Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 13:44, Markus89 napisał:

Na placu jest tylko sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i łuk.

Tak a górka to pikuś zwłaszcza w zimę, rano jak gasną samochody...

Plac to stan techniczny, łuk i górka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 10:12, Anim napisał:

Tak a górka to pikuś zwłaszcza w zimę, rano jak gasną samochody...


O górce zapomniałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy się dziwią, że instruktorzy są tacy na luzie, jeśli chodzi o prędkość. Moja siostra to była przez egzaminatora podpuszczana żeby przyśpieszyć i co chwile się jej pytał, czy się boi prędkości. I tak na drodze poza miastem jechała jakieś 130, jak nie więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 10:12, Anim napisał:

Tak a górka to pikuś zwłaszcza w zimę, rano jak gasną samochody...
Plac to stan techniczny, łuk i górka

Górka akurat najbardziej mi się podobała z całego zestawu zadań egzminacyjnych. Pamiętam jak ćwiczyłem do egzaminu, to opanowałem już ją do tego stopnia, że wjeżdżałem bez gazu na samym sprzęgle

Dnia 15.02.2007 o 10:12, Anim napisał:

No to 8 marca - podejście numer 3 - w dzień kobiet - więc pewnie mi sie nie uda.

Moja dziewczyna zdała akurat 8 marca. Było to jej szóste albo siódme podejście i ostatnia szansa, żeby nie musiała powtarzać teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 09:56, syriusz.b napisał:

Niektórzy się dziwią, że instruktorzy są tacy na luzie, jeśli chodzi o prędkość. Moja siostra
to była przez egzaminatora podpuszczana żeby przyśpieszyć i co chwile się jej pytał, czy się
boi prędkości. I tak na drodze poza miastem jechała jakieś 130, jak nie więcej ...

130km/h to już chyba przesadzasz, ale rzeczywiście mnie też podpuszczał jeśli chodzi o prędkość, ale miał w tym swój cel bo po chwili krzyknął "hamuj!!!" :D Na szczęście przewidziałem sytuację i zaliczyłem :-)
Anim - dasz radę, trzeci raz jest dla wszystkich przełomowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 10:36, Cheed napisał:

130km/h to już chyba przesadzasz, ale rzeczywiście mnie też podpuszczał jeśli chodzi o prędkość,
ale miał w tym swój cel bo po chwili krzyknął "hamuj!!!" :D Na szczęście przewidziałem sytuację
i zaliczyłem :-)
Anim - dasz radę, trzeci raz jest dla wszystkich przełomowy :-)


nie przesadzam - znam moja siostrę. Później z nią jechałem to uwierzyłem już we wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:36, Cheed napisał:

130km/h to już chyba przesadzasz


Wcale nie przesadza - wiem z doświadczenia. Na drogach poza miastem w sumie jeździłem bez ograniczeń. 130-140km/h, ale za to w mieście gość się czepiał żeby nie przekraczać tych 50km/h.

Ja już wewnętrzne testy zdałem, teraz czekam na zapis w Przemyślu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 09:49, Anim napisał:

No to 8 marca - podejście numer 3 - w dzień kobiet - więc pewnie mi sie nie uda.


pochwaliłeś się tym że zdajesz to się nie ździw jak na placu zrobią się trybuny z połową forum gram.pl by ci kibicować ja osobiście będe trzymał kciuki reszta też będzie z tobą ...........duchowo połączona na pewno zdasz tylko nie zapomnij się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:36, Cheed napisał:

Anim - dasz radę, trzeci raz jest dla wszystkich przełomowy :-)


Tu cię zawiodę. 3 raz nie jest przełomowy dla wszystkich ^^ Ja teraz będę miała 4 podejście ^^ (jak już się w końcu zapiszę). A, że trochę zwlekałam to muszę zaliczyć jeszcze raz teoretyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:44, Inssajdor napisał:

pochwaliłeś się tym że zdajesz to się nie ździw jak na placu zrobią się trybuny z połową forum
gram.pl by ci kibicować ja osobiście będe trzymał kciuki reszta też będzie z tobą ...........duchowo
połączona na pewno zdasz tylko nie zapomnij się pochwalić

Osoby postronne na plac nie mają wstępu :P (tak przynajmniej jest w Poznaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - ale nie sądzę by komuś się chciało szukać, w którym ośrodku, o której godzinie itp...

* marca to kupcie mamie tuilipana, a dziewczynom różyczkę i malutka czekoladkę lub maskotkę.

Jak ktoś ma gest lub/i dojście do tanich kwiatów może kupić wszystkim dziewczynom w klasie/biurze - zapunktuje na 100%.

Ale koniec OFF TOPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, łączę się z Tobą w bólu! Ja teraz robię kategorię A, choć nie do końca robię, bo teraz jest "przerwa zimowa" (choć zimy nie ma) dopiero będę miał egzamin w kwietniu... A kategorię B już mam od 6 lat... Trzymajmy za siebie wzajemnie kciuki :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:41, Markus89 napisał:

Wcale nie przesadza - wiem z doświadczenia. Na drogach poza miastem w sumie jeździłem bez ograniczeń.
130-140km/h, ale za to w mieście gość się czepiał żeby nie przekraczać tych 50km/h.

Zaiste bardzo dziwne ;-) Ja jeszcze nie słyszałem o przypadku żeby na egzaminie ktoś musiał przekroczyć 100 km/h no ale może tak jest tylko w Lublinie :-)

spider-lady - ale na pewno wyciągnęłaś wnioski z trzeciego podejścia :-) Bardzo oświeca umysł... Powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z Was może od ilu lat można robić prawo jazdy? Mieli wprowadzić od 16, ale nie wiem czy w końcu podpisali ustawę, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:36, Belegdil napisał:

Wie ktoś z Was może od ilu lat można robić prawo jazdy? Mieli wprowadzić od 16, ale nie wiem
czy w końcu podpisali ustawę, czy nie.

Kończysz 18-ście to możesz podchodzić do egzaminu.Inaczej się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:36, Belegdil napisał:

Wie ktoś z Was może od ilu lat można robić prawo jazdy? Mieli wprowadzić od 16, ale nie wiem
czy w końcu podpisali ustawę, czy nie.


Z tego co się orientuje, a zdawałem pół roku temu (zdałem za pierwszym razem :) to na kategorie B czyli tą zwykłą można od 18 lat lub bodajże 17 w przypadku gdy się chodzi do jakieś szkoły samochodowej czy coś.
na B1 można chyba robić od 16 lat. B1 to jest na pojazdy typu Smart itp. ale tak jak mówię nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:39, vazon napisał:

Kończysz 18-ście to możesz podchodzić do egzaminu.Inaczej się nie da...


No to jeszcze rok zaczekam. W sumie to lepiej, że nie wprowadzili tej ustawy, bo na drogach niestworzone rzeczy by się działy z 16-latkami za kierownicą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz pojęcie "instruktor" z "egzaminator". Wcześniej pisałeś o instruktorze, więc jest to jazda normalna. Egazminator owszem wymaga stosowania się do prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:47, Markus89 napisał:

Mylisz pojęcie "instruktor" z "egzaminator". Wcześniej pisałeś o instruktorze, więc jest to
jazda normalna. Egazminator owszem wymaga stosowania się do prędkości.

Z tego co zrozumiałem syriusz.b pisał o egzaminatorze, który na egzaminie kazał jego siostrze jechać w granicach 130km/h. Z instruktorem to i ja biłem rekordy prędkości pod koniec kursu, jak się nam śpieszyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować