Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

To jest kpina!

gdybym nie wszedl na strone masterlink i nie zobaczyl ich loga to paczka wrocilaby do CDP.

"odmowa brak kasy 07/12/2006 15:45:00 Odmowa przyjęcia przesyłki"

kiedy ja siedze w domu i zadna osoba nie raczy do mnie zawitac. Nikogo nie bylo, na paczce adres sie zgadza, maja do mnie telefon i ot tak sobie wpisuja zwrot paczki. Poprostu rewelacja.
W zadnym razie nie obwiniam CDP. Ale na Masterlink zawiodlem sie juz kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... zbyt dużym optymistą jestem. :/ W statusie nadal mam: PAKOWANA I PRZYGOTOWYWANA DO WYSYŁKI. Jednak, ja się z tego cieszę, gdyż rodzice o zamówieniu nic nie wiedzą, więc mogę z mini jeszcze na ten temat porozmawiać (czytaj: mogę im wcisnąć kit, że otworzę dopiero na święta :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 07:45, Xsardas pl napisał:

Tak przynajmniej ktoś tu pisa że pracuje ... No poprostu świetnie.. Zamówić EK a czekać 2 dni
Pózniej poZwykłych

Nie narzekaj.Przecież zostaliśmy potraktowani w "specjalny sposób".:-)
Opóźnienie , to oczywiście przykra sprawa , ale miło ze strony CDP , że powysyłali maile do klientów.Przynajmniej widać , że ktoś tą sprawę pilotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisac na jakim dokładnie PeCecie zostały zrobione te screey (nie tylko karta graf, ale i procek oraz Ram) i na jakich detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:04, gawronus napisał:

Ja w sobote wyjażdżam i nic z tego :-)

To faktycznie masz pecha bo ja całą sobote siedze w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:50, Olamagato napisał:

Posiadacze kineskopowych monitorów powinni więc zmodyfikować wiersz w sekcji
[Display Options]
RefreshRate=85
na wartość taką jaką jest w stanie odbierać monitor. Dodatkowo warto odblokować wszystkie wiersze
poprzedzone średnikiem w tej sekcji.

I właśnie dla takich informacji(i nie tylko) warto na Forum zaglądać.Mam CRT i wściekałbym się z powodo 60 Hz odświerzania , a teraz , nie ma problemu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:05, Digin985 napisał:

> Ja w sobote wyjażdżam i nic z tego :-)
To faktycznie masz pecha bo ja całą sobote siedze w domu :)


Pomyślałem:
Zadzwonie do Masterlinka i przekieruje na sąsiadów, sa po 60-tce0tak więc nie agrają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, do mnie żaden e-mail nie dotarł, musiałem sprawdzić na stronce, że moja EK jest ciągle pakowana :P
No cóż, jak nie dojdzie w sobote to zaczne sie denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam tez sie sypie ta gra?Przy probie uruchamiania, crashuje sie z typowym komunikatem windowsowym, ktory proponuje wysylanie informacji do ms lubie nie (nie jest to ten komunikat, ktory sie tu juz wczesniej pojawil o directx)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonerską Edycję Neverwinter Nights 2.

Z przykrością musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcześniej termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóźniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w piątek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to piątek 8 grudnia, z opcją doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.

Za zamiany i wszelkie utrudnienia gorąco przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl

to mowi za siebie :/ a liczyłem że dzisiaj pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 09:00, Lex napisał:

A możesz napisac na jakim dokładnie PeCecie zostały zrobione te screey (nie tylko karta graf,
ale i procek oraz Ram) i na jakich detalach?

Akurat te screeny były robione na starym Athlonie XP 2500+@3200+ z 2 GB ram w 1280x1024x32@85Hz. I przy włączeniu absulutnie wszystkiego na maksimum obracanie kamery szczególnie przy największym oddaleniu nie było płynne, a nawet powiedziałbym, że miało ok. 15 klatek/s.
Ale, żeby sprawdzić wartości graniczne popchnę grę na Duronie 1800 MHz z Radeonem 9800 Pro i 1,5 GB ram i spróbuję doprowadzić do płynnej gry. Wtedy puszczę jeszcze kilka screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez... cos zaczynam sie obawiac, ze dzisiaj tego nie wysla...


Btw. co do wydajnosci, nie panikujcie, bo 1.03 poprawia wydajnosc chodzenia gry...

A pozatym raz pokazało mi 11fps, czy cos, a gra chodziła płynnie jak ta lala...

Na Max detalach 1280x1024 jedyna lokacja jaka mi lagowała to Forest - w PL pewnie Las... ta lokacja byla horrorem... im dłuzej sie tam przybywało tym gorzej, a sa tam losowe spotkania w ktorych sie walczy... i to porzadnie lagowała.

A mam P4 3,2 HT, 1gb ramu i 7800gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować