Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 08:56, citekmaniak napisał:

ZDAŁEM LUDZIE ZDAŁEM. Ale się cieszę!!!!!!!

Dzięki że trzymaliście kciuki.
Baton z orzechami pomógł, polecam każdemu, to działa!!!!!!!!!!

GRATULACJE!!! Za którym razem??? Ja zdałem za 2, bo za 1 razem mnie stres zjadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 08:56, citekmaniak napisał:

ZDAŁEM LUDZIE ZDAŁEM. Ale się cieszę!!!!!!!


Gratuluję ;]
Poszło jak po maśle czy zdarzały się drobne potknięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 08:56, citekmaniak napisał:

ZDAŁEM LUDZIE ZDAŁEM. Ale się cieszę!!!!!!!

Dzięki że trzymaliście kciuki.
Baton z orzechami pomógł, polecam każdemu, to działa!!!!!!!!!!


Gratki :] za pierwszym podejsciem?? ;]

Bo ja dopiero za 5 zdalem :] Cholerny dziad na jazdach nie chcial mnie puscic bo w lape chcial :/
nie dalem mu i odpuscil dopiero za 5 razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście. Normalnie 0 błędów. Ani jednego, aż się zdziwił na koniec jak mu powiedziałem że to drugi raz. Myślał że to za pierwszym. No i teraz 2 tygodnie czekania i do urzędu po prawko. Ale się cieszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 10:07, Treant napisał:

Brawo! Możesz już zmienić swój podpis :)


Już zmieniam, o i już po kłopocie. Ale super po prostu. Pozdrawiam wszystkich gramowiczów i automaniaków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:05, citekmaniak napisał:

>
>
>
Jakim cudem jeździłeś 1,5h skoro czas trwania egzaminu na mieście to około 45 min? Kiedy to
było? JA jutro mam drugie podejście i mam nadzieję że wszystko będzie jak trzeba i na koniec
usłyszę magiczne słowa: egzamin zakończył się z wynikiem pozytywnym. Eh,



Cud cudem, tak to było, niestety czekał na błąd i się w końcu doczekał, ale co tam, dobrze jest, prawko zrobiłem i jestem happy bo jest mi niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 08:56, citekmaniak napisał:

ZDAŁEM LUDZIE ZDAŁEM. Ale się cieszę!!!!!!!


Jak zwykle spóźnione, ale: Gratki! ;]
Wiesz, ktoś kiedyś powiedział, że najlepsi kierowcy zdają za drugim razem. Nie wiem jak ty, ale ja się z tym zgadzam ;)

Teraz przed tobą dwa tygodnie wyczekiwania i już możesz cieszyć się jednym z niewielu przywilejów dorosłości. Uważaj na misiaków i pamiętaj: suszara - twój wróg, CB - przyjacielem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:56, rob006 napisał:

Teraz przed tobą dwa tygodnie wyczekiwania i już możesz cieszyć się jednym z niewielu przywilejów
dorosłości. Uważaj na misiaków i pamiętaj: suszara - twój wróg, CB - przyjacielem. :]

Zgadzam się, że najlepsi zdają za drugim razem :D To było mi przeznaczone :) A tak nawiasem mówiąc, to kto to powiedział???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:56, rob006 napisał:

> ZDAŁEM LUDZIE ZDAŁEM. Ale się cieszę!!!!!!!

Jak zwykle spóźnione, ale: Gratki! ;]
Wiesz, ktoś kiedyś powiedział, że najlepsi kierowcy zdają za drugim razem. Nie wiem jak ty,
ale ja się z tym zgadzam ;)

Teraz przed tobą dwa tygodnie wyczekiwania i już możesz cieszyć się jednym z niewielu przywilejów
dorosłości. Uważaj na misiaków i pamiętaj: suszara - twój wróg, CB - przyjacielem. :]

Nom, tylko w CB to mnie denerwuje ta wielka antena. Sądzę ze w ciągu 10dni bedę miał już swój wymarzony plastik. Tak przynajmniej mieli koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:04, Bartkula napisał:

Zgadzam się, że najlepsi zdają za drugim razem :D To było mi przeznaczone :) A tak nawiasem
mówiąc, to kto to powiedział???


Nie wiem, kto powiedział to pierwszy, ale na pewno zdał za drugim razem. ;)

citekmaniak

Dnia 15.01.2007 o 18:04, Bartkula napisał:

Sądzę ze w ciągu 10dni bedę miał już swój wymarzony plastik. Tak przynajmniej mieli koledzy.


Z tym plastikiem to różnie bywa. Niektórzy odbierali po 10 dniach, a niektórym dane było czekać ponad 2 tygodnie. Wszystko zależy od naszych kochanych... ech... urzędników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:04, rob006 napisał:

Z tym plastikiem to różnie bywa. Niektórzy odbierali po 10 dniach, a niektórym dane było czekać
ponad 2 tygodnie. Wszystko zależy od naszych kochanych... ech... urzędników. :)

Hm, ja w 7 sierpnia miałem zdany egzamin, a odebrałem prawko 22 sierpnia, wiec czekałem 2 tygodnie i jeden dzień... To chyba zależy od tego, kiedy był zdany egzamin (tzn jak dużo ludzi jest w kolejce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:48, Moras1990 napisał:

Piszę tutaj bo mam pytanie za którym razem zzdaliście prawo jazdy. Mój braciak cioteczny który
jeździ bardzo dobrze dzisiaj właśnie nei zdał za 6 razem :/ To jest skandal. Wiem zę tu chodzi
tym gosciom o pieniądze, ale to szczyt wszystkiego zeby tyle razy oblewać. Wy też mieliscie
podobne przypadki ??

A moze poprostu nie potrafi prowadzić? Aż strach z takim jeździć... Ja zdałem za pierwszym, chociaż egzaminator czepiał się dwa razy na mieście, że za późno dałem kierunkowskaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:04, rob006 napisał:

Z tym plastikiem to różnie bywa. Niektórzy odbierali po 10 dniach, a niektórym dane było czekać
ponad 2 tygodnie. Wszystko zależy od naszych kochanych... ech... urzędników. :)


I nie tylko od urzędników. Czasami to zależy też od ilości osób pobierających/wymieniających prawko. Ja swoje odebrałem po 2,5 tygodnia, bo myślałem, że są straszne tłumy (okazało że prawko na mnie czekało już ponad tydzień :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mu sie zdac w końcu za 7 razem :| TO była wina egzaminatorów..przyczepiali się do niego, że za wolno jedzie albo, ze ominął znak stop , który i tak lezy na ziemi niewidoczny :/ Jeździ dobrze. Już 4 razy byłem z nim w Warszawie i 1 w Łodzi i jakoś żyje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś odbyłem pierwszą jazde;) nieźle jak na pierwszy raz, samochód nie zgasł ani razu, a i problemów z biegami też nie było, jechałem długo ponad 100km/h(frajda nieziemska:). Jedynym błędem było to, że zapomniałem, iż na rondzie jedzie się w prawo, a instruktor mówi mi przed nim, że mam jechać w lewo, no to ja fru i pod prąd, ale obyło się bez kolizji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja sądzę że tak około przyszłej środy max. czwartku odbiorę mój wymarzony plastik. Narazie mój wniosek wpłynał i trwa postępowanie administracyjne. Ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha! ZDAŁEM! Zdałem za pierwszym razem! I testy i jazdę. Trafiłem na miłego egzaminatora. Zdawało bardzo mało osób. Po egzaminie czekałem w kawiarence WORDu na mojego instruktora. Przyszedł i pyta się:
- No i jak?
- Zdałem.
- Pieprzysz...
Ciesze sie, ze mam to za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować