Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 12:50, MTSMAFIOSO napisał:


3 miesiące + czekanie na egzamin w kolejce :P



A długa taka kolejka bo mam słabe nogi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 12:55, Mis3u napisał:

A długa taka kolejka bo mam słabe nogi ??


Ja zdawałem w Kielcach i czekałem ponad 2 miesiące ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 19:43, MasterOfBlaster napisał:

Ja wczoraj zdałem bezproblemowo teorie ;) (0 błędów ). Było nas trzynastu z czego jeden
wiem że nie zdał napewno (ponieważ wyznaczał drugi raz teorie).



Gratuluje;) teraz czeka cię ta gorsza część ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem 1 dzień kursu. Dziwnie jakoś tak. Nic nie pamiętam prawie z tego O_o
4 godziny słuchania o rodzaju dróg, przejść dla pieszych, praw ruchu drogowego... Ale w końcu to o to chodzi ;)

Zobaczymy jak mi pójdzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 00:07, MTSMAFIOSO napisał:

Dzisiaj miałem 1 dzień kursu. Dziwnie jakoś tak. Nic nie pamiętam prawie z tego O_o

Nie musisz. Nauczysz się tego siłą podczas uczenia do egzaminu z teorii. A resztę załatwią jazdy po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 00:07, MTSMAFIOSO napisał:

Dzisiaj miałem 1 dzień kursu. Dziwnie jakoś tak. Nic nie pamiętam prawie z tego O_o
4 godziny słuchania o rodzaju dróg, przejść dla pieszych, praw ruchu drogowego... Ale
w końcu to o to chodzi ;)

Zobaczymy jak mi pójdzie dalej...


Teoria sprowadza się do tego, żeby wykuć na pałę pytania egzaminacyjne, które pewnie dostałeś na płycie jak zacząłeś kurs. Zresztą niektóre z nich są co najmniej dziwne i dzisiaj, jakbym miał zrobić taki test, to pewnie bym oblał srogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż ja zdawałem jzu 3 razy praktyke (prawka nie mam a auto juz mam, to jest ciekawe :P) , jezdze dobrze tylko te wymuszenia pierwzsenstwa :P
Kierownik gdzie uczyłem sie jeździć mówił zawsze na wykłądach przy wszystkich że jeźdze najlepiej i że zdam za pierwszym razem, cóż prawda bywa bolesna :P
i radze wam nie zdawać na Radomiu , wiem to z doświadczenia swojego jak i innych osób.
pzodrawiam tych ktorzy zdają niedługo <trzymam kciuki>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:45, thenat17 napisał:

cóż ja zdawałem jzu 3 razy praktyke (prawka nie mam a auto juz mam, to jest ciekawe :P)
, jezdze dobrze tylko te wymuszenia pierwzsenstwa :P
Kierownik gdzie uczyłem sie jeździć mówił zawsze na wykłądach przy wszystkich że jeźdze
najlepiej i że zdam za pierwszym razem, cóż prawda bywa bolesna :P
i radze wam nie zdawać na Radomiu , wiem to z doświadczenia swojego jak i innych osób.
pzodrawiam tych ktorzy zdają niedługo <trzymam kciuki>


o ja 3 razy aż ? Ja 3 dni temu zaczołem robić prawko i we wtorek mam już egzamin z teorii. Jeszcze nie zaczołem się przygotowywać ale musze zacząć.
Dzisiaj oglądaliśmy mocny film na wykładzie.. od 18 lat. Ja dopiero za 3 miesiące będę miał 18 :P O wypadkach, pokazywali zdjęcia rozszarpanych ludzi, głowę przeciętą na pół, i różne drastyczne historie opowiadali. Też oglądaliście takie filmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2008 o 21:03, Grizzly. napisał:

o ja 3 razy aż ? Ja 3 dni temu zaczołem robić prawko i we wtorek mam już egzamin z teorii.
Jeszcze nie zaczołem się przygotowywać ale musze zacząć.

Aż ? Trzy podejścia to jest wręcz norma :P
Ja zdałem dopiero za 5 razem. Przy czym zdawałem w Kielcach, gdzie jest najmniejsza zdawalność w całej Polsce.

Dnia 01.08.2008 o 21:03, Grizzly. napisał:

Dzisiaj oglądaliśmy mocny film na wykładzie.. od 18 lat. Ja dopiero za 3 miesiące będę
miał 18 :P O wypadkach, pokazywali zdjęcia rozszarpanych ludzi, głowę przeciętą na pół,
i różne drastyczne historie opowiadali. Też oglądaliście takie filmy ?

Też. Tyle że bez pokazywania ciał. Ale historie, i wraki aut były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:03, Grizzly. napisał:

o ja 3 razy aż ? Ja 3 dni temu zaczołem robić prawko i we wtorek mam już egzamin z teorii.
Jeszcze nie zaczołem się przygotowywać ale musze zacząć.
Dzisiaj oglądaliśmy mocny film na wykładzie.. od 18 lat. Ja dopiero za 3 miesiące będę
miał 18 :P O wypadkach, pokazywali zdjęcia rozszarpanych ludzi, głowę przeciętą na pół,
i różne drastyczne historie opowiadali. Też oglądaliście takie filmy ?


to samo pisze Darkstar, 3 to wrecz norma . a filmy na wykładach to norma ,choć żadnego drastycznego nie ogladałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja byłem tylko na 2 wykładach z 15 (każdy 2 godzinny) na kursie. W sumie stwierdziłem że mi się nie opłaca chodzić skoro i tak nic z tego nie pamiętam :P. Miałem już 3 jazdy po mieście, ale teraz nie jeździłem juz miesiąc i chyba pozapominałem trochę. Egzamin pewnie gdzieś we wrześniu będę miał, nie czeka się tak długo tu u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię samochodu marki Nissan Micra ta nowa bo się nią tragicznie jeździ po placu a o mieście nie wspomnę. Po mimo trudności egzamin zdany ale więcej do tego autka nie wsiądę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:25, knopfler napisał:

Hehe a ja byłem tylko na 2 wykładach z 15 (każdy 2 godzinny) na kursie. W sumie stwierdziłem
że mi się nie opłaca chodzić skoro i tak nic z tego nie pamiętam :P. Miałem już 3 jazdy
po mieście, ale teraz nie jeździłem juz miesiąc i chyba pozapominałem trochę. Egzamin
pewnie gdzieś we wrześniu będę miał, nie czeka się tak długo tu u nas.


wow, i zdałeś teorie ? Ja tam chodze na wszystkie wykłady, tylko że w domu się nie ucze. We wtorek mam egzamin z teorii, mam nadzieje że zdam. Musze sobie porozwiązywać przynajmniej pytania na kompie bo całkowicie olać to nie mogę.

Trochę mnie z tym przeraziliście że częśto ludzie podchodzą do egzaminu aż po 3 i 5 razy. Mam nadzieje że mi się uda za pierwszym razem, starsi mi już pewnie poprawki nie wykupią i bede musiał ze swoich. A poprawka kosztuje chyba coś koło 100 zł :/
Ja będe jeździł Chevroletem, chyba Alveo. Ciekawe czy się nim fajnie jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pozniej przychodza ludzie na jazde ktorzy sie nauczyli testow na pamiec i gowno umieja teorii, proste sytuacje drogowe to juz jest hardcore :p... naprawde jesli sie przylozycie do teorii to bardzo ulatwicie prace Waszym instruktorom ;) i wy tez bedziecie czerpac przyjemnosc z tego ze sami rozumieniec co sie dzieje na drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:22, defQ napisał:

/ciach/

I tu masz rację. Znam pare osób które właśnie w taki sposób podchodzą do sprawy (chociaż ja też wyuczyłem się testów ale to już inna bajka.... bo inaczej poprostu nie da się tego zdać....pytania na testach są strasznie beznadziejne). Zrozumienie teori i przynajmniej podstawowych zasad bardzo dużo daje na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować