Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2011 o 22:51, Zauri napisał:

a jezeli inne auta beda krzywo zaparkowane to ?? ;P

Pozycję samochodu określają raczej względem chodnika/pobocza, nie innych samochodów, więc to raczej bez różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest ze zdawaniem w Sączu?
Słyszałem taką teorię, że jest wybierana grupa osób, która zdać ma i i zdać już nie ma. Utrzymywanie statystyk i zarobki..
Nawet bywało , że egzaminatorzy już podczas rozpoczęcia informowali kogoś, że nie zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 10:27, Smileyer napisał:

Panowie, jak to jest ze zdawaniem w Sączu?
Słyszałem taką teorię, że jest wybierana grupa osób, która zdać ma i i zdać już nie ma.
Utrzymywanie statystyk i zarobki..
Nawet bywało , że egzaminatorzy już podczas rozpoczęcia informowali kogoś, że nie zda.


Posłuchaj
Sprawa jest prosta czy zdajesz w Sączu czy w Krośnie jak cię chcą oblać to Cię obleją z głupiego powodu. Powiedzą Ci że miałeś złą dynamikę jazdy i już Cię mają ... Moim zdaniem każdy dramatyzuje, bo słyszał to i owo. A tak naprawdę to CH..... wie na ten temat. Z niczego robi wielkie zamieszanie. Mam kilka znajomych którzy zdawali w Sączu i jakoś nie mieli problemu zdać za pierwszym razem. A co do statystyk może raz na jakiś czas specjalnie kogoś obleją. Ale nie mogą oblewać każdego po kolei, bo by nie mieli kursantów... Tak więc nie wierz w te plotki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 14:26, Smileyer napisał:

No skoro tak uważasz :) Sam się przekonam bo nie zamierzam iść na łatwiznę i pewnie wybiorę
się do Sącza. A jakie tam drogi ?


Ładne odremontowane szerokie. Spokojnie zdasz w Sączu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie innego tematu nie ma, a ten i tak przymarł więc. Rozrysowywał z was już ktoś drodzy kierowcy optymalną trasę do Tatralandi? Zamierzam się wybrać jakoś za kilka tygodni i robię wstępną przymiarkę. Pasowałaby przez Korbielów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 15:34, gumisfajnymis napisał:

A czy 24 czerwca word pracuje ? chodzi mi o word w Ciechanowie ?

dziwne jakby nie pracował, skoro to normalny dzień roboczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może wytłumaczyć jak może być jednocześnie szczególnie okresowe i stałe. To wydaje się być jakiś bezsens...

20110706124020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 12:41, IlMOD napisał:

Ktoś mi może wytłumaczyć jak może być jednocześnie szczególnie okresowe i stałe. To wydaje
się być jakiś bezsens...

Jeżeli jezdnia jest stale wilgotna to okresowo też, po prostu w każdym okresie. Niezależnie jaki okres wybierzesz jezdnia jest wilgotna więc mamy okresowe zawilgocenie jezdni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 12:41, IlMOD napisał:

Ktoś mi może wytłumaczyć jak może być jednocześnie szczególnie okresowe i stałe. To wydaje
się być jakiś bezsens...

Wydaje mi się, że chodzi o to, że ten znak może oznaczać zarówno okresowe, jak i stałe zawilgocenie, a z kontekstu zdjęcia nie można wywnioskować, o jakie chodzi, więc trzeba zaznaczyć oba. Ale mogę nie mieć racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jutro egzamin i mam jeden głupi zonk i nie wiem co o tym myśleć .Uczę się z tej bazy pytań (link będzie w dole ) i jest problem .Pytanie 370,371,372 w którym trzeba podać dopuszczalną prędkość samochodu osobowego z przyczepą .Są 3 takie same zdjęcia (zobaczcie w tej bazie) przy czym pytanie 370 i 371 pokazuje 70 km/h ale już 372 z identycznym obrazkiem 80 km/h .O co kaman ? Wiem że zamieszałem ale same pytanie jest tak głupie a szkoda by było na nim stracić cenny punkt .
ps.Zdaje w Krośnie a właśnie zauważyłem te straszne posty użytkowników z rzekomymi przekrętami

http://www.mi.gov.pl/files/0/1792131/BankpytanegzamPL2011luty.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 16:19, Lex napisał:

/ciach/
Zauważ, że w pytaniu 372 samochód jedzie po dwupasmówce. :)


Facepalm ,z taką czujnością zdam na pewno .Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pytaniu 371. TEZ.

Sek w tym, ze w 372. pasy ruchu w rozne strony oddzielony jest dodatkowym pasem zieleni co ''podbija'''' predkosc maksymalna wlasnie o 10 km/h.


O czym i tak nie trzeba pamietac, bo w tych pytaniach prawidlowa odpowiedz to zawsze B, a nie A/C ;-)*


* - nie brac tego do serca, choc pamietam, ze jak ja sie uczylem te prawie dwa lata temu to przy predkosciach odpowiedz zawsze byla B ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wstydliwe pytanie:-) Co mam zrobić aby włączyć światła w nowym Oplu Corsa? Zawsze wsiadałam do samochodu już z zapalonym silnikiem, a jak to jest na egzaminie? Samochód jest włączony, czy dostaje się kluczyk i resztę należy wykonać samemu? Raz mi to instruktor napomknął ale potem miałam przerwę i mi wyleciało :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 10:27, Polinka198 napisał:

Mam wstydliwe pytanie:-) Co mam zrobić aby włączyć światła w nowym Oplu Corsa? Zawsze
wsiadałam do samochodu już z zapalonym silnikiem, a jak to jest na egzaminie? Samochód
jest włączony, czy dostaje się kluczyk i resztę należy wykonać samemu? Raz mi to instruktor
napomknął ale potem miałam przerwę i mi wyleciało :-/

Egzamin rozpoczynasz z wyłączonym silnikiem. Mi dodatkowo egzaminator zostawił
samochód na biegu, więc zwróć na to uwagę i w razie czego wciśnij sprzęgło przed
uruchomieniem. Co do świateł to nigdy nie siedziałem w corsie, ale podejrzewam, że włącza
się z lewej strony przekręcając przełącznik, aż zapali się kontrolka symbolizująca światła mijania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 11:17, Dark_elves napisał:

Egzamin rozpoczynasz z wyłączonym silnikiem. Mi dodatkowo egzaminator zostawił
samochód na biegu, więc zwróć na to uwagę i w razie czego wciśnij sprzęgło przed
uruchomieniem.

Jak auto jest na luzie to pali się go bez sprzęgła? Ja zawsze pale z wciśniętym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować