Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Ja gram aasimarem kapłanem Tyra i nie wiem w sumie jak go rozwijać... czy woj/kapłan czy kapłan/kapłan bojowy... jakieś sugestie ? :)

Tak poza tym moze ktoś ma jakieś przeciecki odnosnie dodatku do NWN 2 ? :)) Wiem, ze premiera byla niedawno, ale znając zycie i sytuacje finansową Atari panowie z Obsidian już coś po cichu tworzą. Czytałem na zagranicznym forum przecieki o tym, że jakoby dodatek miał stanowić kontynuuację wydarzeń z IWD 2. Ciekawe, ale z drugiej strony Faerun jest tak wielki, że w końcu mogliby odpuścic sobie te troszkę oklepane lokacje. Ja byłbym zadowolony z Waterdeep :) Ale nie wiem czy ktokolwiek mialby chec i zapal tworzyc takie miasto.. musieliby zrobic je kilka razy większe niż Neverwinter!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kapłan/kaplan bojowy.
Mimo wszystko, każdy poziom woja to słabsze czary kapłana+ich mniejsza ilość.
Kapłan bojowy rozwiązuje ten problem :)
Swoją drogą, w nwn1 hotu było waterdeep, tyle, że po prostu pozamykane a gracz wyszedł w jednym miejscu na ulice :P
W calimporcie jakoś nic nie było, a można tam umieścić fajne motowy z walkami złodziejskich Gildi :>
Istne GTA, ale jako powiew świeżości?
Ciekawym miejscem ( i znanym) jest jeszcze skullport, także fajne rzeczy tam się dzieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv -> Heh dokładnie, HotU niby w Waterdeep się rozgrywał, ale jakże to Waterdeep było irytujące :) Jeśli już robić takie miasto to z pełnym rozmachem. Skullport to w sumie część Waterdeep, ale z drugiej strony mogliby umiesc dodatek gdzieś w Cormyrze i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyznam szczerze że efektów Błogosławieństa spodziewałem się trochę wcześniej. Jednak i tak lepiej późno niż wcale. I wcale nie trzeba mieć wersji innej, aby móc porównać. Jest to wyraźnie zaznaczone.

Przykład na screenie poniżej, kto nie chce niech uważa, bo to SPOILER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 14:06, muchy-polatuchy napisał:

Sorki za moja ignorancje, ale nie moge znalezc (pewnie slabo szukam) informacji kiedy wychodzi
patch do polskiej wersji (1.03)? Bo z tego co widze to PL wersja ma 1.02...


1.03 PL ma być w przyszłym tygodniu, wg słów Akashiego sprzed jakiejś pół godzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem. :D Aż wstytd ale co tam. ;)

W opisie atutu Pieśń Barda wyczytałem, że bard 1szego poziomu z aktorstwem 3 jest w stanie rzucić na 10 rund pieśń co daje +1 do ataku i obrażeń. Gdzie ja mam poklikać, by to włączyc? ;P PPM na postać i wybranie menu bard pozwala rzucać jakieś melodyjki, ale nic o takim skutku, jak w opisie. Gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm po obejrzeniu paru screenów grafika nwn2 jest dla mnie strasznie "plastykowa" niektóre postacie wyglądaja jak jakies figurki(podobnie jak w g3 choc to tylko moje zdanie). Nie wiem czemu najbardziej przypadła mi do gustu grafika cos jak Guild Wars/Oblivion i wszysko co jest inne wydaje mi sie takie dziwne:D hmmmm karta juz coraz blizej(teraz jeszcze ojciec musi dołożyc swoje 200zł i jest). a mozliwe ze NWN2 dostane pod choinke jak naprosze babcie(prezenty pod choinke to jedyna rzecz z jakiej nie chce wyrosnąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawy dolny róg ekranu masz napis BARD. Chyba o to chodzi? ;) Mi ta melodyjka działa normalnie, daje +1 celność i +1 obrażeń obłuchowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 14:56, Solstheim napisał:

Hmm po obejrzeniu paru screenów grafika nwn2 jest dla mnie strasznie "plastykowa" niektóre
postacie wyglądaja jak jakies figurki(podobnie jak w g3 choc to tylko moje zdanie).

Tego jeszcze się nie uniknie bo moc komputerów jest za słaba, żeby ten efekt eliminować. Zreszta co tu mówić o komputerach, skoro ostatnie dość znane pełnometrażowe filmy na dużo szybszych maszynach mają "plastykowe" postacie (np. Express Polarny). Jedyna możliwość redukcji tego efektu jest włączenie w grze bardzo kosztownego obliczeniowo "efektu poświaty" i to pod warunkiem, że wszystkie inne opcje tez są na maks. A to niestety płynnie obsługują tylko karty z samego szczytu takie jak GF 7900GTX/8800GTX i Radeon X1900XTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta warunki usuwania czarów dla czarownika? Nie pamiętam czy były jakieś ograniczenia, a żadnych znanych czarów zdjąć nie mogę bo etykietka "kliknij, aby usunąć" jest, ale na żadnym czarze żadnego poziomu nie działa.
Przy okazji czy komuś działa zdejmowanie starych czarów również na Bardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YESS mam EK!! Odziwo kurier przywiózł tego dnia co miał przywieżć !! Więc plus dla masterlinka.
W sumie to już trzeci raz zamawiam i pierwsza przesyłka przyszła spóżniona o jakieś 4-5 dni niepamieitam i musiałem dzwonić by przywieżli.
Druga przesyłka przyszła następnego dnia c miałęm dostac bo kuruieer nie mógł znależc mojego domu :)
Współczuje ludziom którzy mieli gorsze przejścia z Mastwerlinkiem.

W każdym razie EK to full wypas gra, pierwsza część, muzyka na CD, proces tworzenia gry na DVD, koszulka, breloczek, smycz, poradnik, obszerna instrukcja, mapa (nie za duża ale jednak) i artbook (co zbytnio artbookiem nie jest bo nie żadnych rysunków ani szkiców tam nie ma tylko postacie, potwory pokazane komputerowo ale zawsze coś :))
Po prostu super edycja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:54, Outlander-pro napisał:


Nie rób mi ślinki!!!No mam już slinotok dzieki :)
Już nie moge sie doczekać jak dostanę to w swoje rece :)
PS.Jakie EK dobre czy złe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować