Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Zachodnia data premiery nie jest dokladnie znana, a codopiero Polska. Uwazam, ze premiera na zachodzie bedzie w czerwcu najwczesniej, tak jak bylo to w przypadku NWN1, a Polska wersja pojawila sie w listopadzie, lecz trzeba pamientac, ze teraz Polskim wydawca jest niestety LEM... a nie CDP. Wiec moze przetlumacza to szybciej, a moze przetlumacza to jeszcze wolniej... no i najwazniejsze pytanie na jakim poziomie bedzie polonizacja LEM''a.

Najwczesniejsza data premiery to 2Q 2006, lecz nie jest powiedziane, ze pozniej wyjsc nie moze... ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 17:10, Night Elf napisał:

Zachodnia data premiery nie jest dokladnie znana, a codopiero Polska. Uwazam, ze premiera na
zachodzie bedzie w czerwcu najwczesniej, tak jak bylo to w przypadku NWN1, a Polska wersja
pojawila sie w listopadzie, lecz trzeba pamientac, ze teraz Polskim wydawca jest niestety LEM...
a nie CDP. Wiec moze przetlumacza to szybciej, a moze przetlumacza to jeszcze wolniej... no
i najwazniejsze pytanie na jakim poziomie bedzie polonizacja LEM''a.

Najwczesniejsza data premiery to 2Q 2006, lecz nie jest powiedziane, ze pozniej wyjsc nie moze...
;P...

>Nie wyobrażam sobie tłumaczenie gry przez LEM. Przecież oni tylko tłumaczą tekst! Co jak co ale pełna,polska wersja językowa NWN zrobiona przez CDP była lepsza od angielskiej,moim zdaniem.W ogole to głupio by się grało w rpg po z angielskimi podkłądami głosowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 13:59, Night Elf napisał:

Mianowicie to, ze w twierdzy, ktora bedzie mogla nam posluzyc za dom, bedzie mozna umiescic
naszych towarzyszy by zajeli sie jakas praca np. wymyslaniem zaklec.

Super! Fajnie, ze jest postep i gry RPG ida do przodu. (Cos podobnego bylo juz w Magic Candle z 1989 roku.)

I to nie jest do konca ironia - to po prostu fajny pomysl :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde już sie nei mge doczekać tego. Singiel ma być lepszy to moze w końcu przejde :D Edytor nowych modułów. I przy tym biore sie do roboty od samego początku. Mam parę ciekawych pomysłow, ale bede musil chwile posiedzieć przy samej obłsudze jego.

A co do samego wydanai to.. LEM? Hm.. mam wrażenie, żę zaopatrze się w angielska wersję gry. Bo oje się o stopień polonizacji, chciaż wolałbym naprawde po polsku, ale jeżeli ma się męczyć przy polskiej wersji to woel się pomęczyć przy angielskiej i się może czegoś nauczyć.

A wogle to rok się zapowiada naprawdę smokwicie pod względem RPG.
Luty --> Fable
Wiosna --> Oblivion
LAto -> NWN2, Witcher
Jesień --> WoW: Buring Crusade
Zima --> Gothic 3 ( wcześniej nie przewiduje wydania G3)

Naprawdę nieźle, a po drodze pewnie pare niespodzinake też się przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe to one nie sa...

http://nwvault.ign.com/View.php?view=Articles.Detail&id=1 <- tu na liscie pojawiaja sie wywiady [po angielsku], lecz te bardziej interesujace...

http://www.gamebanshee.com/neverwinternights2/ <- tu podaja linki do wiekszosci wywiadow, jak nie do wszystkich, lecz prawie w ogole ich nie filtruja i zdaza sie, ze poprostu sa linki do 2 wywiadow, ale pytania w praktyce te same.

Przyokazji na GameBanshee sa wszystkie screeny i randery jakie kiedykolwiek dali do tej pory [ w necie], a nawet maja kilka, ktorych nikt inny nie ma:
Screeny: http://www.gamebanshee.com/neverwinternights2/screenshots.php
Randery: http://www.gamebanshee.com/neverwinternights2/renders.php
Rysunki koncepcyjne: http://www.gamebanshee.com/neverwinternights2/conceptart.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 14:09, -Elk- napisał:

A wogle to rok się zapowiada naprawdę smokwicie pod względem RPG.
LAto -> NWN2, Witcher


Skąd wiesz że The Witcher wyjdzie w lecie skoro nie ma informacji na remat daty premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy będzie dostępna opcja jazdy konno?
A tak w ogole to zna ktos stronę z konkretnymi informacjami o grze?(ale nie jakieś wywiady bo tam same ogolniki,gadają o niczym.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 17:18, Night Elf napisał:

Bo narazie nic nie wiadomo poza ogolnikami...

Tak, z tego co wiem bedzie mozna jezdzic konno, lecz narazie nie zanosi sie na walki konne.

Dzięki za odpowiedź.

Jak nie wiadomo nic poza ogolnikami to znaczy że na gre przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 16:05, com5 napisał:

> A wogle to rok się zapowiada naprawdę smokwicie pod względem RPG.
> LAto -> NWN2, Witcher

Skąd wiesz że The Witcher wyjdzie w lecie skoro nie ma informacji na remat daty premiery?

Takie są przypuszczenia. Najczęściej mówi sie o lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jeżeli patrzec na screeny to gierka naprawde moze byc wypasna po prostu sie nie moge doczekac trojki wielkich rpgów:) Gothic 3, Oblivion i NwN 2

a wiecie moze cos o Fallout 3 i Baldurs Gate 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 18:57, Widek napisał:

hmm jeżeli patrzec na screeny to gierka naprawde moze byc wypasna po prostu sie nie moge doczekac
trojki wielkich rpgów:) Gothic 3, Oblivion i NwN 2

a wiecie moze cos o Fallout 3 i Baldurs Gate 3?



Kiedys widziałem plotki o BG3 wiem tylko tyle fabuła nie miała być kontynuacją i na tym się zakończyło.
A fallout 3 raz go robią a raz nie, a czy wyjzie któż to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest trailer NWN2, choc w niskiej jakosci jest zrobiony w fajnym klimacie, przynajmniej moim zdaniem. Nie oferuje w sumie nic wiecej poza tym co juz widzielismy, tylko w ruchu, ale to nie zmienia faktu, ze jest OK, a pozatym ten smok w tle.

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/neverwinternights2/nwn2_v2_no_vo_sm.zip.html

[link zarzucil pewien czlek na stronie NWN -> http://nwn.cdprojekt.com/ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 19:31, Lumbago napisał:

> hmm jeżeli patrzec na screeny to gierka naprawde moze byc wypasna po prostu sie nie moge
doczekac
> trojki wielkich rpgów:) Gothic 3, Oblivion i NwN 2
>
> a wiecie moze cos o Fallout 3 i Baldurs Gate 3?


Kiedys widziałem plotki o BG3 wiem tylko tyle fabuła nie miała być kontynuacją i na tym się
zakończyło.
A fallout 3 raz go robią a raz nie, a czy wyjzie któż to wie.


Tyle szczęścia, że jeżeli chodzi o NWN 2 to ta gierka pokaże się na bank. A BG 3 i Fallout 3 póki co to marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam takie male sprostowanie. Oficjalna strona byla tam przed wczoraj, ale niestety usunieta ja na pewien czas, by ja dopracowac i usunac bledy. Wiec odwiedzajcie powyzszy adres, co jakis czas.

Opcjonalnie mozna wchodzic przez: www.nwn2.com , ale trzeba poczekac, az wrzuca strone na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy NWN nie podobał mi się (piszę tylko o trybie jednoosobowym).cieńka fabuła, fatalnie napisane dialogi, żadna interakcja z członkami drużyny.dodatki były znacznie lepsze. NWN 2 zmierza jednak w dobrym kierunku, czyli podobieństwa doBaldurs Gate.Nic lepszego w kwestii izometrycznych, drużynowych RPGów w świecie fantasy nie wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować