Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Witam. Ja jestem na 80% pewna, że grę dostanę w poniedziałek a może i we wtorek:( - skoro nadal jest pakowana:P Z tego, co się orientuję pakują ją juz ładnych kilka godzin... I pewnie będą "pakować" do rana - co najmniej. Czy nie prościej było napisać, że premiera jest, powiedzmy, 12 -go i wywiązac się w terminie?! Po co ta szopka?! Ludzie! To moim zdaniem lekceważenie graczy, ponieważ po pierwsze są graczami, czyli nie zajmują się niczym pozytecznym:P, a po drugie, ponieważ w większości są dziecmi - a dzieci mozna traktowac lekceważąco, bo jak już w końcu dostaną wymarzony prezent, to i tak się będą cieszyc. I to prawda - sądząc po większości wypowiedzi tutaj. Jednak - Panowie i Panie z CDP - pamiętajcie, że w DOBRE gry nie grają tylko dzieci:) Jesteście monopolistą ale juz niejeden monopol padł... Więcej profesjonalizmu na przyszłośc polecam. To, co wyprawiacie jest nie do pomyślenia po prostu -wg mnie to żenada. Bez obrazy - zdrowa krytyka powinna byc bydująca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:53, Morfieusz napisał:

hello czy wie Ktos kiedy bedzie patch 1.03 do wersji PL ?? Bo dostalem dzis NWN2 i mnie szlag
trafia bo za nic w swiecie nie chce sie odpalic !! ;(;(;( Wyskakuje blad (patrz obrazek) a
z tego co wyczytalem na zagranicznych forach nic nie pomaga poza patchem 1.03 (• The
debug DirectX check has been removed – some users had problems running the game, even
without the DirectX SDK being instal



No świetnie... współczuję... Nie potrafię Ci pomóc niestety ale jestem teraz pełna obaw nie tylko jesli chodzi o termin dostawy gry ale i o to, CO otrzymam. Bo jeśli taką kichę, jak Ty, to pozostaje poubierac sie w te gadżety z NWN 2 i pograc w NWN 1-hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe moze to jakies wyjscie ... :P a co do tego errora to wina lezy po stronie programistow ... heh mam nadzieje ze skoro JUTRO jest premiera to moze sie pojawi patch 1.03 PL ;(;( Heh a zawsze myslalem ze oczekiwanie premiery jest najgorsze ;( z drugiej strony najbardziej denerwuje mnie to ze (z tego co wyczytalem) TYLKO nowy patch niweluje ten blad ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam status pakowane... I nastepna rzecz którą CDP zawalił... THX CDP... i może byście tak w wizualizacji dlai obydwie wersie a nie tylko CE ?? Z G3EK wam wybaczyłem ale z tym wam niewybacze jak tego jutro niedostane ;P
PS: Lepiej żeby z premierą Wyszedł ten patch 1.03 PL bo jak dostane takie coś to porostu switnie.. Ale koszulak,Amulet, i szmycz jest ;P zawsze cos ;P

;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie, ludzie... uspokujcie się. Podobna sytuacja była z Medievalem II: Total War EK (a wiem, bo sam zamawiałem). Mój egzemplaż M2L:TW EK został wysłany 30. listopada, o godzinie 23.48. Grę dostarczono mi 1. grudnia, godz. 11.28. Nie ma się co martwić. Swoje egzemplaże NWN2 EK dostaniecie NAPEWNO jutro. :) Jeszcze jedna sprawa. Wkur... zają mnie wasze posty typu: "... bez obrazy ale wersja Lawful Good jest dla kobiet...", "...LG jest dla lalusiów..." itp. Uspokujcie się! Każdemu innemu podoba się coś innego, a takimi postami obrażacie posiadaczy Lawful Good''a (a w tym mnie)! Powiedziałem, co miałem do powiedzenia, a teraz zmywam się z forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:47, PolishWerewolf napisał:

Pytanie pierwsze. Gdzie mieszkasz? Jak w Warszawie lub okolicach to się nie dziw...


Nie mieszkam w Warszawie tylko ok. 120-130 km od niej, a paczka jest jeszcze dostarczana do Ostrołęki, więc dodaj do tego jeszcze ok. 60-70 km. :) Tak więc moje zamówienia na gram.pl przebywają drogę ok. 200 km zanim do mnie dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie mają ponad 500. Więc nie sądzę, żeby raczyły dotrzeć jutro, jeśli wyślą o tej godzinie co Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to wielkie dzięki za pocieszenie :D Optymiści są mile widziani wśród tych zdenerwowanych którzy czekają na NWN2... ;) Ale jak Ci jutro nie dojdzie NWN to napisz jak jesteś zdenerwowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem. jak chce wlaczyć grę to mi wyskakuje blad ze gra nie moze byc wlaczona. wylaczylem wszystkie programy emulacyjne i dalej to samo pomocy;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:46, Lex napisał:

Ludzie, ludzie, ludzie... uspokujcie się. Podobna sytuacja była z Medievalem II: Total War
EK (a wiem, bo sam zamawiałem). Mój egzemplaż M2L:TW EK został wysłany 30. listopada, o godzinie
23.48. Grę dostarczono mi 1. grudnia, godz. 11.28. Nie ma się co martwić. Swoje egzemplaże
NWN2 EK dostaniecie NAPEWNO jutro. :) Jeszcze jedna sprawa. Wkur... zają mnie wasze
posty typu: "... bez obrazy ale wersja Lawful Good jest dla kobiet...", "...LG jest dla
lalusiów..."
itp. Uspokujcie się! Każdemu innemu podoba się coś innego, a takimi postami
obrażacie posiadaczy Lawful Good''a (a w tym mnie)! Powiedziałem, co miałem do powiedzenia,
a teraz zmywam się z forum. :)


To po co sie tym przejmujesz i obrazasz... przeciez to tylk otaki chwy by wkurzyc zbyt wrazliwych... zreszta z tego sie wyratsa.. "to dla malych dzieci" , "tam to dla dziewczynek" tak maja chlopcy wieku 12 - 16 lat kiedy to wydaje i msie ze sa dorosli i staraj sie to pokazac wszystkim, tylko ze jeszcze zle rozumieja ta "doroslosc" ...zreszta sam musisz o tym dobrze wiedziec, tez kiedys byles malym chlopcem ;)

Dziek iza info odnosnie EK... ulzylo mi... troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 20:59, slipcio napisał:

zreszta z tego sie wyratsa.. "to dla malych dzieci" , "tam to dla dziewczynek" tak maja chlopcy
wieku 12 - 16 lat kiedy to wydaje i msie ze sa dorosli i staraj sie to pokazac wszystkim,
tylko ze jeszcze zle rozumieja ta "doroslosc"

Nooo, to teraz mnie obraziłeś :P (I pewnie większość tutejszych forumowiczów, bo oni też są w takim wieku nie?)
Na dodatek, ja też zamówiłem LG, i to nie ze względów wizualnych (bo przecież wtedy jeszcze wizualizacji nie było) tylko dla tego, że będe grał paladynem...

PS. Nie masz na klawiaturze polskich znaków ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze sprecyzuje moj problem. podczas wlaczania gry program zabezpieczajacy plytke przed piratami nie pozwala mi na wlaczenie gry. co mam z tym zrobic;/ wlasnie dostalem gre i jestem zalamany;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:06, Matir007 napisał:

> zreszta z tego sie wyratsa.. "to dla malych dzieci" , "tam to dla dziewczynek" tak maja
chlopcy
> wieku 12 - 16 lat kiedy to wydaje i msie ze sa dorosli i staraj sie to pokazac wszystkim,

> tylko ze jeszcze zle rozumieja ta "doroslosc"
Nooo, to teraz mnie obraziłeś :P (I pewnie większość tutejszych forumowiczów, bo oni też są
w takim wieku nie?)
Na dodatek, ja też zamówiłem LG, i to nie ze względów wizualnych (bo przecież wtedy jeszcze
wizualizacji nie było) tylko dla tego, że będe grał paladynem...

PS. Nie masz na klawiaturze polskich znaków ? ;P


Mam, ale nie uzywam ich na boardach bo nie widze takowej potrzeby. A czepialstwo na sile to nie calkiem fajna, a napewno nie DOROSLA pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze szanse na otrzymanie EK jutro sa ciagle ogromne. Ja mieszkam na Pomorzu, a zawsze paczka z preorderowym tytulem od CDP przez Masterlink docierala do mnie w ~12-16h od wyslania. Co nie zmienia faktu, ze zaistniala sytuacja nieco mnie irytuje. I denerwujace nie jest to, ze gra dotrze do mnie pare dni pozniej niz pierwotnie planowano, bo nie jest to artykul pierwszej potrzeby, grac nie musze, mam co robic. Ale denerwujacym jest to, ze zerwana zostala pewnego rodzaju umowa na dostarczenie gry 2 dni przed premiera. Uwazam, ze jesli nie jest sie w stanie czegos zapewnic, to sie tego nie obiecuje. Co wiecej, nie wiadomo, czy dostane przesylke w dniu premiery, czy juz po niej. Irytujacych czynnikow jest oczywiscie wiecej - chociazby wysylka zwyklej edycji przed EK czy milczenie dystrybutora. Ale nie zamierzam tupac i plakac, co spora czesc osob tu prezentuje. Krzyczenie, co nic nie da, zostawiam niektorym nieletnim forumowiczom, ktorym oczekiwanie na gre chyba przycmilo reszte zycia.
Schodzac nieco z tematu, bynajmniej nie uwazam wersji LG za kobieca. Sam taka zamowilem, a wynika to po prostu z tego, ze zawsze w cRPGach stoje po stronie dobra. Nie sadze, by moja meskosc na tym tracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeszcze jedna sprawa. Wkur... zają mnie wasze

Dnia 07.12.2006 o 20:46, Lex napisał:

posty typu: "... bez obrazy ale wersja Lawful Good jest dla kobiet...", "...LG jest dla
lalusiów..."
itp. Uspokujcie się! Każdemu innemu podoba się coś innego, a takimi postami
obrażacie posiadaczy Lawful Good''a (a w tym mnie)!


Czyli bycie kobietą to obraza tak? :D

Hehe, ja zamówiłam CE, ze względu na koszulkę i gadżety, bo i tak zawsze gram chaotycznym dobrym/neutralnym :]

Dzięki tym co piszą, że na pewno dostaniemy jutro i popierają to sensownymi argumentami :D Nawet jeśli to nie prawda dzisiejszy wieczór będzie optymistyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:20, damianvs napisał:

Sadze, ze szanse na otrzymanie EK jutro sa ciagle ogromne. Ja mieszkam na Pomorzu, a zawsze
paczka z preorderowym tytulem od CDP przez Masterlink docierala do mnie w ~12-16h od wyslania.
Co nie zmienia faktu, ze zaistniala sytuacja nieco mnie irytuje. I denerwujace nie jest to,
ze gra dotrze do mnie pare dni pozniej niz pierwotnie planowano, bo nie jest to artykul pierwszej
potrzeby, grac nie musze, mam co robic. Ale denerwujacym jest to, ze zerwana zostala pewnego
rodzaju umowa na dostarczenie gry 2 dni przed premiera. Uwazam, ze jesli nie jest sie w stanie
czegos zapewnic, to sie tego nie obiecuje. Co wiecej, nie wiadomo, czy dostane przesylke w
dniu premiery, czy juz po niej. Irytujacych czynnikow jest oczywiscie wiecej - chociazby wysylka
zwyklej edycji przed EK czy milczenie dystrybutora. Ale nie zamierzam tupac i plakac, co spora
czesc osob tu prezentuje. Krzyczenie, co nic nie da, zostawiam niektorym nieletnim forumowiczom,
ktorym oczekiwanie na gre chyba przycmilo reszte zycia.
Schodzac nieco z tematu, bynajmniej nie uwazam wersji LG za kobieca. Sam taka zamowilem, a
wynika to po prostu z tego, ze zawsze w cRPGach stoje po stronie dobra. Nie sadze, by moja
meskosc na tym tracila.



Zgadzam sie ja też zamówiłem LG ze względu na to że zawsze gram Dobrem/dobrem neutralem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować