Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anthem jako gra solo nie będzie aż tak satysfakcjonujące

7 postów w tym temacie

Już A Way Out pokazało jak zrobić genialny coop, jestem zachwycony grą. Graliśmy z kumplem w ostatni piątek chyba do północy, zostało nam jakieś 30% i już nie mogę się doczekać ukończenia gry. No ale, nie o A Way Out się tutaj przecież rozchodzi, a o Anthem! Mam względem tej gry mieszane uczucia, z jednej strony wygląda na solidny tytuł, z drugiej te nieudolne zapewnienia o jakiejś tam szczątkowej fabule no i ten świat w stylu "Mass Effect vol2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w alfę przez dwa dni,  i wydawało mi się że będę zadowolony z tej gry z kampanii solo. A oni mi kubeł zimnej wody na łeb. Jeżeli pełna wersja będzie taka jak mówią,  to ja podziekuje.  Tydzień wcześniej Metro, w tym samym dniu Days Gone jeszcze wychodzi a tydzień później Crapdown 3. Nie będę się napewno nudził jak nie kupię kolejnej kooperacyjne gry. Wogule nie znoszę tego typu gier. Nienawidzę się podporządkować, ani jak prubuje coś zdobyć a ktoś robi sobie zabawę z przeszkadzania mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem podejrzenia co do tego już od dawna. Dzięki że się sami przyznali zaoszczędzę nerwów i pieniedzy :). Klon Destiny 1 i 2 Bioware chce się ratować tym tytułem a jak widzę pogrąży firmę.  Coperacja i fabułą dla graczy kochających Rpgi to coś co się absolutnie nie łączy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 "Produkt naprawdę nabiera rumieńców kiedy gra się w pełnym składzie,"

Czyli stawiają na mulitplayer nie singleplyer, efekt   nie muszą dopracować chistori lub oznacza to poziom SI

"Gra będzie się skalować w zależności od tego czy grasz sam czy z trzema innymi osobami "

Ciekawe jak to będzie wyglądało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować