Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 10:52, IRASS71 napisał:

Nie chce sie chwalic ale wlasnie byl u mnie kurirer i zaraz biore sie za instalacje :-))


Piernikiem :D Ja wybralem wysylke Pocztą bo zrazilem sie do kurierow ;) Priorytet przewaznie jest u mnie na drugi dzien ;) Pochwal się jak zainstalujesz i OBOWIĄZKOWO wrzuć jakieś screeny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 10:52, IRASS71 napisał:

Nie chce sie chwalic ale wlasnie byl u mnie kurirer i zaraz biore sie za instalacje :-))

Ja też nie chcę się chwalić , zwłaszcza , że ze strony z moim zamówieniem wynika , że jeszcze nie wysłali.Jeżeli w ciągu kilku godzin tego nie zrobią , to przed poniedziałkiem na pewno sobie nie pogram.EK zachciało mi się zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:02, KrzychW napisał:

> Nie chce sie chwalic ale wlasnie byl u mnie kurirer i zaraz biore sie za instalacje :-))

>
Ja też nie chcę się chwalić , zwłaszcza , że ze strony z moim zamówieniem wynika , że jeszcze
nie wysłali.Jeżeli w ciągu kilku godzin tego nie zrobią , to przed poniedziałkiem na pewno
sobie nie pogram.EK zachciało mi się zamawiać.


Hm.. to chyba nie wazne czy EK czy zwykla... mamy po prostu pecha :P
Ja tam sie nie przejmuje bo w weekend i tak na kompie nie siedze, wole jechac do dziewczyny :P

Pogram dopiero w niedziele poznym wieczorem ;] Ale zarwę chyba całą noc.

Ci co juz dostali grę, moze powiedzą w jakiej jest wersji ? ja mam ciagle nadzieje, ze 1.03 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluje, mam czarne pudelko w nim poradnik na 60st i instrukcja na 160 str na okladce jest numer seryjny z tylu, plyta z muza ale nie mam wiezy i narazie nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 11:05, Walec87 napisał:

Ja tam sie nie przejmuje bo w weekend i tak na kompie nie siedze, wole jechac do dziewczyny

>
Ja też nie pogram , bo czekam na nowy komputer , a starego już nie mam , ale przynajmniej bym rozpakował i pooglądał , co za cuda kupiłem.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś wysłano już EK? bo u mnie jest tylko w zamówieniu data złożenia zamówienia i nic więcej czyli mam rozumieć że już wysłali czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mieszkał w Wawie to odebrałbym grę w siedzibie CDP osobiscie :))
A tak 300 km od wawy, do Poznania mam blizej za to.. wiec jak dzis wysla to pewnie nie dostane na jutro i w niedziele nocki nie zarwę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmienil się na "złożone Pn, 04.12.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki" za kilka godzin pewnie wyślą, w przypadku ostatniego zamówienia ''pakowanie'' widnialo przez pól dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować