Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 11:49, Lord Snajperov napisał:

ma ktos jakies konkretne infomacje dotyczace fabuly?
jezeli to jeszcze nie bylo napisane to odrazu wam powiem ze w nwn2 nie bedzie MG (info od beta
testera)



Czytajcie nasza strone to bedziecie wiedziec :P: http://neverwinter2.pl/

Eh chciałbym testowac NWN2...

Klijent MG bedzie jako osobny Download w DNIU premiery angielskiej wersji gry, czyli 29-30 września tego roku...


Fabula sie tyczy... ogladaliscie thrailer z walczacym magiem i gythianki czy .. jak mu tam?

No wiec jak ten miecz sie rozpada ponoc odłamek jego trafia do naszego ciała i od tego sie zaczyna, ze staramy sie wyjac go z ciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie link do trailera poczatkowego: ftp://ftp.atari.com/downloads/ppage/NWN2/NWN2_QT6_BBand_High.mov

Btw. ja wole nie czytac o fabule, poniewaz wole poznawac ja sam i miec jakies zaskoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data premiery została przesunięta...

ATARI poinformowało dziś, iż data światowej premiery Neverwinter Nights 2 została przesunięta na koniec października. Dodatkowy czas ma być przeznaczony na końcowe poprawki i nadawanie blichtru grze, który ma zwiększyć zakres doświadczeń odczuwanych podczas gry w Single i Multiplayer. Szacowany czas przejścia kampanii dla pojedynczego gracza to 50-60 godzin, czyli mniej więcej tyle ile był szacowany dla pierwszej części Neverwinter’a, bez dodatków.

http://neverwinter2.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja sądzę, że NWN 2 pojawi się NAJWCZEŚNIEJ na początku przyszłego roku. Sądzę tak, gdyż NWN na targach E3 prezentował się tragicznie. Lepiej byłoby dla tej gry, aby jeszcze z pół roku nad nią popracowano, a nie wydawano jej zbyt wcześnie, bo na 90% okaże się, że nie sprosta oczekiwaniom graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:11, Mr Black napisał:

Heh, ja sądzę, że NWN 2 pojawi się NAJWCZEŚNIEJ na początku przyszłego roku. Sądzę tak, gdyż
NWN na targach E3 prezentował się tragicznie. Lepiej byłoby dla tej gry, aby jeszcze z pół
roku nad nią popracowano, a nie wydawano jej zbyt wcześnie, bo na 90% okaże się, że nie sprosta
oczekiwaniom graczy...


To, ze gra prezentowala sie tragicznie napisala tylko Gry-online, jakos zachodnie prasy wychwalaly NWN2...

Poza tym PAŹDZIERNIKOWY termin jest OSTATECZNY... Jeśli ATARI nie wypusci gry przed swietem dzienkczynienia [czy jak to sie pisze] to moze zbankrutowac...

Jak bedzie to co było w NWN1+dodatki + dodatkowe rzeczy to juz spełni moje oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:27, Night Elf napisał:

> Heh, ja sądzę, że NWN 2 pojawi się NAJWCZEŚNIEJ na początku przyszłego roku. Sądzę tak,
gdyż
> NWN na targach E3 prezentował się tragicznie. Lepiej byłoby dla tej gry, aby jeszcze z
pół
> roku nad nią popracowano, a nie wydawano jej zbyt wcześnie, bo na 90% okaże się, że nie
sprosta
> oczekiwaniom graczy...

To, ze gra prezentowala sie tragicznie napisala tylko Gry-online, jakos zachodnie prasy wychwalaly
NWN2...

Poza tym PAŹDZIERNIKOWY termin jest OSTATECZNY... Jeśli ATARI nie wypusci gry przed swietem
dzienkczynienia [czy jak to sie pisze] to moze zbankrutowac...

Jak bedzie to co było w NWN1+dodatki + dodatkowe rzeczy to juz spełni moje oczekiwania...


W świecie gier nie ma czegoś takiego jak OSTATECZNY termin. A wydawanie gry zbyt wcześnie, tylko dlatego, żeby nie zbankrutować, może właśnie to bankructwo... przyśpieszyć! Bo jeśli ATARI wyda grę niedokończoną i przeciętną, tak ja to zrobiło 3DO z Heroesami 4, to może skończyc tak samo jak tamta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 21:32, Mr Black napisał:

W świecie gier nie ma czegoś takiego jak OSTATECZNY termin. A wydawanie gry zbyt wcześnie,
tylko dlatego, żeby nie zbankrutować, może właśnie to bankructwo... przyśpieszyć! Bo jeśli
ATARI wyda grę niedokończoną i przeciętną, tak ja to zrobiło 3DO z Heroesami 4, to może skończyc
tak samo jak tamta firma.


Dla tej firmy jest cos takiego jak ostateczny termin... poza tym.. NWN2 i tak kupi mnustwo osob... Pewnie wiekszosc osob z 3 milionowej spolecznosci NWN1... a w NWN1 tkwi potenga, ktora dali jej przedewszystkim gracze i mysle ze tak samo bedzie z NWN2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:20, Night Elf napisał:

Info w newsie, radze czytac uwaznie to co tam napisali... [na stronie Atari]


A co tam niby takiego strasznego jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:38, Sarafan_Knight napisał:

A co tam niby takiego strasznego jest? :)

Dla mnie straszne to sa wymagania :D Już nie zagram w NWN2. Chlip, chlip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:55, DevilFish napisał:

Dla mnie straszne to sa wymagania :D Już nie zagram w NWN2. Chlip, chlip!


Ja na szczęście spełniam. :) Gdybym miał jeszcze dodatkowo 512 MB RAM, to bym prawie spełniał zalecane (brakowałoby tylko 200 MHz ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:55, DevilFish napisał:

> A co tam niby takiego strasznego jest? :)
Dla mnie straszne to sa wymagania :D Już nie zagram w NWN2. Chlip, chlip!

Patrząc na niektóre inne gry które niebawem wyjdą i tak dosyć małe. Ale ja chyba do czasu zmiany karty graficznej też nie pogram.

Sarafan_knight>>

Musisz mieć całkiem niezły komp skoro tylko tyle brakuje do zalecanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 00:02, Darkstar181 napisał:

Musisz mieć całkiem niezły komp skoro tylko tyle brakuje do zalecanych:)


Nie chcę, żeby zostało to odebrane jako jakieś chwalenie się (zresztą sporo osób ma lepsze i to dużo lepsze), ale podam jaki mam. :)

P4 2,8 GHz, 512 MB RAM, Radeon X1300 256 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2006 o 00:04, Sarafan_Knight napisał:

P4 2,8 GHz, 512 MB RAM, Radeon X1300 256 MB.

No, tak jak mniej więcej sobie wyobrażałem.
JA tam czekam na maila. Zobacze czy mnie wzieli na testy bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 00:05, Darkstar181 napisał:

JA tam czekam na maila. Zobacze czy mnie wzieli na testy bety.


Ja mam nadzieję, że mnie wezmą, ale dosyć małą, bo chętnych będzie ogrom, a testerów pewnie niewiele, więc dlaczego to miałbym być ja. :) Ale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 00:08, Sarafan_Knight napisał:

> JA tam czekam na maila. Zobacze czy mnie wzieli na testy bety.

Ja mam nadzieję, że mnie wezmą, ale dosyć małą, bo chętnych będzie ogrom, a testerów pewnie
niewiele, więc dlaczego to miałbym być ja. :) Ale... :)

Kto wie, może jeszcze się spotkamy w jakimś lochu,czy co... :) O ile karta graficzna udźwignie grę, samo zaproszenie do bety nic nie gwrantuje:)
Pożyjemy,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:38, Sarafan_Knight napisał:

> Info w newsie, radze czytac uwaznie to co tam napisali... [na stronie Atari]

A co tam niby takiego strasznego jest? :)


Nie ma nic strasznego, ale ja np. nie czytalem, bo mnie poganiali znajomi by wyjsc i popelnilem straszny bład :P... przez ktory na pewno sie nie dostane do beta testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady wymagania nie sa takie straszne jak dla mnie w normie,oblivion tez mial miec takie nie wiadomo z kad wymogi a na 2ghz procku szedl mi na max detalach fakt z dobra karta ale 2 ghz !! zapisalem sie na beta testy ^^ choc i tak watpie ze sie dostane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować