Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2006 o 14:13, Doreczek napisał:

w sklepach już jest chyba

I co z tego ?? Ja zamówiłem na gram.pl i potwierdziłem sowje zamówienie. Zrozumiał bym to gdyby ktoś z pracowników CDP napisał info, że przepraszają za zaistniałą sytuację i powiedzieli kiedy wyślą te paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:13, Doreczek napisał:

w sklepach już jest chyba

no to jak juz jest w sklepach i kupie dzis w MM to gratuluje cdp :)
dzieki...po poludniu napisze czy mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie istnieje problem z procesorami Duron (niektórzy jeszcze mają). Gra chyba nie jest z nimi zgodna (w obecnej wersji 1.02 PL) mimo, że jądro jest niemal identyczne z Athlonami XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mail ktory wy pewnie tez juz macie:

Witaj ,

Bardzo dziękujemy za złożenie zamówienia na Kolekcjonersk± Edycję Neverwinter Nights 2.

Z przykro¶ci± musimy potwierdzić informację, że deklarowany wcze¶niej termin dostawy Twojej przesyłki w dniu premiery nie będzie możliwy.

Przyczyniła się do tego opóĽniona kompletacja pudełek z EK prowadzona przez CD Projekt dopiero w dniu dzisiejszym (7 grudnia). Skutkiem tego, gry do wysyłki otrzymamy w pi±tek.

Aktualny termin wysyłki Edycji Kolekcjonerskiej to pi±tek 8 grudnia, z opcj± doręczenia na 9 grudnia (sobota).
Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie wszystkie zamówione egzemplarzei dotarły w tym dniu.


Za zamiany i wszelkie utrudnienia gor±co przepraszamy.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl

A to status zamuwienia:
Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 8 grudnia 2006

Przewidywana data dostawy: 11 grudnia 2006 - 12 grudnia 2006

Data złożenia: Cz, 09.11.2006 o godz. 08:34

Numer zamówienia: FF00460674

Pozbylem sie zludzen ze zagram w sobote. Poprostu ku##a pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Masterlink jej jeszcze nie ma w bazie danych:(
Wprowadzono błędny numer przesyłki (xxxxxxxxx)


Powodem tego może być:
wprowadzenie niepoprawnego numeru
numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego
UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych
numer dotyczy przesyłki nadanej przed 1 marca 2000 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis rano mi napisali, ze gre otrzymam w sobote a juz po poludniu , ze 11-12-go. Po prostu swietnie! Pół dnia jestem w pracy, wiec pewnie kurier nie trafi na moja obecnosc w domu. Teraz, zeby to jakos zsynchronizowac, bede musiala dzwonic do masterlinka / jesli w koncu wprowadza dobry nr przesylki, bo tez oczywiscie mam błędny.../ = kolejny koszt:P Szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis rano mi napisali, ze gre otrzymam w sobote a juz po poludniu , ze 11-12-go. Po prostu swietnie! Pół dnia jestem w pracy, wiec pewnie kurier nie trafi na moja obecnosc w domu. Teraz, zeby to jakos zsynchronizowac, bede musiala dzwonic do masterlinka / jesli w koncu wprowadza dobry nr przesylki, bo tez oczywiscie mam błędny.../ = kolejny koszt:P Szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, a w sumie to dwa pytania po pierwsze primo : kiedy ukaże się patch 1.03 do polskiej wersji gry bo na oficjalnej stronie do PL-a łatki nie uświadczysz i po drugie primo :) dla czego mój czarodziej przy rzucaniu niektórych czarów wypowiada kwestie kobiecym głosem lub zupełnie innym, czasami również wojownik wypowiada kwestie czarodzieja (np "cholerna magia straciłem czar") itp ? Mam nadzieję że to zostanie naprawione i choć to szczegół to jednak psuje trochę zabawę.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie to już lekka przesada. Podobno miały być 8 wysyłane najpóżniej , a u mnie jeszcze pakują i to już od wczoraj rana. Ile można pakować?! Ciekawa jestem czy o tej godzinie wogóle Masterlink ją będzie dostarczał skoro jej jeszcze nie ma. Pewnie dostanę dopiero w poniedziałek. :-(.


Niestety nie mogę sobie pozwolic na kupno w sklepie bo mieszkam w małym mieście gdzie nie ma takich sklepów. Dlatego jestem uzależniona od Internetowego zamówienia. Myślałam ,że się jednak CDP postara i będą ją mieć w weekend. A tak ..... nici z planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować