Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 20:34, Bartkula napisał:

Powodzenia, ja robiłem dzień przed te zadanka i potem bezstresowo było na egzaminie,
bo pytania się poprostu powtarzają i odpowiedzi dawałem automatycznie ;)


No ja właśnie też teraz tak jakoś automatycznie robię :D Mimo to wiem, że na egzaminie pytania mogą być podobne, a nie identyczne, więc będzie można łatwo się przejechać :P Co tam. Na rozwiązanie jest 25 min., więc będę mógł się skupić i zrobić to na spokojnie ( teraz, w domu, to zdaję każdy robiąc go w 2-3 minuty :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 20:50, LuQeMaStEr napisał:

No ja właśnie też teraz tak jakoś automatycznie robię :D Mimo to wiem, że na egzaminie
pytania mogą być podobne, a nie identyczne, więc będzie można łatwo się przejechać :P
Co tam. Na rozwiązanie jest 25 min., więc będę mógł się skupić i zrobić to na spokojnie
( teraz, w domu, to zdaję każdy robiąc go w 2-3 minuty :) )


Pytania na egzaminie są identyczne jak w tych wszystkich testach co dają na kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w piątek egzamin;/ Mam nadzieję że zdam za pierwszym razem, albo chociaż wyjadę z placu manewrowego;p Najgorzej by było jakbym zapomniała pasów zapiąć albo świateł zapalić. No i mam nadzieję że dostanę Yarisa a nie Opla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam w piątek egzamin;/ Mam nadzieję że zdam za pierwszym razem, albo chociaż wyjadę
> z placu manewrowego;p Najgorzej by było jakbym zapomniała pasów zapiąć albo świateł zapalić.
> No i mam nadzieję że dostanę Yarisa a nie Opla.
Włącz światła mijania od razu po zakończeniu testowania oświetlenia. Teoretycznie światła stopu i cofania powinno się sprawdzać odpowiednio z pomocą egzaminatora (naciśnięcie hamulca) i przy wyłączonym silniku, ale zdarza się tak, że egzaminator staje z tyłu i kontroluje te światła. Jedna ze zdających osób zapomniała się i po wrzuceniu wstecznego puściła sprzęgło i tym sposobem uwaliła egzamin strącając tyczkę.
Z placyku jest łatwo wyjechać - najlepiej czekaj gdzieś, skąd nie będziesz widzieć, jak wielką trudność sprawia to co poniektórym.
Nie wiem jaki jest ogólnopolski trend w kwestii samochodu do egzaminu, ale w Łodzi Toyot jest znacznie więcej niż Opli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w powiecie leszczyńskim są punciaki, ale maja je zmieniać ponoć. Ja jak zdawałem prawko A i B to testy miałem po 4 minutach napisane, a jak sprawdzałem światła to prawie z samochodu nie wysiadłem ;] Gość stał przed autem i mi kazał zapalać te co chciał, na przeciwmgłowych chciał mnie ugiąć bo je wziął jako pierwsze(wiadomo trzeba mijania włączyć najpierw) i z samochodu wysiadłem tylko, żeby mu pokazać gdzie jest przeciwmgłowe tylne no i po zdanym egzaminie też wysiadłem ;] Teraz po tym czasie już sporym od zdania niestety już nie czuje radości z jazdy autem, a częściej frustrację, ale to pewnie przez samochód i przez innych nieco nierozgarniętych uczestników ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:34, Treant napisał:

Nie wiem jaki jest ogólnopolski trend w kwestii samochodu do egzaminu, ale w Łodzi Toyot
jest znacznie więcej niż Opli.


No właśnie w Łodzi zdaję i liczę na Toyotę;) Ale i tak na takim egzaminie najbardziej liczy się szczęście i na jakiego instruktora się trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:40, radosiewka napisał:

No właśnie w Łodzi zdaję i liczę na Toyotę;) Ale i tak na takim egzaminie najbardziej
liczy się szczęście i na jakiego instruktora się trafi;)

Podchodziłem trzykrotnie, za każdym razem trafiając na innego egzaminatora i wbrew zasłyszanym opiniom nie byli to delikwenci pragnący mnie przy najbliższej okazji uwalić (dwukrotnie popełniłem dyskwalifikujący błąd i zostało to sprawiedliwie ocenione). Traktuj egzamin jako taką dodatkową jazdę, podczas której też nabywasz doświadczenia. Po zdobyciu prawa jazdy dopiero się zaczyna - rzeczywistość nieco odbiega od tego, co należy pokazać na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 12:55, pendejo napisał:

Teraz po tym czasie już sporym od zdania niestety
już nie czuje radości z jazdy autem, a częściej frustrację, ale to pewnie przez samochód
i przez innych nieco nierozgarniętych uczestników ruchu

Prowadzenie nigdy mi radości nie sprawiało i jedyne, czego oczekuję to braku przykrości powodowanej jazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 22:04, Treant napisał:

Prowadzenie nigdy mi radości nie sprawiało i jedyne, czego oczekuję to braku przykrości
powodowanej jazdą.


Powiem Ci, że jazda późno w nocy tak koło 2 po mieście i poza jest przyjemna jak się jest samemu i można się odprężyć, ja teraz wchodzę w nową fazę off-road i zobaczymy czy taplanie się w błocie jest przyjemne. Tak przy okazji i w pewien sposób też związane z prawem jazdy, a przynajmniej z przepisami jest jakiś górny limit prześwitu samochodu którego przekroczenie dyskwalifikowałoby go z możliwości korzystania z dróg publicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdałam egzamin w Łodzi, żadnych poważnych błędów nie było, trafiłam na Yarisa i miłego egzaminatora. Ale gdy czekałam młody egzaminator zdążył 4 osoby oblać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:04, radosiewka napisał:

Dzisiaj zdałam egzamin w Łodzi, żadnych poważnych błędów nie było, trafiłam na Yarisa
i miłego egzaminatora. Ale gdy czekałam młody egzaminator zdążył 4 osoby oblać.


Czy wie ktoś może na jakiej stronie możemy sprawdzić status wyrabiania naszego prawa jazdy? Na której z poprzednich stron jest adres, ale link nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:04, radosiewka napisał:

Dzisiaj zdałam egzamin w Łodzi, żadnych poważnych błędów nie było, trafiłam na Yarisa
i miłego egzaminatora. Ale gdy czekałam młody egzaminator zdążył 4 osoby oblać.

Gratulacje. Ja sprawdzałem status dokumentu na tej stronie: https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx i przed chwilą dało się na nią wejść.
Szczęśliwy dzień dzisiaj - miałem telefon od kolegi, który dołączył kategorię D do posiadanych B i C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:15, radosiewka napisał:

Czy wie ktoś może na jakiej stronie możemy sprawdzić status wyrabiania naszego prawa
jazdy? Na której z poprzednich stron jest adres, ale link nie działa


Pewnie używasz FireFoxa... strona działa tylko, że trzeba dodać ja do "wyjątków"... jak otwierasz strone, to pisze na niebiesko... klinknij tam i rób co trzeba, a strona będzie dostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:33, hunter22 napisał:

Pewnie używasz FireFoxa... strona działa tylko, że trzeba dodać ja do "wyjątków"... jak
otwierasz strone, to pisze na niebiesko... klinknij tam i rób co trzeba, a strona będzie
dostępna :)


Dzięki za radę, w Operze strona normalnie się otwiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:02, radosiewka napisał:

Dzięki za radę, w Operze strona normalnie się otwiera;)


No to fajnie... :D

Tak przy okazji: to chyba 30 lipca będę miał drugą rocznicę zdania prawką... ale ten czas leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:04, radosiewka napisał:

Dzisiaj zdałam egzamin w Łodzi, żadnych poważnych błędów nie było, trafiłam na Yarisa
i miłego egzaminatora. Ale gdy czekałam młody egzaminator zdążył 4 osoby oblać.


no to gratuluję i powiem ci, że każdy samochód jest taki sam po 5 minutach jazdy, trzeba być elastycznym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:23, MTSMAFIOSO napisał:

Nie, na kurs wpisać się można MINIMUM 3 miesiące przez 18-stką ;)

wielkie dzięki
czyli mam jeszcze dużo czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować