Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Orientuje się ktoś czy jeśli zrobi się prawko B1 to jak się będzie zdawało B to płaci się mniej bo mniej godzin i bez kursu teoretycznego, czy też z reguły firmy liczą sobie tyle samo i nie ważne czy ma się B1 czy nie gdy się zdaje na B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 19:39, BoloMaster napisał:

dzisiaj udało mi się zdać:) za 3 tygodnie odbiór wymarzonego dokumentu

Gratulacje. Pierwsze pytanie - czym będziesz jeździł ? ;) A drugie to gdzie zdawałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 19:39, BoloMaster napisał:

dzisiaj udało mi się zdać:) za 3 tygodnie odbiór wymarzonego dokumentu


No to gratuluję ;)
Za trzy tygodnie? Ja o ile dobrze sobie przypominam to odebrałem swoje po 2 tygodniach, coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 19:43, Isildur napisał:

Za trzy tygodnie? Ja o ile dobrze sobie przypominam to odebrałem swoje po 2 tygodniach,
coś się zmieniło?

Z tego co wiem to na prawko czeka się max miesiąc. Ja swoje odebrałem po 8 czy 9 dniach, a tez mi mówiono, żebym przyszedł za 3 tygodnie :) Na szczęście mam blisko i nie wahałem się tego wykorzystać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwol ze zapytam ile łącznie zajęło ci to wszystko ( mam na mysli jak po raz pierwszy poszedłeś na egzamin czy cokolwiek ) chce wiedziec mniej wiecej ile mi to zajmie od dnia 0 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 16:48, the_bishop napisał:

pozwol ze zapytam ile łącznie zajęło ci to wszystko ( mam na mysli jak po raz pierwszy
poszedłeś na egzamin czy cokolwiek ) chce wiedziec mniej wiecej ile mi to zajmie od dnia
0 ;d


Zależy jak sobie ustawisz jazdy. U mnie na przykład teoretycznie można się w dwóch miesiącach ze wszystkim wyrobić (teoria + jazdy), ale to wymaga samozaparcia i odrobiny masochizmu. Na egzamin czeka się tydzień bodajże.Tak spokojnie to ok 3-4 miesiące wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 16:48, the_bishop napisał:

pozwol ze zapytam ile łącznie zajęło ci to wszystko ( mam na mysli jak po raz pierwszy
poszedłeś na egzamin czy cokolwiek ) chce wiedziec mniej wiecej ile mi to zajmie od dnia
0 ;d


Ja zacząłem jazdy na początku marca i pierwszy egzamin miałem 10 maja, a prawko zdałem gdzieś pod koniec czerwca 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 16:58, the_bishop napisał:

3 miesiace przed mozna juz isc prawda?


Tak jest. 3 miesiące przed urodzinami można już mieć kursy. Jednakże na egzamin musisz przyjść pełnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 16:50, Budo napisał:

Na egzamin czeka się tydzień bodajże.Tak spokojnie to ok 3-4 miesiące wszystko.


Zależy gdzie - u mnie w Bytomiu na pierwszy czeka się do 3 tygodni a na każdy następny 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, mianowicie wyczytałem, że aby przystąpić po raz 4 do egzaminu, należy mieć wyjeżdżone 5h jazd dodatkowo. Czy należy to jakoś udokumentować i kiedy - przed zapisem na egzamin czy przed przystąpieniem do niego ( na ręce egzaminatora) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 23:38, Citkowsky napisał:

>>>..........


dostajesz kwitek ze szkoły nauki jazdy o odbyciu dodatkowych jazd. Okazujesz je w momencie
zapisywania się na to czwarte podejście.


Tak myślałem. Dzięki za odp :) Będzie trzeba iść na te jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 16:58, the_bishop napisał:

to dobrze, w marcu 2011 będę juz smigal znakiem tego :D

3 miesiace przed mozna juz isc prawda?



Oj młodzieńcze serca:P Ja własne auto dostałem po roku a i tak to było bardzo szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>......

Ja własne auto kupiłem za własne pieniądze po 1,5 roku od zdobycia prawka;) Przez te 1,5 roku korzystałem z samochodu ojca ale nic nie zastapi własnego auta jakie by ono nie było. Wsiadasz i jedziesz kiedy i gdzie chcesz. Jedyne ograniczenie to kasa na paliwo^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować