Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 17:08, skubsa napisał:

>
Nie rób mi ślinki!!!No mam już slinotok dzieki :)
Już nie moge sie doczekać jak dostanę to w swoje rece :)
PS.Jakie EK dobre czy złe??

Mam to dobre bo przewczoraj zamówiłem a "złej" wersji już nie było.
Ale jest fajna ta dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:24, skubsa napisał:

>
A ja kupię "złą" bo jest lepsza koszulka :)


Juz nie kupisz bo nie ma złej wersji wyprzedana.
Poza tym w dobrej wersji jest biala koszulka a w zlej czarna, zależ kto jaką lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:32, skubsa napisał:

>
Jak lubisz RPG z dobrym singlem i swetnym multi to kupuj :)


a rozgrywka jest taka jak w Gothicu a ile ok zajmuje przejście tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:36, pati210 napisał:

>

Gdzieś tak 60 h,nie wiem dokładnie bo jescze nie grałem:)Ale do tego jest MULTI nad którym spedzisz jeszcze więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK a 60h gówne mi sje czy z pobocznymi a duży jest świat i ile jest ok. miast i czy są rożne rasy i ile jest możliwych zakończeń i czy są jakieś gildie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sobie zamówiłem NWN 2 i najprawdopodobniej będę mógł pograć sobie już jutro. :] I mam pytanko: czy na sprzęcie Pentium 4 2,8 GHz, Radeon 9800 Pro i 1 GB ramu będę mógł bezproblemo sobie pograć? :) Wiem, że są podane wymagania sprzętowe (które jakoś spełniam), ale chciałbym wiedzieć, czy ktoś ma na przykład podobny sprzęt, grał już i może mi powiedzieć, czy wszystko chodzi płynnie. :) Z góry dziękuję za odpowiedź. :P
Jutro będzie wielki dzień. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ktos wie gdzie jest skill DYSCYPLINA ? bo koncentracja jest dla magow. a dyscypliny nimo, najwazniejszej cechy dla wojownikow !!!

co do gry, muzyka jest ok ALE niestety nie ma tutaj opcji "Zrownowazenie" dialogi sa albo za cicho albo za glosno - DUZY MINUS

GRAFIKA - jak na cRPG bajka, co prawda za duze wymagania w porownaniu z innymi rarytasami o podobnych wymaganiach dostepnych na rynku - tu tez malutki minus ;]za duze wymagania - no ale trudno - da sie grac (co prawda chodzi mi na MAXA ale czasem lubi sie przyciac lub przyklatkowac, ale na szczescie tylko czasem :D )

LOKACJE - no i w koncu sa mniejsze - nie trzeba isc tydzien z pkt A do B po pustych przestrzeniach (przypomne o NWN1 opcje lokacji - schodzimy 30 minut na 4, 5 lub 6 poziom jaskin - wez potem sie czlowieku wydostan - a tu po zakonczeniu questu czesto wracamy od razu do pkt wyjscia ;])
na szczecie znacznie zmniejszone - co nie nudzi i nie zamienia sie w bezsensowna tulaczke po swiecie...

POSTACIE - niesamowity wybor, przestronnosc i wogole wszystko w tworzeniu postaci, wrecz za duzo - przez co ciezko sie zdecydowac jak nie wiemy kim chcemy grac... zawsze pozostaje standardowy fighter - miecz w dlon i do 20 lvl. ale dostepna mnogosc ras, klas i profesji to naprawde duzy plus -co zreszta jest odczuwalne w calej grze w interakcji z BN, druzyna i kazdym kogo sie napotka - wiec naprawde zrobione na tip top.
PS. co do postaci ROUGE-a (łotrzyka - czyli ciemnej strony przestepczego polswiadka) postac wyjsciowa do wiekszosci klas PRESTIZOWYCH. najlepsza klasa, z najwiekszymi mozliwosciami - wiec nie rozumiem przedmowcow (no chyba ze nawet nie dotarli do Neverwinter...), tu zlodziej ma na prawde duza wladze -i nie trzeba BNow w druzynie - lotrzykiem mozna grac samemu, kryc sie w cieniu, wbijac sztylety miedzy lopatki... wystarczy troche wyobrazni (mozna zawsze dac miecz 2reczny i chejze hola...)

FABULA - nie jest liniowa jak w NWN1 - za co szczerze dziekuje tworcom - pierwszej czesci nie przeszedlem bo byla nudna juz za bardzo dla mnie - typowe A - B - zabij, wyrzuc smieci, pozamiataj, zlap krolika, przynies zuzyte buty z konca swiata... heh, tu naszczescie nie ma tak bzdurnych questow - za to duzy nacisk postawiony jest na interakcje pomiedzy postaciami w naszej druzynie - i to chyba najwazniejsze z zadan - przywiazac do siebie druzyne, co nie jest naprawde proste.

jest kilka niedociagniec - ale to chyba ciala dalo CDP :D poradnik to jakas szczera pomylka, pokazuje nam liniowosc w 2 aspektach - dobra i zla - testerzy nie zauwazyli ze mozna inaczej przejsc gre... niz z A do B (co chyba tylko tutaj uwydatnia liniowosc jakze nieliniowej gry)

nazewnictwo z tzw. "poradnika" to jakas kolejna przykra pomylka, i tutaj kilka przykladow
ruchliwosc - mobilnosc
skoczny atak - atak z doskoku
wprawa w walce (na razie nie rozszyfrowalem - a do mistrza broni potrzebny mi ten atut)
wicher - wirujacy atak
dyscyplina - ktorej wogole nie ma w grze (??) bo chyba nie koncentracja zastepuje ja dla wojownikow (??), pojawia sie i znika w instrukcji
jest tego mnostwo az przyprawia o bol zebow - tlumaczenie lub przeklad na polski jest bardzo nieudane zeby nie okreslac wrecz tragiczne...

na razie zakoncze skromny wywod bo zapcham cale forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem EK Newerwinter Nights 2 w domu ale dowiedziałem się od rodziców, że mogę grać wNewerwinter Nights 2 gdy będzie gwiazdka. Prezent.NIE MOGĘ GRAĆ BUUUUUUUUUUUUUU ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:58, Jach81 napisał:

LOKACJE - no i w koncu sa mniejsze - nie trzeba isc tydzien z pkt A do B po pustych przestrzeniach
(przypomne o NWN1 opcje lokacji - schodzimy 30 minut na 4, 5 lub 6 poziom jaskin - wez potem
sie czlowieku wydostan -


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale na końcu takiej wielopoziomowej lokacji zawsze był portal, który przenosił cię na powierzchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:58, necron1501 napisał:


No wiesz jest to prezent więc musisz wytrzymac:)Swoją drogą to jest przyjemność takie oczekiwanie na prezent(i to jaki)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:58, Jach81 napisał:

co do gry, muzyka jest ok ALE niestety nie ma tutaj opcji "Zrownowazenie" dialogi sa albo za
cicho albo za glosno - DUZY MINUS


W opcjach dźwiękowych masz 3 suwaki. Możesz przyciszyć muzykę, a podgłośnić rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 18:07, skubsa napisał:

>
No wiesz jest to prezent więc musisz wytrzymac:)Swoją drogą to jest przyjemność takie oczekiwanie
na prezent(i to jaki)!!!!



Przepraszam za OT ale tak mi sie jakoś skojarzyło:

Wykład z filozofii.Profesor,kończąc swój wywód:
-Opireając się na przemyśleniach największych filozofów różnych szkół możemy stwierdzić,że nie w spełnionych pragnieniach,ale w mającej szanse na powdzienie pogoni za tymi pragnieniami człowiek znajduje swoje szczęście.Czy macie państwo jakieś pytania?
Głos z końca sali:
-Czy Pan profesor kiedykolwiek w zimną deszczową noc gonił za odjeżdżającym z przystanku ostatnim autobusem?


Propo płynności gry na słabszych ale i tych mocniejszych kompach, nadpisanie directX pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo w sklepie gram są różne części NWN2 i czym one się różnią
Neverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Chaotic Evil(PC)
Neverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Lawful Good(PC)
Neverwinter Nights 2 Edycja Biała(PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:40, pati210 napisał:

mam pytanie bo w sklepie gram są różne części NWN2 i czym one się różnią
Neverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Chaotic Evil(PC)
Neverwinter Nights 2 - Edycja Kolekcjonerska Lawful Good(PC)
Neverwinter Nights 2 Edycja Biała(PC)

Jest jeszcze:
Neverwinter Nights 2 Edycja Czarna(PC)
Pierwsze dwie i dwie ostatnie od siebie niczym poza kolorem pudełka i koszulki w wersji kolekcjonerskiej.
A zwykła od kolekcjonerskiej - jest opisane na stronie gram.pl w newsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować