Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 13:32, heyboy napisał:

A faktycznie jest. Tylko pre-ordery zdaje się miały być co najmniej 2 dni przed premierą (i
ogólnie przed premierą sklepową powinniśmy dostać paczki) a w sklepach będzie 7. Znowu CDP
daje ciała... :(


Przestańcie już kurde narzekać na ten cdprojekt. Nie dajcie ciała. Sam zobaczysz, że będziesz miał grę 6-go. Po prostu zawsze mogą komuś wypaść jakieś problemy. A że w sobotę i niedzielę nie pracuję to nie mogą tego naprawić. Dlatego maile dostaniemy pewnie jutro, a gry w mikołajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:29, Ivo kudlaty napisał:

Gral juz ktoś multi ?? Jak tam zabawa wygląda ??


Zabawa na Multi wyglada prawie tak jak w NWN1...

Czyli kazdy znajdzie cos dla siebie... sa Areny z roznymi trybami, Solo, Team, Death Match, Capture the Flag i inne... sa serwery nastawione na RPG, czy tez na wyrzynanie potworow HnS, sa serwery mieszane... wszystko zalezy od tego jaki serwer kto stworzy i na jakim ty grasz...

Jedyny bol w NWN2 jest taki, ze trzeba pobrac najpierw dosc spory plik z Hight Mapem danego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:35, Aarin Gend napisał:

Przestańcie już kurde narzekać na ten cdprojekt. Nie dajcie ciała. Sam zobaczysz, że będziesz
miał grę 6-go. Po prostu zawsze mogą komuś wypaść jakieś problemy. A że w sobotę i niedzielę
nie pracuję to nie mogą tego naprawić. Dlatego maile dostaniemy pewnie jutro, a gry w mikołajki.


Odpowiadałem Misticowi w sprawie Dark Messiaha. W karcie produktu planowana wysyłka jest 08.12, a w sprzedaży ma być 07.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:42, HumanGhost napisał:

Jest moze gdzięs demko NW2? Chciałbym zobaczyć jak się bardzo zmieniła od czasu jedynki. :-)


Dema NWN2 nie ma i nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:43, Night Elf napisał:

Dema NWN2 nie ma i nie bedzie...

A skąd wiesz? Jedynki demo zrobili , to może i Dwójki będzie.Co prawda ja kupuję NWN2 w ciemno , ale na nieprzekonanych demo jest najlepszym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 13:56, KrzychW napisał:

> Dema NWN2 nie ma i nie bedzie...
A skąd wiesz? Jedynki demo zrobili , to może i Dwójki będzie.Co prawda ja kupuję NWN2 w ciemno
, ale na nieprzekonanych demo jest najlepszym sposobem.



Eh... wiem, bo prowadze strone o NWN2 i sledze wydazenia... a ATARI od samego poczatku mowiło, ze Dema nie planowali i nie planuja. Mowili tez ze na 100% go nie bedzie, poniewaz wola poswiecic czas na cos innego [wtedy na tworzenie gry, a teraz na poprawianie jej w łatkach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:16, Doreczek napisał:

Pytanie do CD Projektu :

Kiedy dostane e-maila z potwierdzeniem zamówienia ?? Bo niedługo będziecie wysyłać NWN 2 EK
...


1) CDP w weekendy nie pracuje...

2) Wydaje mi sie, ze problem polega na tym, ze data premiery w sklepie jest ustawiona na "IV kwartał 2006" i automatyczny system rozsylania spamu nie zaskoczył, gdyz dla niego nie ma jeszcze premiery. Prawdopodobnie sytuacja w poniedzialek sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:26, Neo The City Hunter napisał:

> Tzn. to jutro dostane e-maila ?
>

Najprawdopodobniej tak,jednak męczy mnie myśl że możę zabraknąć edycji zwykłej


Watpie by zabrakło... pewnie zamowienia w sklepie tez sa narazie limitowane... a watpie, zeby bylo tak, ze do sprzedazy ma trafic 10k podełek, a w sklepie sprzedaja 50k ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:08, Night Elf napisał:

Eh... wiem, bo prowadze strone o NWN2 i sledze wydazenia...

W takim razie uznaję te wiadomości za wiarygodne , chociaż niekoniecznie pocieszające.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grać będę oczywiście czarodziejem (no bo jak inaczej?). Łowca, paladyn i bard to dla mnie takzwane połówki czyli anie nie woj ani nie czar. Choć bard jest chyba najbardziej niezwykły. A warlock? Nie jest to NOWA klasa. Klas tak naprawdę jest około 30. Szkoda, że tylko niecała 1/3 ma swój odpowiednik w Neverze. Warlock: biegłość w prostych broniach, lekki pancerz, eldritch blast 1k6 obr/ 2 poziomy-1 (tzn np. dla 9 jest 5k6) nieskończoność razy dziennie, inkantacje w ilości (1/2*poziom)+1 [tak na oko :P] podzielone na 4 stopnie zaawansowania i na 3 grupy. 2 z tych grup dotyczą samego eldritch blast, za to ostatnia są to efekty podobne do czarów.
Tyle w woli wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować