Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 17:25, RadeXMaster napisał:

spręzysty atak -chodzi o atak z doskoku?? jesli nie to co trzeba to jakie wymagania??

Tak, to jest atak z doskoku.

Dnia 14.12.2006 o 17:25, RadeXMaster napisał:

ruchliwość-mobilność?? jesli nie jakie wymagania??

Zgadza się.

Dnia 14.12.2006 o 17:25, RadeXMaster napisał:

atak wichury-wirujący atak?? patrz wyzej

Również masz rację.

Dnia 14.12.2006 o 17:25, RadeXMaster napisał:

wprawa w walce-tu nie mam pojecia i prosze o pomoc!

To jest Wyspecjalizowanie.

I czy ma sens w ogóle robienie postaci na 3 klasy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to 3 screeny z opisem ;) Uwaga, dla niektórych to może być SPOILER, więc nie oglądać.

1. Mały bug przy nazwie twierdzy. Ta liczba tam mi się pojawiła przy pierwszej wyprawie. Przy drugiej już jej nie było.
2. Ktoś mówił że Paladyn musi mieć dobry długi miecz i tarczę? A co powiedzieć można o wielkim Bułacie i jeszcze większej Buławie? :P
3. Dobra, rozumiem podobieństwo do ludzkiej czaszki, ale też bez przesady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość osób w drużynie zależy od tego, w którym miejscu fabuły jesteś.

W 1-szym rozdziale będzie to ogólnie 1+3, w 2-gim 1+4, w trzecim zaś liczebność drużyny wzrośnie w porywach do bodaj 12. (krótko mówiąc, ty i wszystkie hencze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mam taki problem. Jest tam taka zagadka, by otworzyć drzwi, a ja w ogóle jestem cinki z zagadek, a poza tym nie mam nerwów do myślenia więc próbowałem duuuuuuuużo razy i nic. Więc proszę Was o pomoc w tej zagadce. Nie musicie znać gry, by odpowiedzieć. Więc naświetlę sprawę. Trzeba podać 3 liczby. Liczby są od 0 do 9 (1,2,3,4,5,6,7,8,9,0 ---> w kolejności jak są w grze). A zagadka brzmi tak:

"We trzy zebrane, dziewięć damy/
Ostatnią weź, to będzie sześć/
Pięć pierwszej zabierz, nic nie zostanie."

I tak robię, ale kapa. Nie działa. Więc pomocyyyyyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOLIER.

Informacja dla Aarina.

Ta liczba to 513.

5+1+3=9
9-3=6
5-5=0

Koniec SPOILERA

Też trochę nad tym posiedziałem. Bez pomocy zagranicznego Forum by mi się nie udało tak szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby wyłączyć ogień musisz iść na parter do kuchni. Tam masz stół alchemiczny z pustą butelką, a obok wazę z wodą. Przenosisz butelkę do wazy z wodą i masz Butelkę z wodą. Nią następnie gasisz palenisko. Tam znajdujesz klucz.

Drugi klucz masz od samego kolekcjonera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci pewnie o EK ?? Musisz zaczekać z nadzieją i wiarą :P. Ja np kupiłem pare dni temu.Wcześniej nic nie było a ja przez przypadek sprawdziłem i miałem farta bo akurat pojawiło sie parę sztuk EK good w sklepie gram i szybko zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:42, hehe napisał:

Chodzi ci pewnie o EK ?? Musisz zaczekać z nadzieją i wiarą :P. Ja np kupiłem pare dni temu.Wcześniej
nic nie było a ja przez przypadek sprawdziłem i miałem farta bo akurat pojawiło sie parę sztuk
EK good w sklepie gram i szybko zamówiłem.

No to czekam z nadzieją ale jestem zrospaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup normalną wersję. W EK jest tylko koszulka smycz i amulet, no i parę fajnych rzeczy jeszcze :D, ale tak to w sumie to jest ta sama gra. Jak gadżety nie są ci potrzebne to zaoszczędź te pare złoty i kupuj normalną wersję.

p.s. w EK miały być dodatkowe atuty w grze, aureola itd ?? są czy nie ma, bo jeszcze nie odapliłem gry ( czekam na kompa :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan do grajacych

1. Czy jest sposob aby schowac bron klikajac na pasku zadan czy trzeba otworzyc ekwipunek i przelozyc ze slotu broni do zakladki plecaka?
2. Czy jest mozliwosc sprawdzenia jaki jest aktualny czas gry tak jak w NWN1 na zegarze?
3. Jak to jest z ta Dyscyplina? W czasie awansu nie mozna dolozyc bo nie figuruje na liscie?
4 Czy Wy mozecie dodawac punkty do umiejetnosci "Uzywanie Magicznych Urzadzen" do postaci o klasach innych niz Bard, Lotrzyk, Czarnoksieznik? Bo ja swojemu czystemu wojowi moge:)
5. Moja pochodnia sie nie swieci. Trzeba ja zapalic czy cos bo nie moge tego rozgrysc?

SPECJALNA PROZBA DO OLAMAGATO:

Bardzo duzo pisales o poszczegolnych konfiguracjach kart graficznych pod NWN2. Czy bylbys sklonny cala swoja wiedze w tym temacie zebrac w formie jednago postu przypietego na poczatku strony (vide post Night Elfa). Mysle ze takie cos bylo by spora pomoca dla ludzi nie tak obcykanych w zaawanowach opcjach kart graficznych.
Ze swej strony chcialbym poprosci jesli to oczywiscie nie problem o najkorzystniejsza konfiguracje na karte GF 6800 256MB 128Bit AGP, 1024DDR 333Mhz, AthlonXP 2600+. Jesli nie bedzie to mozliwe to chociasz z czego z zaanwansowanych opcji graficznych mozna zrezygnowac dla polepszenia plynnosci gry nie ograniczajac zbytnio jakosci grafiki.
Z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz mogaca byc mi pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 08:06, BzyQacz napisał:

Hyym, na pewno wyglądem/kolorem pudełka... I dodatkami chyba w środku.

No właśnie, bo jak czytałem o nich na sklep.gram.pl to w środku są takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w innej kolorystyce i ma innego patrona na pudełku. Ogólnie CE jest ciemnoczerwona, LG żółtawa.

Patrick->
1. Musisz mieć broń na pasku skrótów, i wtedy jak ją klikniesz to ją chowasz.
4. Wojownik nie może korzystać z tej umiejętności.
5. U mnie świeci normalnie gdy ją wezmę do ręki.

Na resztę nie znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować