząc NWN i 2 dodatki automatycznie zroumiesz gre, a jak nie to pograj przez interent tam nauczysz sie fajnych rzeczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować