Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2013 o 14:01, Daelor napisał:

> zdawał ktos prawo jazdy w krakowie ? Bo mam problem

Zdawaj w ośrodku na Bronowicach, jest łatwiej :P

za pozno :P ale opisze problem jest takie skrzyżowanie miedzy ulicami centralną i sołtysowską (jechałem tam od strony zikitu i garaży) które ma dziwna geometrie i szukam zdjecia i za cholere nie moge znalezc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 14:59, Piotrek_K napisał:

Maps google?

Nie widze nic dziwnego tutaj. Chyba, ze to nie to ;)


uzyłem map google ale nie ogarnałem :P

i to jest to skrzyżowanie z haczykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.., malo sie uczylem ;D
Tak serio to bazowalem na starych testach, wgralem sobie na androida i rozwiazywalem.
Jednak musisz zauwazyc, NIE UCZYLEM sie na pamiec, a wiesz rozumowo.
Metoda eliminacji, logicznego myslenia... (Dziwnie brzmi no ale)

Dzis wkur...zony jestem ;P obalilem test praktyczny... I to na placu.
Taki zestresowany bylem ze z placu nie wyszedlem.
Luk robilem perfekcyjnie, bezblednie a tu rabnalem w slupek. Wiedzialem ze na niego WJade a i tak nie przerwalem ;/
Noga mi latala jak poparzona, mialem wieksza treme niz przed walka jak na ring wychodze..
Najgorsze jest to, ze do momentu dopoki nie wsiadlem bylem rozluzowany i usmiechniety... Do czasu ;D

Dziewczyna, ktora ze mna uczeszczala na kurs, smialo moge stwierdzic, ze nieporownywalnie gorzej jezdzi - zdala ;p No coz, tak musialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nie wiem czy to jest dobry temat, ale mam nadzieję, że ktoś mi tu pomoże :)

Zdawałam na prawko B1 jeszcze na starych zasadach, po wszystkich dywigacjach i wymyślonych problemach jeżdżę Smartem For Two z odpowiednią wagą itp. itd. Ogólnie mieszkam pod Bydgoszczą i w jej okolicach kursuję, ale mam zamiar pojechać do Poznania. Z tego co wiem to np. w Warszawie nie uznają starego B1 :/ A co z Poznaniem? Można to gdzieś sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam czy na egzaminie w przypadku parkowania mam tylko1 próbę ? Bo dzisiaj mnie oblał na tym i dowiedziałem się po fakcie ,że mogłem to skorygować........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:02, hammerfall87 napisał:

pytanie mam czy na egzaminie w przypadku parkowania mam tylko1 próbę ? Bo dzisiaj mnie
oblał na tym i dowiedziałem się po fakcie ,że mogłem to skorygować........

Sam sobie odpowiedziałeś w zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:22, zerohunter napisał:

Na każdy manewr 1 błąd, możesz raz powtórzyć.


no mi facet powiedzial ze oblalem i nic mi nie kazał powtarzać.No nic trzeba walczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2013 o 21:09, Slaverox napisał:

U mnie w mieście - Słupsk jest parę OSK(w tym ABM które polecam z czystą przyjemnością)
gdzie w programie mają jazdę w poślizgu.

Mnie się wydaje, że to powinien być jednak stały element kursu, wszędzie, w każdej szkółce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:02, hammerfall87 napisał:

pytanie mam czy na egzaminie w przypadku parkowania mam tylko1 próbę ? Bo dzisiaj mnie
oblał na tym i dowiedziałem się po fakcie ,że mogłem to skorygować........


Jasne, że masz 2 podejścia w przypadku parkowania. Dziwne, że o tym nie wiedziałeś wcześniej, bo wspomina się o tym dość często na filmach instruktażowych, a i sam instruktor podczas nauki powinien o tym wspomnieć. No chyba, że popełniłeś jakiś kardynalny błąd związany z parkowaniem, np. podczas wyjazdu z koperty wymusiłeś pierwszeństwo, albo uderzyłeś w jakiś słupek, jednak przypuszczam, iż nic takiego nie miało miejsca, bo inaczej byś nie pytał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 00:04, hammerfall87 napisał:

to było podczas wjazdu zatrzymal i powiedizal ze to kolicja a w nic nie walnalem.Byle
zbyt pewny ze zrobie to jak zawsze za 1 razem


Być może egzaminator zahamował awaryjnie, bo gdyby tego nie zrobił, to uderzył byś lub otarł byś się o coś (np. inny samochód stojący z prawej strony). W takim razie chyba wszytko odbyło się zgodnie z regulaminem, bo 2 podejścia owszem masz, ale wtedy, gdy za pierwszym razem zaparkujesz niedokładnie, czyli po zatrzymaniu pojazdu od strony kierowcy lub pasażera jest za mało miejsca by otworzyć drzwi i opuścić samochód. W takim przypadku masz szansę na korektę ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 23:13, noobie napisał:


> U mnie w mieście - Słupsk jest parę OSK(w tym ABM które polecam z czystą przyjemnością)

> gdzie w programie mają jazdę w poślizgu.
Mnie się wydaje, że to powinien być jednak stały element kursu, wszędzie, w każdej szkółce.


Co racja to racja z tym że u mnie nie daleko mojego miasta, koło, przy samej Krzyni(bardzo mała wieś) jest były pas startowy który z poboczami robi teraz za drogę dla samochodów, tam też jest obszerne miejsce na tych poboczach w których to samoloty i myśliwce wojskowe zawracały, a teraz tylko 2 - 3 szkoły jazdy uczą tam jazdy w poślizgu Fiatami Grande Punto/Putno Evo na trolejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 16:38, zerohunter napisał:

To ten poślizg wszedł już w życie?

Jeżeli Ci chodzi o jakiś przepis nakazujący OSK do nauki jazdy w poślizgu to nie, tylko co niektóre OSK oferują w swoim programie jazdę w poślizgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 20:20, zerohunter napisał:

Znaczy pytam się o egzamin praktyczny, wie ktoś coś o tym?

Masochista? 0_0
Poproś moderatora o usunięcie tego posta, jeszcze jakiś urzędas to przeczyta i wprowadzi w życie nowy sposób na dojenie kasy z ludzi ;) Nie ma czegoś takiego (w Polsce na razie). Oczywiście, nie neguje że jest to kompletnie nieprzydatne, wręcz przeciwnie, moze się zdarzyć każdemu ale znając skrupulatność i aptekarstwo egzaminatorów (choć ci zapewne z farmakologią nie mają zbyt wiele wspólnego) to dochodziłoby tu do niemałych nadużyć.
Choć nie przecze że fajnie czasem podriftować sobie po śniegu autem z napędem na tył na parkingu pod marketem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 21:56, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Choć nie przecze że fajnie czasem podriftować sobie po śniegu autem z napędem na tył
na parkingu pod marketem.

A jak ciągnie na przód to się już nie da? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować