Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 23:11, sarevokhid napisał:

zciągłem nvn2 z osloskopa nie chce mi działać jest tam jakis program do ukrywania virtualnego
napędu i cracki wklejam to dalej nie działa wyskakuje jakis błąd 0x0000034 co mam zrobić pomóżcie


Najlepiej pędem się stąd wynieść... Złodziejom sie tu nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 23:11, sarevokhid napisał:

zciągłem nvn2 z osloskopa nie chce mi działać jest tam jakis program do ukrywania virtualnego
napędu i cracki wklejam to dalej nie działa wyskakuje jakis błąd 0x0000034 co mam zrobić pomóżcie

Pomóż sobie sam. Przede wszystkim stuknij się w głowę bo pytać na forum wydawcy gry jak uruchomić pirata, to nawet nie jest bezczelność - to bezdenna głupota.
BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 01:51, Kryhuu napisał:

Oho... ALARM! Jest tu jakiś Mod który nie śpi? :D

Źle sforumułowane pytanie. Poprawnie powinno być "Jest tu jakis mod, który nie gra?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa fabuła się robi jak się próbuje przejść grę dziewczyną, diablicą, która jest paladynem... Zabawne stają się dialogi, które nabierają nowego wymiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 03:00, Olamagato napisał:

Źle sforumułowane pytanie. Poprawnie powinno być "Jest tu jakis mod, który nie gra?" :)


lol... Dobra a przyszłośc wiem :) Lepiej żeby każdy mod zainstalował sobie w domku XFire żeby można było się z nim porozumieć podczas gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! mam pytanko moze sie wydawac dziwne ale od tego jest forum zeby pomagac :P Czy po zainstalowaniu łatki do nwn2 te savy sprzed zainstalowania łatki bda dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny. Bo zmienia się też kod w plikach. Gdybyś cofnął z patcha 1.03 na 1.02, a miał postacie, którymi grałeś na 1.03 to niemożliwe byłoby ich odpalnie na 1.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w NWN i z każdą kolejną chwilą ta gra podoba mi się coraz bardziej. :) Grafika może nie jest rewelacyjna, ale to nie o to tutaj chodzi. Kampania całkowicie mnie wciągnęła i trzeba mnie siłą odciągać od komputera. :D
Znalazłem kolejny brak tłumaczenia, który jest widoczny na pierwszym screenie. Poza tym mam kilka pytań. Mam teraz szósty poziom moim wspaniałym łotrzykiem i posiadam atak z zaskoczenia 3k6. Czy oznacza to, że przy każdym udanym ataku zadam tyle obrazeń? Czy na ilość obrażeń ma wpływ posiadana broń? I kolejne pytanko: chcę zostać złodziejem cienia z amn i widzę, że potrzebny jest do tego atut dyskrecja. Ale jakoś nie mogę go znaleźć w instrukcji ani w grze. Czy nazwa tego atutu na pewno jest dobra? Bo wydaje mi się, że może być tak, że w instrukcji jest inaczej, niż w grze. Ewentualnie czy mógłby mi ktoś podać wymagania, jakie trzeba spełnić, aby móc nauczyć się tego atutu? :) Tak samo jest z ruchliwością, która jest potrzebna do tancerza cieni (który ewentualnie mógłbym zostać) - w instrukcji ani w grze tego nie widać.
Przy okazji zamieszczam kolejne dwa fajne screeny. :) Pierwszy z nich przedstawia butelkę w locie, a na drugim jest fajny niedźwiadek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:06, Olamagato napisał:

> Ciekawe czemu jakiekolwiek zmiany nic nie dały ???
Po pierwsze możesz mieć ustawione w sterowniku graficznym wiekszość opcji (lub wszystkie) na
sztywno. Wtedy gra zmienia swoje ustawienia w ograniczonym stopniu lub wcale.

>na decyzję pozostawioną aplikacji.

Mam ustawione wszystko na decyzję pozostawioną aplikacji. Nie mam żadnych ustawień na sztywno. Może to wina po prostu silnika gry ? Chociaż trochę to dziwne że tak diametralna zmiana ustawień nie ma wpływu na wydajność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, z atakiem z zaskoczenia chodzi o to, że wróg nie może mieć premii za zręczność. Czyli musi on być zaskoczony, oszołomiony, nie może Ciebie widzieć. Wtedy zadajesz normalen obrażenia od broni + te 3k6 od ataku z zaskoczenia.

I tak, dyskrecja to jest Cichociemny. Prawdopodobnie. A ruchliwość to Mobilność w grze. Mam nadzieję że patch 1.03 rozwiąże te problemy.

I pamiętaj, że aby zostać Złodziejem Cienia z Amn musisz iść jedną ścieżką. Jaka to jest, dowiesz się w trakcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 11:29, matiz123 napisał:

3k6. Czy oznacza to, że przy każdym udanym ataku zadam tyle obrazeń?

tak, ale tylko przy tzw. ataku z zaskoczenia (czyli kiedy przeciwnik nie ma premii ze zręczności do KP - innymi słowy kiedy siepiesz mu sztyletem/kuszą w plecy ;))
>Czy na ilość obrażeń ma wpływ posiadana broń?
nie - dodaje sie je niezależnie od broni (oczywiście spełniony musi zostać powyższy warunek) poza tym w przypadku ataku z kuszy/łuku cel musi znajdować sie maksymalnie o 9 metrów od postaci - jeżeli jest dalej, to broń zadaje tylko swoje podstawowe obrażenia.

pozdrawiam, Dobry Wujek Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:34, PolishWerewolf napisał:

Nie, z atakiem z zaskoczenia chodzi o to, że wróg nie może mieć premii za zręczność. Czyli
musi on być zaskoczony, oszołomiony, nie może Ciebie widzieć. Wtedy zadajesz normalen obrażenia
od broni + te 3k6 od ataku z zaskoczenia.

No tak, wiem o tym. :) Widzę, że trochę zbyt niejasno zadałem pytanie. ;) Bo wiem, że to nie jest przy każdym ataku tylko wtedy, gdy przeciwnik jest zaskoczony. :)

Dnia 17.12.2006 o 11:34, PolishWerewolf napisał:

I tak, dyskrecja to jest Cichociemny. Prawdopodobnie. A ruchliwość to Mobilność w grze.

Tak myślałem. :) Chociaż też nie mam pewności, czy Cichociemny to Dyskrecja.

Dnia 17.12.2006 o 11:34, PolishWerewolf napisał:

I pamiętaj, że aby zostać Złodziejem Cienia z Amn musisz iść jedną ścieżką. Jaka to jest, dowiesz
się w trakcie gry.

Jeśli ta ścieżka mi się nie spodoba (bo jeszcze jej nie znam), to się zdecyduję na Tancerza Cieni. :)
Dzięki za odpowiedzi. :) Wracam do grania. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że nie ten temat ale doradźcie mi co kupić :

Neverwinter Nights 2 , Obliviona czy może drukarkę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:56, Kryhuu napisał:

lol... Dobra a przyszłośc wiem :) Lepiej żeby każdy mod zainstalował sobie w domku XFire

Na razie powoduje on spowolnienia gry na niektórych kompach.
Poniekąd dopóki osób w drużynie nie może być więcej niż 5, to moim zdaniem lepszy jest skype do wspólnego grania.


ps. Czy ktoś wie dlaczego Khelgar chodzi bardzo wolno? W każdym razie u mnie po dojściu do Neverwinter jego maksymalna predkość biegu nawet na golasa, to powolnych chód pozostałych postaci. Czasem też kilka postaci dostaje spowolnienie ruchu mimo, że nie było żadnego czaru, ani widocznego czynnika spowalniającego. Myślałem, że to z powodu cięzkiej tarczy lub pawęży, ale zdejmowałem je i było tak samo. Ma ktoś jakiś pomysł, albo ma ktoś tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz Khelgara i wciśnij Lewy Shift. To jest przełączenie biegu/chodzenia. Być może jak kontrolowałeś Khelgara to używałeś tego Shiftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 13:07, Olamagato napisał:

> Neverwinter Nights 2 , Obliviona czy może drukarkę ???
Bezwzględnie drukarkę. Najlepiej się na niej gra... ;)


Mi chodziło o sprzęt no ale dobra

Zamierzam kupić NwN2 wiecie czy mi pójdzie na medium ?

Celeron D 2,93 ghz
512 ram
GeForce 6800GS

Czy może lepiej obliviona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować