Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 76 - Bethesda bije się w pierś i rozdaje swoje gry za darmo

6 postów w tym temacie

>plotkach o mikropłatnościach

Przecież ta gra już zawiera mikropłatności: za prawdziwe pieniądze kupuje się walutę w grze która służy do nabywania kosmetycznych pierdółek typu ubranka dla postaci za jedyne kilkanaście dolarów za sztuke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, rozdają urażonym klientom stare gry, które chodzą w necie za grosze, a do tego nawet Bethesda ich nie zrobiła (za dobre). Jestem ciekaw czy byliby tacy hop do przodu, gdyby mieli rozdawać Fallouta 3, 4 czy Skyrima. Oczywiście tego nie zrobią, bo te dalej się sprzedają.  Bethesda naprawdę definiuje branżę grową na nowo - jak po najniższej lini oporu wydoić graczy. Quo Vadis, branżo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoje? A myślałem, że F1 i F2 zrobiło Black Isle, a Tactics jest autorstwa Microforte. We wszystkich trzech przypadkach gry były wydane przez Interplay. Obecnie tylko prawo do marki należy do Bethesdy, lecz klasyczne Fallouty nie są ich. Poza tym prezent WOW - kto ich nie chciał, to ich nie ma. Były rozdawane za darmo, dołączane do czasopism, po angielsku, po polsku. Sam mam kilka wydań fizycznych i cyfrowych. Nawet, jeśli naprawdę ktoś ich nie ma, to obecnie na promocjach może nabyć komplet klasycznych Falloutów za około 7 zł, nie musi ich kupować w komplecie z badziewiem za dziesięć razy tyle. Poza tym dawanie gry PeCetowej graczom konsolowym - to wygląda jak splunięcie w twarz "masz i sp...aj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować