Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Ja zainstalowałem podstawkę -> kolejne patche -> dodatek -> patch do dodatku i działało, możliwe jednak że instalowanie kolejnych patchów do podstawki nie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla paladyna bardzo dobrym mieczem jest Święty Mściciel (długi miecz) który można zdobyć w legowisku smoczycy Tholapsyx w III Akcie. IMO najlepiej jest jednak wykuwać i umagiczniać bronie samemu bo w ten sposób osiąga się najlepsze efekty (wyjątkiem jest tu kilka broni posiadających unikatowe cechy jak np. łuki które nie potrzebują strzał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Zawiesiłem się na zadaniu z obrobieniem "kolekcjonera". Mam już butelkę żeby zalać wodą kominek ale nie mogę jej użyć i nabrać do niej wody. Wodę znalazłem w dzbanie w tym samym pomieszczeniu co butelkę (gdzie służba).
Butelki nie mogę dać ani na pasek ani użyć z ekwipunku.
Jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beczka z wodą działa jak pojemnik, klikasz na wodę i ze swojego ekwipunku wkładasz tam pustą butelkę. Potem sama się napełnia i ją po prostu bierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 09:43, ArekForn napisał:

beczka z wodą działa jak pojemnik, klikasz na wodę i ze swojego ekwipunku wkładasz tam
pustą butelkę. Potem sama się napełnia i ją po prostu bierzesz :)

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapitan mojej warowni, chyba Kana:>, informuje mnie o najazdach łupieżców cieni, które przeszkadzają w normalnym prowadzeniu warowni. Chciałem wysłać moje oddziały na misję specjalną, ale nie mogę znaleźć takiej linii dialogowej;/ A może jej nie ma?
W dzielnicy handlowej jest tancerka, której nie mogę zwerbować do swojej tawerny. Uda mi się to zrobić na wyższym lvlu, kiedy mój blef itp pedzie wyższy(próbowałem postacią na 16lvl)?
Hmm takie mam też drobne pytanko odnośnie procesu, który wygrałem:D Kiedy zbierałem dowody, wpadł mi w łapę proszek, który zmienia postać i jakaś czaszka, ze studni pod wyrżniętym miasteczkiem. Sądziłem, że w czasie rozprawy będę używał tych przedmiotów, a przynajmniej tego proszku jako dowodów mojej niewinności. Tymczasem czegoś takiego nie było... Czyżbym ja coś źle zrobił?
Hmm, przyda mi się ten obraz Sandry J.? Tak sobie myślałem, że będę mógł go sobie powiesić w swojej rezydencji, podobnie jak inne trofea jakie zdobyłem. Tymczasem nic takiego zrobić się nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 12:07, Forgotten napisał:

Kapitan mojej warowni, chyba Kana:>, informuje mnie o najazdach łupieżców cieni, które
przeszkadzają w normalnym prowadzeniu warowni. Chciałem wysłać moje oddziały na misję
specjalną, ale nie mogę znaleźć takiej linii dialogowej;/ A może jej nie ma?
W dzielnicy handlowej jest tancerka, której nie mogę zwerbować do swojej tawerny. Uda
mi się to zrobić na wyższym lvlu, kiedy mój blef itp pedzie wyższy(próbowałem postacią
na 16lvl)?
Hmm takie mam też drobne pytanko odnośnie procesu, który wygrałem:D Kiedy zbierałem dowody,
wpadł mi w łapę proszek, który zmienia postać i jakaś czaszka, ze studni pod wyrżniętym
miasteczkiem. Sądziłem, że w czasie rozprawy będę używał tych przedmiotów, a przynajmniej
tego proszku jako dowodów mojej niewinności. Tymczasem czegoś takiego nie było... Czyżbym
ja coś źle zrobił?
Hmm, przyda mi się ten obraz Sandry J.? Tak sobie myślałem, że będę mógł go sobie powiesić
w swojej rezydencji, podobnie jak inne trofea jakie zdobyłem. Tymczasem nic takiego zrobić
się nie da:P

Witam , co do misji specjalnej musisz wejsc ,w dialogu z Kaną , do tekstu gdzie mowa o przydzieleniu szarych płaszczy do konkretnych zadań i tam dalej powinienes miec misje specjalne,oczywiscie trzeba sierzanta przydzielic do tej misji zeby sie powiodlo.
Dowody które zbierałeś do rozprawy tak naprawde nic nie daja trzeba je miec kilka zeby zaczac wogole rozprawe ale i tak sie konczy zawsze walka z Lornem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 12:07, Forgotten napisał:

Kapitan mojej warowni, chyba Kana:>, informuje mnie o najazdach łupieżców cieni, które
przeszkadzają w normalnym prowadzeniu warowni. Chciałem wysłać moje oddziały na misję
specjalną, ale nie mogę znaleźć takiej linii dialogowej;/ A może jej nie ma?


Wydaje mi się że jej nie ma. W pewnym momencie sam będziesz musiał wyruszyć na misję zabicia łupieżcy (wymagane do kontynuowania głównej fabuły).

Dnia 23.03.2009 o 12:07, Forgotten napisał:

W dzielnicy handlowej jest tancerka, której nie mogę zwerbować do swojej tawerny. Uda
mi się to zrobić na wyższym lvlu, kiedy mój blef itp pedzie wyższy(próbowałem postacią
na 16lvl)?


Do dobrych (i neutralnych chyba też) postaci ta tancerka przyłącza się od razu, postacie złe muszą mieć odpowiednio wysoki współczynnik dyplomacji bądź blefu aby ją przekonać. Spróbuj pokombinować z jakimiś przedmiotami zwiększającymi poziom tej umiejętności.

Dnia 23.03.2009 o 12:07, Forgotten napisał:

Hmm takie mam też drobne pytanko odnośnie procesu, który wygrałem:D Kiedy zbierałem dowody,
wpadł mi w łapę proszek, który zmienia postać i jakaś czaszka, ze studni pod wyrżniętym
miasteczkiem. Sądziłem, że w czasie rozprawy będę używał tych przedmiotów, a przynajmniej
tego proszku jako dowodów mojej niewinności. Tymczasem czegoś takiego nie było... Czyżbym
ja coś źle zrobił?


Proszek jest przedstawiany jako jeden z dowodów na samym początku procesu (w tym czasie Sand udziela Ci rad jak powinieneś się bronić), czaszka natomiast o ile wiem nie służy do niczego i można ją po prostu sprzedać.

Dnia 23.03.2009 o 12:07, Forgotten napisał:

Hmm, przyda mi się ten obraz Sandry J.? Tak sobie myślałem, że będę mógł go sobie powiesić
w swojej rezydencji, podobnie jak inne trofea jakie zdobyłem. Tymczasem nic takiego zrobić
się nie da:P


Jeśli zgodzisz się kupić obraz i zapłacisz za niego 2x więcej niż zażądał malarz to zdobywasz punkty wpływu na Shandrę. Obraz nie służy do niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie- kupiłem premierową wersję nwn2, do jakiego poziomu trzeba ją spatchować? I czy poprawka polonizacyjna już wyszła?
No i ogólne bardziej- co się zmieniło od nwn 1, jakimi klasami się dobrze gra, jak z brońmi (czy w coś zdecydowanie nie warto inwestować, czy raczej jest balans)?.
Chyba wreszcie będzie trzeba przejść jakąś grę łowcą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 15:20, Budo napisał:


Mam pytanie- kupiłem premierową wersję nwn2, do jakiego poziomu trzeba ją spatchować?
I czy poprawka polonizacyjna już wyszła?
No i ogólne bardziej- co się zmieniło od nwn 1, jakimi klasami się dobrze gra, jak z
brońmi (czy w coś zdecydowanie nie warto inwestować, czy raczej jest balans)?.
Chyba wreszcie będzie trzeba przejść jakąś grę łowcą ;]


Po kolei:
nwn2_pc_polish_from102809_to104870
nwn2_pc_polish_from104870_to1221586
nwn2_pc_polish_from1221586_to1221587
nwn2_pc_polish_from1221587_to1221588
a przede wszystkim zainstalowałem now Uptade z linku:
http://www.megaupload.com/?d=0U1S1IZ5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uh sporo tego, a jest jakiś dobry poradnik, tudzież przewodnik po robieniu i rozwijaniu postaci gdzieś w necie (albo chociaż na płycie z grą- póki co kończę jeszcze jedynkę ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowcą jak dla mnie bardzo dobrze się gra, ja na przykład lubię walkę dwoma mieczami zwarciu :)
Co się zmieniło między NWN a NWN2 możesz zobaczyć z przypiętego posta.
Jak dla mnie nie warto inwestować w bronie egzotyczne (np. podwójny miecz) bardzo ich mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To cenna informacja, bo lubię te bronie w jedynce ^^

btw linki z przypiętego posta nie działają (przynajmniej część). A jak tam warlock? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kk i jeszcze jedna sprawa.
Wendersteinowie istnieją, czy też nie?
:D
Naprawdę jestem ciekaw, czy istnieją. Quest niedawno skończyłem i bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 16:26, ArekForn napisał:

Tak naprawdę to trudno powiedzieć, kampania tego nie rozwiązała. Może żyją gdzieś w Faerunie?


Żyją ;) Tylko nikt ich nie widział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Budo:
Do kogo najlepiej wysłać prośbę o przypięcie posta? (bo uaktualniłem post Night Elfa) Bo słyszałem że ogólna skrzynka szwankuje :)

Nie zauważyłem że sobie odpowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pisz na prywatne adresy modów- np walgierz@moderator.gram.pl
Post, który jest może zostać, tylko trzeba linki ponaprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować