Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 12:50, Fleming08 napisał:

Mam problem, chyba jakiś okropny bug. Gdy powróciłem z cmentarza z pułkownikiem Tannem
i po rozmowie z tym Vallisem zabiłem go to po walce Tann nie zagadał do mnie(a wiem,
że po walce powinien się sam odezwać)... zaprowadziłęm więc go do samego Fortu, tam w
bramie dziennik misji uaktualnił się, że niby misja została zakończona - tak też pisze
w dzienniku. Niestety, gdy próbuje pogadać z Cormikiem i Tannem nie da się - wiem, że
Cormik powinien po tym zadaniu i rozmowie udać się do Neverwinter, a tak się nie dzieje
- czy to więc jest jakiś bug? Wiecie może jak to wykanać?A jeśli się nie da to czy ten
bug, że Cormik nie pójdzie do Neverwinter uniemożliwi mi wykananie zadań w przyszłości??

Hm, moim zdaniem Cormick w Neverwinter i tak się pojawi, graj dalej. A próbowałeś opuścić lokację i wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jak co to graj dalej jak Asthariel mówi, ale tylko idź" przed siebie", tzn. nie wykonuj questów ale dostań się do Neverwinter pomijając dosłownie wszystko. Jak Cormik będzie ok to po prostu wczytaj tego sejwa z bugiem i graj dalej na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki, jak radziliście tak zrobiłem - Cormik jest w Neverwinter i udało mi się dostać do straży. Miałbym narazie jeszcze jedno takie drobne pytanko: gdzie można - na jakim etapie gry - mieć tą własną twierdzę, którą można rozbudowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:54, Fleming08 napisał:

Dobra, dzięki, jak radziliście tak zrobiłem - Cormik jest w Neverwinter i udało mi się
dostać do straży. Miałbym narazie jeszcze jedno takie drobne pytanko: gdzie można - na
jakim etapie gry - mieć tą własną twierdzę, którą można rozbudowywać?

W połowie drugiego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zainstalowałem dodatek do nwn2 : Maska Zdrajcy i Kamera po zainstalowaniu tego dodatku nie skręca jak postaciom skręcam , wcześniej działało przed instalacja dodatku ,

Byłbym wdzięczny za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:58, Jan Czarny napisał:

Witam zainstalowałem dodatek do nwn2 : Maska Zdrajcy i Kamera po zainstalowaniu tego
dodatku nie skręca jak postaciom skręcam , wcześniej działało przed instalacja dodatku
,

Byłbym wdzięczny za pomoc ;]

Da się zmienić to ustawienie w opcjach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 20:12, Asthariel napisał:

> Witam zainstalowałem dodatek do nwn2 : Maska Zdrajcy i Kamera po zainstalowaniu
tego
> dodatku nie skręca jak postaciom skręcam , wcześniej działało przed instalacja dodatku

> ,
>
> Byłbym wdzięczny za pomoc ;]
>
Da się zmienić to ustawienie w opcjach gry.



Grzebałem w ustawieniach i lipa ;/ , zaznaczyłem opcje "Cele ruchu i znacznik obrotu w miejscu" i nie działa (postać mi nie skręca tylko się blokuje i idzie w bok :P - małe sprostowanie ) , używam trybu postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 00:22, CharName napisał:

mnie się udało choć to niemożliwe ;-) Chcesz?


Co masz na myśli czy chcę?? Czy chcę kupic od ciebie?? Nie wiem, wolał bym nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 21:33, Thalanthas napisał:

To co zaznaczyłem na zielono ustaw sobie tak jak ja.


Ustawiłem i jak chce skręcić to idzie w bok jak przedtem , i kamera nie skręca , btw. ja mam wersje gry
1.10 (1115) i mi dalej nie chce update , zaraz zrobię update do 1.3 może to coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak się dieje. U mnie jest normalnie . Jak będe w domu to zobacze może coś znajdę jeszcze. Jesteś pewien że wszystko masz tak jak ja?? Może powinieneś uruchomić ponownie grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 09:23, Thalanthas napisał:

Nie wiem czemu tak się dieje. U mnie jest normalnie . Jak będe w domu to zobacze może
coś znajdę jeszcze. Jesteś pewien że wszystko masz tak jak ja?? Może powinieneś uruchomić
ponownie grę??


Dzięki za pomoc

Przyczyna było - przypisanie klawiszy , zmieniły się po instalce dodatku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z drużyną. Mianowicie od przybycia do Highcliff nie cała drużyna podąża za bohaterem (muszę zaznaczyć wszystkich żeby biegli razem). W karcie postaci (Khelgar i Neeshka) mam zaznaczone, by postacie podążały w odległości małej, tymczasem za bohaterm podąża tylko Elanee, a reszta zostaje nie ruszając się. Czy ktoś wie jak można to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:22, audioslave2000 napisał:

Witam, mam pewien problem z drużyną. Mianowicie od przybycia do Highcliff nie cała drużyna
podąża za bohaterem (muszę zaznaczyć wszystkich żeby biegli razem). W karcie postaci
(Khelgar i Neeshka) mam zaznaczone, by postacie podążały w odległości małej, tymczasem
za bohaterm podąża tylko Elanee, a reszta zostaje nie ruszając się. Czy ktoś wie jak
można to naprawić?



Zrób tak: V+ E+ E. To każe im iść za tobą a po tym już powinni chodzić cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:30, Thalanthas napisał:

Zrób tak: V+ E+ E. To każe im iść za tobą a po tym już powinni chodzić cały czas.



Dzięki wielkie, poskutkowało! :)

BTW: Czy jest możliwość by w trybie postaci chodząc klawiszami W A S D, postać skręcała, a nie szła bokiem, gdy naciskam np. D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:34, audioslave2000 napisał:

BTW: Czy jest możliwość by w trybie postaci chodząc klawiszami W A S D, postać skręcała,
a nie szła bokiem, gdy naciskam np. D?


Zamiast A, D klikamy Q, E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:43, Thalanthas napisał:

> BTW: Czy jest możliwość by w trybie postaci chodząc klawiszami W A S D, postać skręcała,

> a nie szła bokiem, gdy naciskam np. D?

Zamiast A, D klikamy Q, E.


Dzięki wielkie :). Może i głupie są te moje pytania, ale zawsze skupiałem się w NWN na trybie strategicznym, teraz, z lepsza grafiką chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać w trybie postaci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 09:23, Thalanthas napisał:

Nie wiem czemu tak się dieje. U mnie jest normalnie . Jak będe w domu to zobacze może
coś znajdę jeszcze. Jesteś pewien że wszystko masz tak jak ja?? Może powinieneś uruchomić
ponownie grę??


Teraz znowu coś kliknąłem podczas gry i członkowie teamu nie chodzą za mną tylko stoją i reagują tylko na team komendy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować