Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2009 o 03:49, KrwawaMary napisał:

Ja mam dzisiaj dodatkową jazdę przed egzaminem, który mam 28.10. o_O Masakra! Bardziej
się stresuję niż za pierwszym razem o_O


Nie wymiękaj! Dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 03:49, KrwawaMary napisał:

Ja mam dzisiaj dodatkową jazdę przed egzaminem, który mam 28.10. o_O Masakra! Bardziej
się stresuję niż za pierwszym razem o_O


Dam Tobie radę, ale nie musisz mnie słuchać ;)
Nie stresuj się i nie myśl o egzaminie, bo stres tylko potęguje, to że popełniasz więcej błędów.
Będzie dobrze ja w Ciebie wierzę, że gdy podejdziesz 28 do egzaminu to go zdasz i tego się trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 09:12, Isildur napisał:

Dam Tobie radę, ale nie musisz mnie słuchać ;)
Nie stresuj się i nie myśl o egzaminie, bo stres tylko potęguje, to że popełniasz więcej
błędów.
Będzie dobrze ja w Ciebie wierzę, że gdy podejdziesz 28 do egzaminu to go zdasz i tego
się trzymajmy :)

Rada może i dobra, ale moim zdaniem nie możliwa do zrealizowania. Wszysycy mi mówili,
że mam się nie denerwować a jak przychodziło co do czego to miałem takie nerwy, że
aż mi się lewa noga trzęsła, co w konsekwencji spowodowalo, że mi silnik gasł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 10:45, Dark_elves napisał:

Rada może i dobra, ale moim zdaniem nie możliwa do zrealizowania. Wszysycy mi mówili,
że mam się nie denerwować a jak przychodziło co do czego to miałem takie nerwy, że
aż mi się lewa noga trzęsła, co w konsekwencji spowodowalo, że mi silnik gasł:)


Wiesz, ja się strasznie stresowałem na egzaminach lecz potrafiłem stłumić stres i jakoś to było. Może faktycznie ciężkie jest to do zrealizowania, ale nie powiedziałbym, że nie możliwe ;)
Co do gasnącego silnika to raz mi zgasł, ale egzaminator powiedział bym się nie przejmował. Nawet tego nie zaliczył mi jako błąd. Widocznie trafiłem na egzaminatora, który wie co to stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... zapomniałbym się pochwalić :) Wczoraj o godzinie 16:00 dostałem "kwitek", na którym jak byk stoi, że egzamin ukończyłem z wynikiem pozytywnym. Jeździłem tylko 27 minut, więc nawet nie miałem czasu na błąd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że taka strategia tłumienia stresu wcale nie jest dobra. Najlepiej ponoć wyobrażać sobie kilkakrotnie ten egzamin w wyobraźni, przez co organizm uodparnia się na negatywne uczucia z tym związane ( coś jak taka szczepionka) i w samym dniu egzaminu stresu już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:09, confident napisał:

Aha... zapomniałbym się pochwalić :) Wczoraj o godzinie 16:00 dostałem "kwitek", na którym
jak byk stoi, że egzamin ukończyłem z wynikiem pozytywnym. Jeździłem tylko 27 minut,
więc nawet nie miałem czasu na błąd xD



czyli jednak da się spokojnie zrobić wszystkie wymagane manewry w 25 min, dobrze wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:12, Nightdew napisał:

czyli jednak da się spokojnie zrobić wszystkie wymagane manewry w 25 min, dobrze wiedzieć;)

Nom... jak widać da się :) Załączam zdjęcie arkuszu przebiegu egzaminu, coby było widać, których manewrów nie robiłem.

20091023152908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 06:51, Kapas napisał:

> Ja mam dzisiaj dodatkową jazdę przed egzaminem, który mam 28.10. o_O Masakra! Bardziej

> się stresuję niż za pierwszym razem o_O

Nie wymiękaj! Dasz radę :D


Jasne, że dam :D Jak nie za tym razem, to za następnym XD

A dzisiaj na jeździe, doprowadziłabym babcię do zawału :D Na pasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:29, confident napisał:

Nom... jak widać da się :) Załączam zdjęcie arkuszu przebiegu egzaminu, coby było widać,
których manewrów nie robiłem.


Kurka same pozytywy. Ja przy niektórym miałem 1 negatyw, ale ogólnie to tez pozytywy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:29, confident napisał:

Nom... jak widać da się :) Załączam zdjęcie arkuszu przebiegu egzaminu, coby było widać,
których manewrów nie robiłem.

Ja miałem łuk dwa razy, bo za pierwszym razem cofając nie schowałem całego
samochodu do koperty. I co ciekawe nie nie dostałem karty przebiegu
egzaminu, wogóle nigdy jej nie widziałem po zakończeniu egzaminu:)
Edit: zapomniałem o najważniejszym, szczere graty bo wiem, że nerwy
są wystarczające żeby popełniać błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko bys sie pozniej nie zdziwil jak Ci sie trafi pytanie, ktore pierwszy raz na oczy widziales ;)...

Sam tak mialem. Trafilo mi sie pytanie o to jaka kategoria uprawnia do prowadzenia samochodu z przyczepa do 990kg (cos w ten desen przynajmniej ;P). Na szczescie teorie wzialem smigajaco - nie dojsc, ze pierwszy wyszedlem po tych 3 minutach to jeszze zero bledow ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:40, Piotrek_K napisał:

Tylko bys sie pozniej nie zdziwil jak Ci sie trafi pytanie, ktore pierwszy raz na oczy
widziales ;)...

Sam tak mialem. Trafilo mi sie pytanie o to jaka kategoria uprawnia do prowadzenia samochodu
z przyczepa do 990kg (cos w ten desen przynajmniej ;P). Na szczescie teorie wzialem smigajaco
- nie dojsc, ze pierwszy wyszedlem po tych 3 minutach to jeszze zero bledow ;)...


no to wtf, albo wszystkie są jawne albo nie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:40, Piotrek_K napisał:

Sam tak mialem. Trafilo mi sie pytanie o to jaka kategoria uprawnia do prowadzenia samochodu
z przyczepa do 990kg (cos w ten desen przynajmniej ;P). Na szczescie teorie wzialem smigajaco
- nie dojsc, ze pierwszy wyszedlem po tych 3 minutach to jeszze zero bledow ;)...

Chodzi o kategorię B? Bo myślałem, że B+E dotyczy przyczepy powyżej 750 kg, ale
liczba 990 kg widzę po raz pierwszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:31, Kapas napisał:

Czytałem, że taka strategia tłumienia stresu wcale nie jest dobra. Najlepiej ponoć wyobrażać
sobie kilkakrotnie ten egzamin w wyobraźni, przez co organizm uodparnia się na negatywne
uczucia z tym związane ( coś jak taka szczepionka) i w samym dniu egzaminu stresu już
nie będzie.

Aaaaa tam, wsiadłem, pojechałem, wróciłem i się nawet nie zastanawiałem ;] zapomniałem że na egzaminie jestem :p na kamery nawet nie zwróciłem uwagi. Żadnych cudacznych strategii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 00:37, Sztywny_pl napisał:

Aaaaa tam, wsiadłem, pojechałem, wróciłem i się nawet nie zastanawiałem ;] zapomniałem
że na egzaminie jestem :p na kamery nawet nie zwróciłem uwagi. Żadnych cudacznych strategii
;)


Miałeś cufa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byla poprawna odpowiedz :)

Jako, ze nie przewiduje jazdy z przyczepka to sie nie zglebialem zbytnio w szczegoly. Pamietalem jedynie, ze kat. b pozwala, ktores tam przyczepy brac, wiec tak w sumie troche na ''raz kozie smierc'' postawilem ;). Choc nawet jakbym mial ten blad to nic zlego by sie nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś stronka/program, że mógłbym sobie stworzyć skrzyżowanie po ustawiać na nim autka, znaki, ustawić gdzie kto skręca a on by mi z symulował to zgodnie z zasadami ruchu drogowego ? Ew. jakaś stronka gdzie są przykładowe skrzyżowanie z odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egzamin mam niedługo, chce sie dowiedzieć jak wyglą pokazywanie badziewi z pod machy i światełek. Chodzi mi głównie jak sie zachować przy pokazywaniu świateł (czy wysiadać z samochodu i pokazywać, etc.), chcę się dowiedzieć jak to wygląda, żeby nie być zaskoczonym :).... łolaboga.... ciężko testy wychodzą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować