Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie


No masz rację . Ale czasami też nie maja racji w niektórych przypadkach . Ja dzisiaj byłem się zapisać i mam termin na 4.12 na 10:30 na egzamin teoretyczny i jak zdam to dopiero ustalam jazdę egzaminacyjną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie ten temat ale nie znalazlem odpowiedniego a tu jest duzo postow :P

Mam pytanko odnosnie alarmu samochodowego ? Jaki macie pilocik od autoalarmu ? Ja mam taki czarno-srebrny i sa 4 przyciski : otworz,zamknij,glosniczek przekreslony,blyskawica.Dwie pierwsze to wiadomo ,blyskawica sluzy do sygnalizowania awaryjnymi aby znalesc swoj samochod np. na parkingu a ten glosniczek nie mam pojecia jak dziala ale to napewno wiaze sie z moim pytaniem.Otoz denerwuje mnie to ze jak otwieram samochod to jest sygnal dzwiekowy chcialbym to wylaczyc a nie wiem jak a instrukcja jest niejasna.Ktos ma pomysl jak to roziwaza ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:32, Arclight napisał:

Do tego właśnie służy ten "głośniczek" - cichego uruchamiania/wyłączania autoalarmu.

wiem o tym ale probowalem kazdej konfiguracji naciskania i nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:46, jackass napisał:

wiem o tym ale probowalem kazdej konfiguracji naciskania i nie dziala


Do samochodu powinna być dołączona instrukcja, a jeżeli alarm był instalowany osobno, to w tej sobnej instrukcji - myślę, że tam najłatwiej znaleźć odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pogłoski zawsze takie są ale czy tak będzie naprawdę to nikt nie wie ja tez sie pytałem u mnie w biurze gdzie robiłem kurs i instruktora i nikt nie umiał no to pytanie odpowiedzieć bo nikt nie wie . Ala chyba sie już nie posuną to tego stopnia żeby podrożało . Ale wszystkiego dowiemy sie w nowym roku :) Ja kiedyś słyszałem że od września prawko miało podrożeć do 2 tysięcy i co tak sie nie stało:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy WORD w Ostrołęce jest otwarty w soboty? Chciałbym jak najszybciej podejść do egzaminu i dowiedziałem się, że w okolicach Warszawy właśnie w Ostrołęce są w miarę rozsądne terminy. Niestety jako, że jestem uczniem, to mam ograniczoną możliwość "wypadów" do Ostrołęki w dniach pn.-pt. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę! Zdałem prawko za pierwszym razem :) Parę błędów było ale nie takich żeby mnie udupić :D Nie dałem mu sie :) Prawko zdane i teraz trzeba czekać 3 tygodnie na odbiór :/ Ale wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:37, jakoktochce napisał:

Ale się cieszę! Zdałem prawko za pierwszym razem :) Parę błędów było ale nie takich żeby mnie
udupić :D Nie dałem mu sie :) Prawko zdane i teraz trzeba czekać 3 tygodnie na odbiór :/ Ale
wytrzymam...


ja już gratki Ci składałem :P

Co do prawka - u Was też trzeba czekać 2 miesiące na poprawkę ? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo kupuję sobie motorower, i chcę wiedzieć gdzie można zrobić se kartę motorowerową/prawko na motorower(po za budą[szkołą{zakładem karno opiekuńczym łączącym analfabetów(miejscem bitew)}])??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:48, Dark Templar napisał:

Czy wie ktoś może czy WORD w Ostrołęce jest otwarty w soboty? Chciałbym jak najszybciej podejść
do egzaminu i dowiedziałem się, że w okolicach Warszawy właśnie w Ostrołęce są w miarę rozsądne
terminy. Niestety jako, że jestem uczniem, to mam ograniczoną możliwość "wypadów" do Ostrołęki
w dniach pn.-pt. ;]


tel./fax (29) 760 59 38 - Sekretariat
tel. (29) 760 55 35 - Biuro Obsługi Klienta

Jestem z Ostrołęki, niestety obecnie studiuję w Wawce. Wydaje mi się, że jest otwarty również w soboty. Zadzwoń, dopytaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:38, 88Bonzo napisał:

ja już gratki Ci składałem :P


Nie zaszkodzi jeszcze raz :p

Dnia 23.11.2007 o 14:38, 88Bonzo napisał:


Co do prawka - u Was też trzeba czekać 2 miesiące na poprawkę ? O.o


U nas tak samo się czeka 2 miesiące na poprawkowy... Ale mnie to nie dotyczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 03.12.2007 o 14:00 państwowy teoretyczny
w styczniu pewnie będę miał praktyczny i obym zdał za 1wszym razem....
może do lutego będzie już dokument,ale daję sobie czas do marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:04, jakoktochce napisał:

Nie zaszkodzi jeszcze raz :p
>


No to jeszcze raz gratuluje :P

Dnia 24.11.2007 o 23:04, jakoktochce napisał:

U nas tak samo się czeka 2 miesiące na poprawkowy... Ale mnie to nie dotyczy :p


Mnie też nie dotyczy :P bo prawko mam od dawna :P Tylko że moja dziewczyna nie zdała :-/ i teraz egzamin ma dzień przed 100dniówką xD A jakby nie daj Bóg nie zdała za 2 razem, pewnie kolejny egzamin wypadłby jej dzień przed maturą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:29, 88Bonzo napisał:

No to jeszcze raz gratuluje :P


No to ja jeszcze raz dziękuję :)

Dnia 25.11.2007 o 10:29, 88Bonzo napisał:

Mnie też nie dotyczy :P bo prawko mam od dawna :P Tylko że moja dziewczyna nie zdała :-/ i
teraz egzamin ma dzień przed 100dniówką xD A jakby nie daj Bóg nie zdała za 2 razem, pewnie
kolejny egzamin wypadłby jej dzień przed maturą xD


Lepiej się cieszyć, że nie dzień po studniówce :D Bo nie wiem czy np ja bym przystąpił do zdawania xD
Mój kolega też nie zdał dwa razy już i następny ma 24 stycznia chyba... czyli 5 dni po studniówce... chyba będzie w stanie zdawać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDZCIE MI NA PYTANIE PLS. Za niedługo kupuję sobie motorower, i chcę wiedzieć gdzie można zrobić se kartę motorowerową/prawko na motorower(po za budą[szkołą])??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:36, Skarpeta5 napisał:

ODPOWIEDZCIE MI NA PYTANIE PLS. Za niedługo kupuję sobie motorower, i chcę wiedzieć
gdzie można zrobić se kartę motorowerową/prawko na motorower(po za budą[szkołą])??????


w kazdy OSK gdzie robia kat. A1 [jesli o to Ci idzie]. poszukaj popytaj u siebie w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować