Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 22:30, Kris_bla napisał:

> Beta... coz ja prawdopodobnie sie nie dostałem :P

A gdzie niby wyniki mozna sprawdzic? Bo tez sie zapisywalem i nie wiem co i jak ;-P A moze
cos przeoczylem ;-)



Mysle, ze beta odbywa sie w paru etapach i mysle, ze kto sie dostał ten juz sie dostał. W sensie maile dostaja tylko osoby szczesliwie wybrane...

Coz ja schrzaniłem sprawe, bo znajomi mnie popedzali by wyjsc na balety i nie przeczytałem regulaminu... i napisałem, ze chce podzielic sie wrazeniami na stronie internetowej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:35, Night Elf napisał:

Mysle, ze beta odbywa sie w paru etapach i mysle, ze kto sie dostał ten juz sie dostał. W sensie
maile dostaja tylko osoby szczesliwie wybrane...


Heh szkoda, bo mialem nadzieje, ze w koncu sie uda dostac do jakiejs closed bety... coz Ich strata, ze nie bede testowal tej gry i bedzie przez to gorsza ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne podobnie jak w NWN 1. Tylko że narazie to nie mamy skąd się tego dowiedzieć. Twórcy trzymają to w tajemnicy, a gry jeszcze nie ma na rynku.

P.S. Kain, zamówiłem tą samą wersję EK :D Teraz tylko kasy potrzebuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho :) czyli może w ZK jeszcze sprowadze cię na dob...złą droge :D a kasy też potrzebuje ale nie na gre, bo na to już mam odłożone, tylko na nową grafe do kompa :P ale jakoś to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:42, SD4HJ napisał:

Jak bedzie wygladac tryb Multi player?


Tak jak w Neverwinter Nights 1…

Czyli możesz z grupą znajomych grać w fanowski moduły, które często dorównują oryginalnej kampanii, a nawet są lepsze.

Możesz też znaleźć Persistent World [PW], czyli stały świat, który jest rozwijany przez graczy oraz Mistrzów Gry, którzy robią przygody oraz inne eventy. Są różne światy… pełne magii, czy też jej pozbawione, możesz być rolnikiem, kupcem, czy też bohaterem, który ratuje świat. Wszystko zależy od serwerów i ich nastawienia, gdyż są serwery RPG, gdzie wczuwanie się w postać to podstawa, ale są też areny, gdzie możesz zmierzyć się z każdym graczem, czy też proste HnS, które pozwala ci na wymordowanie milionów stworów z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Zawsze grałem Czarnym Strażnikiem, Zabójcą, Bladym Mistrzem w NWN, więc wiesz... To że na ZK gram Druida to przypadek xD

Ja według testu podanego przez jakiegoś użytkownika (niestety nie pamiętam nicku, za co przepraszam...) to mój sprzęt się mieści. A grafikę mam ponad dwukrotnie mocniejszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:49, Night Elf napisał:

/ciach
Możesz też znaleźć Persistent World [PW], czyli stały świat, który jest rozwijany przez graczy
oraz Mistrzów Gry, którzy robią przygody oraz inne eventy. /ciach


Hmm to w koncu klient MG bedzie w grze od poczatku? Bo podobno mialo go nie byc... to ja juz sam nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:50, PolishWerewolf napisał:

Cóż... Zawsze grałem Czarnym Strażnikiem, Zabójcą, Bladym Mistrzem w NWN, więc wiesz... To
że na ZK gram Druida to przypadek xD

Ja według testu podanego przez jakiegoś użytkownika (niestety nie pamiętam nicku, za co przepraszam...)
to mój sprzęt się mieści. A grafikę mam ponad dwukrotnie mocniejszą ;)


Zobaczymy... ja spelniam all wymagania, ale tworcy mowili, ze trzeba bedzie karty nastepnej generacji, by wyciagnac z NWN2 naprawde ładną grafike :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie gralem w nwn 1 i chyba nie bende gral bo jak nie sa podobne to pewnie nwn 2 bedzie lepsza i ja wybieram:D A powiedzcie mi czym sie rozni EK od zwyklej i czy jest jakas roznia miedzy tymi 2 ek oprocz pudelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a u mnie właśnie grafa jest najsłabszym elementem kompa :P

no widze że porządnymi postaciami grasz :D ale ja tam zawsze tradycyjnie mag (nekro/m. wywołań zalezy co mnie najdzie :P ) i charakter chaotyczny(no czasem neutralny :P) zły i pojechali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:54, Night Elf napisał:

Klijent Mistrza gry nie bedzie w grze, lecz bedzie osobnym Downloadem, ktory bedzie do pobrania
w dniu premiery angielskiej wersji.


No to oki :-) Oby bylo wlasnie tak jak mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kwestia gustu. Takie postacie najłatwiej mi się odgrywało :) Zawsze :)

Night Elf-> Nowszej generacji? Czy Radeon Sapphire x1600XT się już do nich zalicza? :) I mi na grafice nie zależy. Tylko na płynności i grywalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:53, SD4HJ napisał:

No ale ja nie gralem w nwn 1 i chyba nie bende gral bo jak nie sa podobne to pewnie nwn 2 bedzie
lepsza i ja wybieram:D A powiedzcie mi czym sie rozni EK od zwyklej i czy jest jakas roznia
miedzy tymi 2 ek oprocz pudelka?


Widzisz na poczatku serwery beda najprawdopodobniej gorsze niz w NWN1, gdyz duzo rzeczy trzeba robic od nowa, a i beda tez duzo mniejsze, chyba, ze ktos sie znajdzie z zasobnym portfelem, co fundnie serwer z 4gb ramu miniumum. Mam nadzieje, ze CDP jak w przypadku NWN1 fundnie oficjalny serwer gry, lecz bedzie on znacznie lepszy niz ten zlom, ktory dostalismy na poczatku NWN1.

Edycje kolekcjonerskie roznia sie menu głównym. Każda Edycja ma inne menu, a na zachodzie dostaje sie także pierscienie w pudełkach i tez sa 2 rodzaje pierscieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:56, PolishWerewolf napisał:

Wiesz, kwestia gustu. Takie postacie najłatwiej mi się odgrywało :) Zawsze :)

Night Elf-> Nowszej generacji? Czy Radeon Sapphire x1600XT się już do nich zalicza? :) I
mi na grafice nie zależy. Tylko na płynności i grywalności :)


Tak nie zalicza sie... moj GF takze sie nie zalicza ;P...

Chodzi pewnie o to, ze na kartach nastepnej generacji bedzie mozna odpalic plynie HDR, AntyAnylising i Anizo, czy jak to sie tam wabi i wszystko na max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:56, Night Elf napisał:

Mam nadzieje, ze CDP jak w przypadku NWN1 fundnie oficjalny
serwer gry, lecz bedzie on znacznie lepszy niz ten zlom, ktory dostalismy na poczatku NWN1.


Co daj Boze Amen...

Jednakze watpie zeby tak sie stalo... to nie MMO i nie musza chyba tego robic, a z tego co wiem to na taki serwer trzeba naprawde potezna machine przeznaczyc. Fajnie byloby zeby zrobili oficjalny serw, ale jakos na to specjalnie nie liczylbym.

A moze ktos z CDP sie wypowie? Zapraszamy do dyskusji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Obecnie to mi wszystko chodzi płynnie na full detalach. Dajmy na ten przykład Obliviona. Rozdzielczość 1280x1024, reszta na pełne detale. AA x4, czy tam x6, inne też na pełni. Ścinki zaliczam sporadycznie, tylko w wypadku starć z dużą ilością przeciwników lub... Zbyt szybkim przed nimi uciekaniem :) Także mam nadzieję, że wszystko narazie będzie też mi chodzić tak jak powinno. Oby :) A jak nie to trzeba będzie odkładać kasę. Znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie właśnie przymierzałem do przesiadki z radka x700pro na x1600xt ale niedługo ma wejść x1650 więc narazie się wstrzymałem :)

NighElf=> x1600 w sumie jest karta next gen tak samo jak GF z serii 7x a kolejna generacja kart bedzie razem z wprowadzeniem Dx10 no chyba że producenci się za bardzo pośpieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja wrecz uwazam, ze oficjalny Polski serwer to ich obowiazek, bo wiekszosc graczy kupi NWN tylko dla Multiplayera...

NWN1 WP Serwer... teoretycznie byl Serwerem zalozonym przez WP i CDP, lecz byl tak slaby sprzet ze masakra...

A super kompa jakiegos nie trzeba...

Naprawde mocny sprzet pod serw to Core Duo i z 4gb ramu... a dla firmy takiej jak CDP taki sprzet to jest ziarnko w wydatkach i przy zyskach z NWN2 nic wielkiego.

A wierzcie mi, że na naprawde dobry serw NWN 4gb ramu powinien byc conajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować