Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Wiem, ale za "diabelstwem" nie przepadam i do drużyny ją nie brałem :)
4 razy przeszedłem całą grę i 4 razy mnie zdradziły :) A z Bioshopem wcale nie chodziłem i ze mną i tak nie walczył.

Magwisienka ----->
To jest jednak atut więc zakazać jej tego nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:11, ArekForn napisał:

To jest jednak atut więc zakazać jej tego nie można :(

Ech, szkoda, ma akurat takie czary, że fajnie by się uzupełniały z moim Wizardem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArekForn za pierwszym razem miał racje - wyłączając jej używanie umiejętności uniemożliwiamy jej przemianę w zwierzę. Wiem bo mnie też to denerwowało i tak właśnie ją przed tym powstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:24, Karharot napisał:

ArekForn za pierwszym razem miał racje - wyłączając jej używanie umiejętności
uniemożliwiamy jej przemianę w zwierzę. Wiem bo mnie też to denerwowało i tak właśnie
ją przed tym powstrzymałem.

Dobra, wyłączyłam "Ability usage", ale to pewnie spowoduje wyłączenie automatycznego używania wszystkich jej zdolności. Nie można wyłączyć tylko tej jednej rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Jeśli masz ochotę na nieco więcej kombinowania to możesz spróbować odpalić jakiś edytor sejwów i po prostu wykasować Elanee atuty przemiany w zwierzę, teoretycznie powinno to załatwić sprawę choć nigdy tego nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:56, Karharot napisał:

Niestety nie. Jeśli masz ochotę na nieco więcej kombinowania to możesz spróbować odpalić
jakiś edytor sejwów i po prostu wykasować Elanee atuty przemiany w zwierzę, teoretycznie
powinno to załatwić sprawę choć nigdy tego nie testowałem.

Aż takiego ciśnienia na to nie mam :P Najwyżej wywalę ją z drużyny jak mnie będzie mocno denerwować i po sprawie ;) Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zauważyłem, że niektóre te opóźnienia są nieco bez sensu. Chyba zapykam pierwszy raz czarnoksiężnikiem, a rasa półelf, człowiek, albo cuś tam innego. Trzeba wypróbować nową klasę ;]
Aha, jeszcze jedno- mamy kontrolę nad towarzyszami jak w bg2 (ekwipunek i zachowanie), czy latają i robią co chcą jak w nwn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy pełną kontrolę nad ich ekwipunkiem i awansami a także możemy w pewnym stopniu określić co sami będą robić (używanie umiejętności, przedmiotów itp.) i wydawać podstawowe rozkazy całej drużynie. W każdej chwili możemy też przełączyć się na dowolnego członka drużyny i kierować nim/nią jak swoją główną postacią. Maska Zdrajcy dodała też jakiś nowy tryb dający chyba większą kontrolę ale jakoś nigdy go nie wypróbowałem (za bardzo przyzwyczaiłem się już do tego z podstawki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem w końcowej fazie walki z Królem Cieni i... się zaciąłem:P Mam podobno

Spoiler

zniszczyć posągi, z których czerpie mo

c - niestety nie wiem jak to zrobić. Znowu jest duży i zły;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:52, Forgotten napisał:

Hmm jestem w końcowej fazie walki z Królem Cieni i... się zaciąłem:P Mam podobno

Spoiler

zniszczyć
posągi, z których czerpie mo

c - niestety nie wiem jak to zrobić. Znowu jest duży
i zły;P


Z tego co pamiętam, to w czasie całej walki trzeba było używać tych specjalnych mocy które otrzymywaliśmy wcześniej i jakoś się dobrnię do końca. Zresztą dawno grałem, a posągi to jakoś same się zsypały, jak niszczyłem te mniejsze wersje króla cieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że należało nakazać swoim postaciom je "wyważyć" (tak jak się to robi z pojemnikami). Potem będziesz musiał jeszcze w ten sam sposób zniszczyć portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:52, Forgotten napisał:

Hmm jestem w końcowej fazie walki z Królem Cieni i... się zaciąłem:P Mam podobno

Spoiler

zniszczyć
posągi, z których czerpie mo

c - niestety nie wiem jak to zrobić. Znowu jest duży
i zły;P

Karharot ma racje trzeba przydzielic z drużyny zawodników i zniszczyc wszystkie kolumny jak sa dobrze uzbrojenie i na wysokich poziomach posatcie to nie ma problemu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 19:52, Magwisienka napisał:

Ja zawsze mam Neeshkę w drużynie :) Raz, że przydaje się do rozbrajania pułapek i otwierania
skrzyń, a dwa, że ma w sobie coś takiego, że lubię tą postać :D
Co do otwierania skrzyń to nie mogłam przeboleć, że swoją postacią nie umiałam otworzyć
skrzyń

Spoiler

w grobowcu pod zamkiem Never

. Ominęło mnie tam coś wartościowego?
I jeszcze jedno - przeczytałam, że do aktywacji golema potrzebuję wziąć coś z jaskini
pod Ember, ale przeszłam do III aktu i lokacja zniknęła z mapki. Będzie jeszcze okazja,
by tam wrócić?

W III akcie też jest ta lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh już sobie z tym poradziłem:D Niefortunnie wybrałem taki posąg, że kamera nie pokazywała jego głowy. Sądziłem, że cały musi się rozpaść, więc przydzielałam postać i czekałem. Dopiero później zorientowałem się, że odpadł mu czerep...
btw Gierka zajęła mi 55h, a już za chwileczkę zamierzam sprawdzić Maskę zdrajcy:) Kolejne dwa dodatki kupie najprawdopodobniej za miesiąc lub dwa. Ciekawe co oferują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 09:45, Forgotten napisał:

Heh już sobie z tym poradziłem:D Niefortunnie wybrałem taki posąg, że kamera nie pokazywała
jego głowy. Sądziłem, że cały musi się rozpaść, więc przydzielałam postać i czekałem.
Dopiero później zorientowałem się, że odpadł mu czerep...
btw Gierka zajęła mi 55h, a już za chwileczkę zamierzam sprawdzić Maskę zdrajcy:) Kolejne
dwa dodatki kupie najprawdopodobniej za miesiąc lub dwa. Ciekawe co oferują?

Dokładnie tak samo zrobie koncze też NW2 i zabieram sie do Maski.
Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 11:06, Magwisienka napisał:

> W III akcie też jest ta lokalizacja.
A jak się tam dostać? Na mapie nie jest zaznaczona.

A wydawało mi się że jest ..
Sprawdze wieczorkiem jak bede grał, a jak nie ma to sorki za wprowadzenie Cię w błąd.
A jeśli faktycznie nie ma trzeba bedzie skorzystać z poprzedniego sejfa.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 11:06, Magwisienka napisał:

> W III akcie też jest ta lokalizacja.
A jak się tam dostać? Na mapie nie jest zaznaczona.

Witam sprawdziłem i dobrze pamietam w III akcie jes Ember na mapce, byc może pojawia sie troszkę później ale ja mam.
Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować