Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dziwna sprawa, że w ogóle nie widzę opcji zachowaj do pliku.

Inna sprawa - dlaczego nie da się zmieniać wyglądów broni np? To znaczy "zestaw zbroi" zakładka, tam gdzie się edytuje wygląd jest zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 01:01, Vaxinar napisał:

Dziwna sprawa, że w ogóle nie widzę opcji zachowaj do pliku.

Ta opcja jest dostępna w Uniwersalnym Zmieniaczu Palety.

Dnia 16.11.2008 o 01:01, Vaxinar napisał:

Inna sprawa - dlaczego nie da się zmieniać wyglądów broni np? To znaczy "zestaw zbroi"
zakładka, tam gdzie się edytuje wygląd jest zablokowana.


Zestaw zbroi dla broni nie jest dostępny. Wygląd broni możesz zmienić w głównym oknie właściwości w polu Wygląd - część modelu 1-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 16:58, Santino93 napisał:

Ja mam pytanie dotyczące modułu Wyspa Piratów. Podobno miał być podzielony na 3 części,
a na razie ukazała się tylko cześć pierwsza, a o pozostałych nic nie słychać. Czyżby
projekt został porzucony ?


Porzucony? Wątpie, może trwają nad nim prace? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to powątpiewam w to. Epizod 1 został wydany rok temu, a o drugim słuch zaginął. W Google też nic ciekawego na temat Wyspy Piratów i Studia Sarmatia nie mogę znaleźć.

Czy oprócz Wyspy Piratów są jakieś polskojęzyczne mody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:21, Santino93 napisał:

Czy oprócz Wyspy Piratów są jakieś polskojęzyczne mody ?

Nie, i w sumie dziwi mnie to mocno bo do jedynki była/jest tego tona... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Może jak wyexpię, to do niej wrócę ;-)

Co do spolszczenia - prawdę mówiąc nie mam pojęcia. Z tymże spolszczeniem spotkałem się raz tylko i w historii z co najmniej drugiej ręki więc nie pomogę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:42, solostran napisał:

>... Może jak wyexpię, to do niej wrócę ;-)

Co do spolszczenia - prawdę mówiąc nie mam pojęcia. Z tymże spolszczeniem spotkałem się
raz tylko i w historii z co najmniej drugiej ręki więc nie pomogę niestety.


Em, okazało się, że nie dość, że spolszczona wersja jest niekompatybilna z polskim dodatkiem, to jeszcze jest niekompatybilna z oryginalną odinstalacją. Wychodzi jednak na to, że będę kołowała polski nwn2, żeby cokolwiek poszło. Żesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Przepadł mi Grobnar - patrzcie screen 1. Nie da się go wybrać do drużyny, nie ma go tez obok konstrukta w piwnicach Warownii tam gdzie zawsze stał... Znikł mi tak nagle. Wziąłem go na wyprawę do portu Llast aby zawiązać sojusz z Wenderslavenami (tak, wiem że to kit, ale PD za zadanie jest...), wchodze do portu i nie mam go w drużynie. Wracam... I nie da się go wybrać.... O_o Lubiłem Grobnara - mial świetne teksty. :D
Aha - screen dwa, pojawił mi się taki dziwny avatar - co to jest? Może to ma jakiś związek z Grobnarem, a może z tą babką co się z nią trzy razy biłem?

20081123233519

20081123233522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że natrafiłeś na "missing companion bug". Zdarza się czasami (zwłaszcza po doinstalowaniu Maski Zdrajcy) że jeden z NPC zostaje zastąpiony przez chowańca lub zwierzęcego towarzysza.
Aby obejść ten problem musisz wczytać grę z momentu kiedy jeszcze wszystko było w porządku i przy każdej postaci posiadającej chowańca lub zwierzęcego towarzysza (Elanee, Quara, Sand i ewentualnie Twój bohater) wejść w okno postaci i wybrać zakładkę "zachowanie" a następnie ustawić "używanie umiejętności" na wyłączone. Jeśli w drużynie już są przywołane chowańce to musisz je też ręcznie odwołać (kliknij PPM na chowańcu lub zwierzęcym towarzyszu i wybierz opcję "odesłanie").
Jeśli chcesz się o tym błędzie dowiedzieć nieco więcej to zajrzyj tutaj ->
http://nwn2forums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=560311&forum=116#5343643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są wszystkie części potrzebne do naprawy golema ostrzaka?Mam starożytną sztuke tworzenia golemów i kamień z runami.Potrzebuję ostatniej rzeczy, czyli atramentu, czy czegoś takiego ?:D Jeśli chodzi o Księge Iltkazar, to tego nie mówcie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej jaskini goblinów do której wchodzisz przes studnie w ember, musisz mieć ze sobą grobnara w drużynie i iśc do pomieszczenia z tym kamieniem, kryształem nieważne i tam jest taka jakby sadzawka podejdziesz do niej i nawiąże się diolog który rozpocznie właśnie Grobnar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakupić NwN 2 w związku z promocją, ale interesuje mnie jedna rzecz: czy da się w grze ustawić widok z trzeciej osoby - zza pleców (czyli jak w Gothicu lub w Wiedźminie - do wyboru) czy jest to typowe cRPG i widok mamy tylko izometryczny (Dungeon Siege)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:45, Gryczka napisał:

Witam, chciałbym zakupić NwN 2 w związku z promocją, ale interesuje mnie jedna rzecz:
czy da się w grze ustawić widok z trzeciej osoby - zza pleców (czyli jak w Gothicu lub
w Wiedźminie - do wyboru) czy jest to typowe cRPG i widok mamy tylko izometryczny (Dungeon
Siege)?


Da się. Ale granie w tym trybie za wygodne to nie jest...przynajmniej dla mnie na zwykłym gra się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:45, Gryczka napisał:

Witam, chciałbym zakupić NwN 2 w związku z promocją, ale interesuje mnie jedna rzecz:
czy da się w grze ustawić widok z trzeciej osoby - zza pleców (czyli jak w Gothicu lub
w Wiedźminie - do wyboru) czy jest to typowe cRPG i widok mamy tylko izometryczny (Dungeon
Siege)?


Da się... Na upartego można próbować nawet tak grać. Tym niemniej myślę, że szybko dasz sobie z tym spokój. Wydawanie komend drużynie w takim trybie to istna mordęga lub momentami niemożliwość (ograniczenie widoku pola potencjalnego starcia) a zostawienie naszych dzielnych wojaków na pełnym SI = nerwica, wrzody żołądka i deinstall gry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie mogę kupić Neverwinter Nights 2 po angielsku poza gram.pl ale tu sama podstawka jest a jak bym chciał też dodatki to gdzie w rozsądnej cenie można kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:41, Karharot napisał:

Obawiam się że w Polsce nigdzie. MZ po prostu nie została u nas wydana w wersji angielskojęzycznej.



Czyli pewnie pozostaje mi w razie czego kupno na ebay- u czy czymś podobnym. :/ Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:44, Thalanthas napisał:

Czyli pewnie pozostaje mi w razie czego kupno na ebay- u czy czymś podobnym. :/ Szkoda.


Witam.
Po co na ebay? Wejdź na game.co.uk tam masz podstawkę i dodatek za 25 funtów. 28 z wysyłką, nowe zapakowane. Sam zamawiałem u nich dodatek do wow''a i jestem zadowolny - zaplacilem 95pln z przesyłką ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:35, Thalanthas napisał:

Mam pytanie: gdzie mogę kupić Neverwinter Nights 2 po angielsku poza gram.pl ale tu sama
podstawka jest a jak bym chciał też dodatki to gdzie w rozsądnej cenie można kupić??


mnie się udało choć to niemożliwe ;-) Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chyba jakiś okropny bug. Gdy powróciłem z cmentarza z pułkownikiem Tannem i po rozmowie z tym Vallisem zabiłem go to po walce Tann nie zagadał do mnie(a wiem, że po walce powinien się sam odezwać)... zaprowadziłęm więc go do samego Fortu, tam w bramie dziennik misji uaktualnił się, że niby misja została zakończona - tak też pisze w dzienniku. Niestety, gdy próbuje pogadać z Cormikiem i Tannem nie da się - wiem, że Cormik powinien po tym zadaniu i rozmowie udać się do Neverwinter, a tak się nie dzieje - czy to więc jest jakiś bug? Wiecie może jak to wykanać?A jeśli się nie da to czy ten bug, że Cormik nie pójdzie do Neverwinter uniemożliwi mi wykananie zadań w przyszłości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować