Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 01:09, Vaxinar napisał:

Nie wiem jak mam to rozumieć. Nie dawno było mówione wakacje 2006, a teraz już wrzesień, za
2 miesiące grudzień ?

Spokojnie spokojnie, dla mnie np. Wrzesień to jeszcze będą wakacje (fajnie być studentem :-]) więc może liczą podłóg studenckiego kalendarza. Nawet jeśli nie to ja jednak wole by troche dali na wstrzymanie i dopracowali dobrze gre, zamiast na chybcika wypuszczać wersje z masą baboli. Póki nie stanie sie ona inkarnacją Duke Nukem Forever póty będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wakacjach nie slyszalem, choc faktycznie w owym watku ludzie pisza o July. Ja tam myslalem o zimie, wiec jestem mile zaskoczony :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Night Forever :P
Ja sie cieszyłem, że w lipcu wyjdzie i będę sobie mógł sprawić na imieniny i sobie jeszcze w wakacje pogram, a tu kapa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 01:17, Vaxinar napisał:

Neverwinter Night Forever :P

Brrr nawet nie wypowiadaj tego słówka razem z tym tytułem :-P To bluźnierstwo, albo nawet proszenie się o przedłużenie premiery (Co gorsze :->

Dnia 13.04.2006 o 01:17, Vaxinar napisał:

Ja sie cieszyłem, że w lipcu wyjdzie i będę sobie mógł sprawić na imieniny i sobie jeszcze
w wakacje pogram, a tu kapa. :(

Bez obawy, jakbyś dostał w Licpu to byś sie nie połapał kiedy przyszedł rok szkolny tak szybko by zleciało :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do newsow o NWN2 tu sa dawane na bierzaco -> http://neverwinter2.pl/

Co do daty, w sumie ciesze sie, gdyz mozna wywnioskowac, ze Atari nie naciska obsidianu, wiec gra powinna wyjsc doporacowana, ale i tak i tak... NWN2 wyjdzie we wrzesniu, ale wersja angielska i niektore jezykowe... na PL pewnie bedziemy czekac na swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 08:43, Night Elf napisał:

Co do newsow o NWN2 tu sa dawane na bierzaco -> http://neverwinter2.pl/

Co do daty, w sumie ciesze sie, gdyz mozna wywnioskowac, ze Atari nie naciska obsidianu, wiec
gra powinna wyjsc doporacowana, ale i tak i tak... NWN2 wyjdzie we wrzesniu, ale wersja angielska
i niektore jezykowe... na PL pewnie bedziemy czekac na swieta.


dzieki za ciekawy link. zapomnialam o nim :) zacieram rączki!

już tak bardzo nie mogę się doczekać, chcociaż w świetle moich ostanich problemów sprzętowych już się lękam tych wymagań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2006 o 14:49, noemisiaia napisał:

już tak bardzo nie mogę się doczekać, chcociaż w świetle moich ostanich problemów sprzętowych
już się lękam tych wymagań....


Nie ty jeden...tak przy okazji: czy ktoś orientuje się jakie one mogą być''? Mam Durona950 MHZ, 512 DDR, Gecube Radeon 9550XT... z góry dzieki za info. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na anglojęzycznym serwisie NWVault, udostępniony został oficjalny trailer Neverwinter Nights II (jest to cinematic, film niestworzony na silniku gry). Plik waży 88 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 13:45, Snejek napisał:


Cóż na naszej stronie już było :P...

Btw. zapraszam jeszcze raz [ale spam :P] na http://neverwinter2.pl/ gdzie umieszczamy wiekszosc materiałow, jak nie wszystkie, na temat NWN2 jakie są w sieci w tym filmy z targów E3 i choćby wymagania NWN, które WP.pl podało z błedem, lecz mojego posta z tym skasowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że żadna firma nie postara się o polska wersje gry neverwinter nights 2( szczególny żal do CDP, które wydawało jej pierwszą odsłonę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 11:53, Bosper napisał:

Czyli mam rozumieć, że żadna firma nie postara się o polska wersje gry neverwinter nights
2( szczególny żal do CDP, które wydawało jej pierwszą odsłonę)


1) Z koniami jeszcze nie wiadomo do konca, co z nimi bedzie, ale jak glosza aktualne informacje, NIE bedzie mozna jezdzic konno. Beda konie, ale i one beda niedorobione.

2) Wydawca NWN2 na terenie Polski jest LEM, lecz nie wiadomo, czy w ogole bedzie Polska wersja jezykowa, gdyz ATARI lekko mowiac ma nas w (_,_) i nie wiadomo, czy sie zgodzi na to by LEM spolonizował gre...

3) Zapraszam na http://neverwinter2.pl/ , gdzie sa najnowsze informacje o NWN2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować