Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2009 o 16:53, Darkstar181 napisał:

/.../


Szkoda,myślałem,że może po 8-9 dniach będę już miał prawko, a tak będę musiał jeszcze trochę poczekać.

PS:Nie orientujesz się na jakiej stronie internetowej można sprawdzić czy prawo jazdy już jest,bo nie chciałbym niepotrzebnie jechać kilkadziesiąt km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 23:09, raven91 napisał:

PS:Nie orientujesz się na jakiej stronie internetowej można sprawdzić czy prawo jazdy
już jest,bo nie chciałbym niepotrzebnie jechać kilkadziesiąt km.

Na stronie PWPW, ale to nie ma sensu. Mogą ci podać że prawko jest gotowe, ale i tak będziesz musiał jeszcze poczekać aż w lokalnym urzędzie będzie możliwe je odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, pierwszy raz o tym slysze. Dobrze ze u mnie obylo sie bez problemow.

@raven91 - zawsze możesz zadzwonić do urzedu z zapytaniem czy prawko jest do odebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie zdałem za drugim w Jeleniej. Uważajcie na L o numerze rej. DJ 30555 czy coś podobnego, sprzęgło chodzi tam jak w 20 letnim autobusie, co jakiś czas mi gasł, a jak miałem ruszyć do tyłu pod górkę przy zawracaniu to w ogóle prawie reakcji nie było dopiero jak się dało gaz w podłogę to raczył wyjechać. Nie zdałem niby za złe panowanie nad pojazdem. Żal.pl. No nic 3 próba przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 11:31, Noobioster napisał:

a ja nie zdałem za drugim w Jeleniej. Uważajcie na L o numerze rej. DJ 30555 czy
coś podobnego, sprzęgło chodzi tam jak w 20 letnim autobusie, co jakiś czas mi gasł,
a jak miałem ruszyć do tyłu pod górkę przy zawracaniu to w ogóle prawie reakcji nie było
dopiero jak się dało gaz w podłogę to raczył wyjechać. Nie zdałem niby za złe panowanie
nad pojazdem. Żal.pl. No nic 3 próba przede mną

A na jakich samochodach zdaje się w Jeleniej Górze? Czy nie są to przypadkiem Renault Clio III wprowadzone w zeszłym roku? I już takie wyrobione sprzęgło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto jest postrachem zdawających na prawo jazdy. Eeeeeekstra :D Ja tam się przejmowałem teorią. I teorię zdałem za drugim, praktykę za pierwszym. Uważajcie na smród zgniłych jabłek pod wordem. Chyba że w końcu sprzątnęli.. Mogli by po roku czasu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 12:38, Noobioster napisał:

w Jeleniej zdaje się na nissanie micra


sorry za 2 posty, i w dodatku jeden cytowany :) źle kliknąłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 11:31, Noobioster napisał:


Ooo dzisiaj zdawałeś? Mogliśmy się zobaczyć, ja też zdawałem ...
I zdałem za pierwszym podejściem :DDD Jeden błąd w testach, placyk wporzo (do sprawdzenia klakson i światło cofania). Na praktycznym tylko jeden błądzik - przy wyjeździe z parkingu ciut za blisko lewej strony zjechałem, ale ogólnie super. Facet się nie mógł nadziwić kto mnie tak dobrze jeździć nauczył :D U kogo zdawałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 16:33, Noobioster napisał:

ja zdawałem wczoraj, a dzisiaj napisałem posta :) a zdawałem u jakiejś babki :O nie pamiętam
nazwiska

A ty u kogo?:]


muszę się wziąć w garść i w końcu zdać za 3 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 16:33, Noobioster napisał:

ja zdawałem wczoraj, a dzisiaj napisałem posta :) a zdawałem u jakiejś babki :O nie pamiętam
nazwiska

A ty u kogo?:]

Odpowiadaj prosto na posty xD Eheh babka to tam jedna jest, i ponoć każdego oblewa ;p a dzisiaj mój kolega zdał za 3 razem też...u niej :P Aaa ja zdawałem u Marka Kubiesy, bardzo fajny facet, lepiej chyba trafić nie mogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 11:59, Stalker69 napisał:

Moje miasto jest postrachem zdawających na prawo jazdy. Eeeeeekstra :D Ja tam się przejmowałem
teorią. I teorię zdałem za drugim, praktykę za pierwszym. Uważajcie na smród zgniłych
jabłek pod wordem. Chyba że w końcu sprzątnęli.. Mogli by po roku czasu xP



teorię za drugim? O LOL? Myślałem, ze tylko blondynki nie zdają teorii za pierwszym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 17:14, Citkowsky napisał:

teorię za drugim? O LOL? Myślałem, ze tylko blondynki nie zdają teorii za pierwszym:P

Jeszcze są lenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 17:14, Citkowsky napisał:

teorię za drugim? O LOL? Myślałem, ze tylko blondynki nie zdają teorii za pierwszym:P

W poznańskim WORD-ie zdawalność egzaminu teoretycznego w 2008 roku wynosiła ok 78%:P. Chodzi oczywiście o pierwsze podejście
Edit: nie dodałem, że chodzi o egzamin na kategorię B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1. Czy nadal obowiązuje "tylko" 490 pytań na teście, które można znaleźć na necie, czy trzeba wiedzieć "wszystko o wszystkim"?
2. Zna ktoś wszystkie pytania, które mogę wylosować z Karty zadań egzaminacyjnych? Jak tak to proszę o wypisanie, albo link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 19:35, confident napisał:

Mam dwa pytania:
1. Czy nadal obowiązuje "tylko" 490 pytań na teście, które można znaleźć na necie, czy
trzeba wiedzieć "wszystko o wszystkim"?
2. Zna ktoś wszystkie pytania, które mogę wylosować z Karty zadań egzaminacyjnych? Jak
tak to proszę o wypisanie, albo link :)

1. Tak, chyba dokładnie 487:)
2. Nie wiem czy w ogóle gdzieś można zajrzeć w taką listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 08:46, Dark_elves napisał:

1. Tak, chyba dokładnie 487:)

Uff... to dobrze. Zawsze łatwiej jak się ma te pytania.

Dnia 05.08.2009 o 08:46, Dark_elves napisał:

2. Nie wiem czy w ogóle gdzieś można zajrzeć w taką listę

No właśnie... znalazłem tylko coś takiego, ale to nie wszystkie :(
http://sklepn.prawojazdy.com.pl/go/_info/?id=258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować