Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Co do pierwszego pytania. Gdy zawiązywałeś sojusze z Klanem Żelaznej Pięści w górach spotkałeś czerwoną smoczycę. Właśnie ją masz pokonać a potem w skarbach jest tam jakaś skrzynia a w niej miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się wyłącza tryb marionetek? bo nie mogę tego znaleźć :/ a nie chce by moja kompania sama podejmowała decyzje, chcę mieć nad nimi pełną kontrolę. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 13:15, 88Bonzo napisał:

Gdzie się wyłącza tryb marionetek? bo nie mogę tego znaleźć :/ a nie chce by moja kompania
sama podejmowała decyzje, chcę mieć nad nimi pełną kontrolę. Z góry dzięki za odp.



Jak włączasz informacje o postaci, ostatnia zakładka potem i ,,włala,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 15:21, ArekForn napisał:

Co do pierwszego pytania. Gdy zawiązywałeś sojusze z Klanem Żelaznej Pięści w górach
spotkałeś czerwoną smoczycę. Właśnie ją masz pokonać a potem w skarbach jest tam jakaś
skrzynia a w niej miecz.


Tak, okazało się, że zdobyłem już ten miecz i nawet o tym nie wiedziałem. Po prostu przed wyprawą w góry Galadrym nie wziąłem owego questa od tego kapłana Tyra. Dlatego po powrocie i rozmowie z nim byłem zdziwiony, że mi się od razu zadanie zakończyło. A ten smoczy miecz okazał się bułatem, co mnie dodatkowo zmyliło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś link na np. rapida z patchem "Neverwinter Nights 2, Patch 1.06972 » 1.06980"?
1.02809 » 1.04870 ściągnęło mi przez narzędzie uaktualniania a 1.04870 » 1.06972 znalazłem link do rapidshare. Tylko tego 1.06972 » 1.06980 nie mogę znaleźć. Wiem, że jest na gram.pl ale z transferem 0,5kb/s prędko się nie ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba (chyba). Doinstalowałem Maskę Zdrajcy i wyświetla mi wersję 1.10.1115 Polish w updaterze.
Jest to najnowsza wersja czy są jakieś inne patche? W Pomocy na gram.pl nie znalazłem żadnego patcha ale coś słyszałem o nieoficjalnym patchu Asgrafa. Instalować toto czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do MZ wyszedł nowszy patch ale wciąż nie został dostosowany do polskiej wersji gry. Gra w obecnej wersji ma kilka błędów z których najpoważniejszym i najczęściej występującym jest znikanie towarzyszy podczas podróży między obszarami (co może doprowadzić do sytuacji uniemożliwiających kontynuowanie gry), aby temu zapobiec trzeba dla każdej postaci potrafiącej przyzwać chowańca lub zwierzęcego towarzysza wejść w zakładkę "zachowanie" w oknie postaci i zaznaczyć aby "Używanie umiejętności" było wyłączone, należy też odwołać wszystkie już przyzwane chowańce i zwierzęcych towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , mam szermierza i zastanawiam sie skad skolowac jakies fajnie wygladajace ubranka ( nie zbroje) jeszcze nie zaklete, bo to ubranie szermierza od tego koboloda niby jest niezle , ale mogloby byc lepsze ;] . Ma ktos jakis pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszke sie wsiekłam bo zanim zdołałam polubic tą grę już zdązylam ja znienawic!!! Problem polega na tym , ze na samym początku 2 rozdziału kiedy musze sie dostac do Dzielnicy Handlowej na mapie świata nie ma zadnej lokacji i zadnym wyjsciem z doków nie moge sie tam przedostac!!! Jestem uwięziona w Dokach a nie mam ochoty grac w to od nowa...błagam niech mi ktoś pomoże w zrozumiały (dla takiego laika jak ja) sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już co najmniej raz ktoś opisał tu ten problem, jedyne co zdołałem na ten temat wygrzebać na forum BioWare to dziwną radę że zmiana rozdzielczości może pomóc, niestety w tamtym wypadku nie pomogła ale może u Ciebie to zadziała.
Możesz też opisać swój problem w tym temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15891&tpage=65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się już spotkał z takim błędem że podczas gry postacie nie wydaja żadnych głosów typu: "Do ataku!" itp? Nie wiem czemu ale u mmnie tak jest. Sprawdzałem w opcjach czy moze coś jest odznaczone czy co ale wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie.Czy ma ktoś może save''y w którym gra się wojem człowiekiem i jest mniej więcej w 2 akcie w "Posągach Oczyszczenia"? Poza tym,mam angielską wersję gry dołączoną do karty graficznej i mogą być problemy z działaniem tych save''ów... Ale spróbować zawsze można.xd Bardzo bym prosił o przesłanie mi ich jeżeli ktoś takowe posiada... Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego sejwa, może jednak powiedz dlaczego go potrzebujesz? Jeśli coś się posypało to może da się znaleźć jakąś radę i będziesz mógł kontynuować grę na swoich własnych zapisach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mi nikt nie pomoze w zwiazku z brakiem lokacji na mapie swiata w 2 rozdziale ?? I co mam tak utknac w tych dokach na wieki? :( z tego wszystkiego zaczelam grac w Maske Zdrajcy a zamierzalam zostawic ja sobie na deser :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 23:33, 321qweFioneczka napisał:

Czyli mi nikt nie pomoze w zwiazku z brakiem lokacji na mapie swiata w 2 rozdziale ??
I co mam tak utknac w tych dokach na wieki? :( z tego wszystkiego zaczelam grac w Maske
Zdrajcy a zamierzalam zostawic ja sobie na deser :(


Może zgraj save`y - przeinstaluj gre - tylko NWN2 bez maski zdrajcy - spróbuj zagrać dalej? nie wiem czy coś da ale może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować