Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Mój kumpel zdał prawko tydzień temu. Jak zaczynał to nawet ścioł włosy, żeby nie miał przez nie problemów bo różnie to bywa ... A zdał dopiero za 4 razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kurcze teraz przerwę. Zostało mi do wyjeżdżenia 8 godzin i muszę czekać aż dostanę dowód (12 lutego), później zapisuję się na egzamin i w tym czasie muszę wyjeździć to co mi zostało... Jak wszystko dobrze pójdzie to gdzieś w marcu (chyba w jego połowie) powinienem mieć egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:35, Markus89 napisał:

Ja mam kurcze teraz przerwę. Zostało mi do wyjeżdżenia 8 godzin i muszę czekać aż dostanę dowód
(12 lutego), później zapisuję się na egzamin i w tym czasie muszę wyjeździć to co mi zostało...
Jak wszystko dobrze pójdzie to gdzieś w marcu (chyba w jego połowie) powinienem mieć egzamin.

Uuu, no to sobie poczekasz. Dobrze że ja mam już to za sobą i teraz pozostaje mi tylko jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem podczas zdawania prawka (drugi raz) niezłego pecha...
Nastąpiło niezłe urwanie chmury, lało tak że wycieraczki ustawione na maxa nie nadążały za deszczem, cały czas była warstwa wody na szybie. No i przez to że tak lało nie zauważyłem jednej wysepki na prostej drodze (ale kto to wymyślił żeby robić wysepkę o długości 3 metrów na prostej drodze na jednym pasie...)
No w każdym bądź razie, udało mi się jednak zdać wtedy egzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:43, Latniak napisał:

A ja miałem podczas zdawania prawka (drugi raz) niezłego pecha...
Nastąpiło niezłe urwanie chmury, lało tak że wycieraczki ustawione na maxa nie nadążały za
deszczem, cały czas była warstwa wody na szybie. No i przez to że tak lało nie zauważyłem jednej
wysepki na prostej drodze (ale kto to wymyślił żeby robić wysepkę o długości 3 metrów na prostej
drodze na jednym pasie...)
No w każdym bądź razie, udało mi się jednak zdać wtedy egzam :)


No to szczęście miałeś bo w moim mieście są takie dziady żę byś przez to mógł nie zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie 2 raz oblałem - szkoda gadać bo moja wina :(
Jednoczę się z wszystkimi zdającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:58, Anim napisał:

Ja właśnie 2 raz oblałem - szkoda gadać bo moja wina :(
Jednoczę się z wszystkimi zdającymi.

Kiedy następny termin??? Bo słyszałem, że teraz się czeka 2 miesiące (chociaż to chyba zależy od miasta). Ja czekałem 5 tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:58, Anim napisał:

Ja właśnie 2 raz oblałem - szkoda gadać bo moja wina :(


Moża wiedzieć jaki błąd/błędy popełniłeś? Wiesz... tak na przyszłość bo ja egzamin mam przed sobą jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszałem ostatnio, że kiedyś już w liceum odbywały się zajęcia na prawko jazdy. Czy teraz też tak jest? Jak tak, to od której klasy? I, egzamin można zdawać jak się ma 18-stkę rocznikową, czy po dokładnej rocznicy narodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:58, Anim napisał:

Ja właśnie 2 raz oblałem - szkoda gadać bo moja wina :(
Jednoczę się z wszystkimi zdającymi.


To pechowo, ale nie jest aż tak tragicznie, jak zdawałem w mojej grupie była dziewczyna, która zdawała 13 raz i niestety jej się nie udało (oczywiście nie mam zamiaru cię załamywać)... o ale to było pół roku temu... heh już pół roku minęło od kiedy zdałem egzamin, ale to zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:18, Sztywny-pl napisał:

Zasłyszałem ostatnio, że kiedyś już w liceum odbywały się zajęcia na prawko jazdy. Czy teraz
też tak jest? Jak tak, to od której klasy? I, egzamin można zdawać jak się ma 18-stkę rocznikową,
czy po dokładnej rocznicy narodzin?

Z tego co wiem, to raczej nie ma czegoś takiego jak zajęcia na prawo jazdy w szkole, chyba że jakiś nauczyciel jest instruktorem.
A do szkoły jazdy można się zapisać na 3 miesiące przed 18 urodzinami (ja tak zrobiłem), a egzamin zdajesz jak ukończysz naukę + oczekiwanie na egzamin (ok 2 miesięcy), więc raczej przed urodzinami nie ma możliwości zdawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:18, Sztywny-pl napisał:

Zasłyszałem ostatnio, że kiedyś już w liceum odbywały się zajęcia na prawko jazdy. Czy teraz
też tak jest? Jak tak, to od której klasy?


To zależy od szkoły. W mojej np nikt o czyms takim nie słyszał, ale mam kumpla, który naukę jazdy miał właśnie w szkole. Ale nie licz, że będziesz mógł zdać sobie egzamin w pierwszej klasie, bo...

Dnia 02.02.2007 o 14:18, Sztywny-pl napisał:

I, egzamin można zdawać jak się ma 18-stkę rocznikową,
czy po dokładnej rocznicy narodzin?


...żeby przystąpić do egzaminu trzeba mieć skończone 18 lat. Poza tym musisz mieć dowód osobisty, a go też nie dostaniesz 2 dni po urodzinach. Podobno mozna zdawać też na paszporcie, ale nie jestem pewien.
Na kurs możesz się zapisać najwcześniej 3 miesiące przed osiemnastką (ale to tylko formalna wersja - w rzeczywistości to różnie bywa).
Tak więc będziesz miał dużo szczęścia, jeśli uda się ci się zdawać w pierwszym miesiącu po urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:17, Markus89 napisał:

> Ja właśnie 2 raz oblałem - szkoda gadać bo moja wina :(

Moża wiedzieć jaki błąd/błędy popełniłeś? Wiesz... tak na przyszłość bo ja egzamin mam przed
sobą jeszcze ;]


Za pierwszym razem ściąłem po omijaniu a przed podwójną linią i przdzwoniłbym lusterkiem ..... A to nie Flatout :>

Za drugim miałem właśnie niazaliczone pierwsze zawracanie (o kierunku zapomniałem :( ) i miałem przejechać przez dwujezdniową drogę z tramwajem, i przy tym wszystkim jakoś umknęło mi to małe, czerwone światełko ....
była 7:30 rano i nic nie jechało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jakie są wymagania do przystąpienia do kursu na kategorię C+E oraz D+E ??? Ile taki kurs kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 12:54, spider-lady napisał:

Ja zamierzam się teraz zapisać na moje dodatkowe jazdy i na egzamin (ferie są to mam trochę
czasu :)) No i mam nadzieję, że tym razem już zdam :/


Życzę powodzenia ;]

Ja w środę zdaję testy wewnętrzne - i szczerze mówiąc nieco się boję bo na razie 3 razy tylko pozytywnie rozwiązałem testy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:05, Markus89 napisał:

Życzę powodzenia ;]

Ja w środę zdaję testy wewnętrzne - i szczerze mówiąc nieco się boję bo na razie 3 razy tylko
pozytywnie rozwiązałem testy :(


Dzięki :) Polecam ćwiczenie testów na kompie. Ja wew. zdałam bezbłędnie. No ale chwilę spędziłam w domu ćwicząc to na kompie ^^ Teraz będę musiała zdawać oba egzaminy na nowo... To znowu czeka mnie parę godzin przed tym programikiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 13:05, Markus89 napisał:

> Ja zamierzam się teraz zapisać na moje dodatkowe jazdy i na egzamin (ferie są to mam trochę

> czasu :)) No i mam nadzieję, że tym razem już zdam :/

Życzę powodzenia ;]

Ja w środę zdaję testy wewnętrzne - i szczerze mówiąc nieco się boję bo na razie 3 razy tylko
pozytywnie rozwiązałem testy :(



Wew. to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to prawda jest ze teraz nie ma manewrow na placu slyszalem ze na miescie sa albo i nie ma moze mnie ktos uswiadomic

Markus89 ucz sie tylko tych ktorych na logike nie mozna wziac predkosci zawartosc alkocholu i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować