Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

A nie wie przypadkiem ktoś z jakiegoś źródła, kiedy mają wysyłać maile do wybranych? ;) I w ogóle jak to będzie wyglądało tzn. czy najpierw będzie jedna grupa testerów, później dołączy druga itp.? Bo naprawdę chciałbym uniknąć czekania w napięciu na mail aż do momentu premiery gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 23:19, Sarafan_Knight napisał:

A nie wie przypadkiem ktoś z jakiegoś źródła, kiedy mają wysyłać maile do wybranych? ;) I w
ogóle jak to będzie wyglądało tzn. czy najpierw będzie jedna grupa testerów, później dołączy
druga itp.? Bo naprawdę chciałbym uniknąć czekania w napięciu na mail aż do momentu premiery
gry. ;)


Nie wiadomo... sa tylko domysły, ze maile powinny przyjsc w ciagu najblizszego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, bo nie gralem w nwn 1 z dodatkami ani wogle w nwn, ale zamierzam kupic choc mam duzo gier do przejscia chyba z 10, no ale powiedzcie czy ajkbym nie przeszedl 1 a zaczol 2 to blad, lepiej najpeirw przesjc 1 a potem 2, sa one jakos ze soba powaizane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:11, SD4HJ napisał:

Witam, mam pytanie, bo nie gralem w nwn 1 z dodatkami ani wogle w nwn, ale zamierzam kupic
choc mam duzo gier do przejscia chyba z 10, no ale powiedzcie czy ajkbym nie przeszedl 1 a
zaczol 2 to blad, lepiej najpeirw przesjc 1 a potem 2, sa one jakos ze soba powaizane?


Z tego co wiadomo to nie zabardzo. Duzo starych twarzy nie spotkamy, ale do NWN2 masz jeszcze bardzo duzo czasu. Wydarzenia ktore dzieja sie w NWN2 sa umieszczone 6 lat po NWN1 i grasz calkiem nowym bohaterem.

Coz NWN1 ma swoich fanow i zwolenikow... niestety singiel nie byl najwyzszych lotow, gdyz gra byla nastawiona na gre Online. Chodzi mi o to, zebys sie nie zrazil do NWN2 grajac w NWN1... gdyz ta gra ma pare lat na karku.

Jesli chodzi o mnie zawsze lepiej zagrac w pierwsza czesc nim zacznie sie druga, ale w fabule NWN2 duzo nie stracisz jesli nie zagrasz w 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to laczy je chyba tylko swiat D&D, miasto Neverwinter i postac Lorda Nashera, wiec w kwesti fabularnej nie tracisz de facto nic.
Niemniej jednak jesli masz gdzies dostep do tej gry to nie zaszkodzi sobie jedynki odpalic i chociaz popatrzec z czym to sie je, bo wtedy na pewno bedzie Ci latwiej w dwojce :-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie odnosnie bety, czy juz się zaczeła? i jeśli tak to czy ktoś mógł by przekazać wrażenia oczywiście nie łamiąc klałzuli tajności :)

a i czy ktos wie czy będzie jakaś open-beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:20, Agrah napisał:

ja też biore EK, oczywiście wersja CE :D

a co do bety to chyba pozostaje liczyć na jakiś wyciek....


watpie... nie mozna na to isc lekka reka...

Jabym sie dostał nie wypuscilbym nic na zewnatrz... choc bym zalował :P

Ja biore Loyal Good pudełko bardziej mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:15, Night Elf napisał:

Beta... coz ja prawdopodobnie sie nie dostałem :P


A gdzie niby wyniki mozna sprawdzic? Bo tez sie zapisywalem i nie wiem co i jak ;-P A moze cos przeoczylem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować