Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Battlefield V prawdopodobnie wkrótce pojawią się mikrotransakcje

7 postów w tym temacie

Kolejna seria, która dla mnie jest już przekreślona. Ciekawe ile jeszcze gier zostanie skażonych mikrotransakcjami. Nawet jeśli to tylko kosmetyka, niedobrze mi się robi jak widzę, że gra, którą trzeba najpierw kupić za niemałe pieniądze umożliwia płacenie również po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna istnieć jakaś instytucja mająca ogólną kontrolę nad wydawcami gier, która za takie praktyki nakłada wysokie kary pieniężne. Jak k***a można zrobić pakiet który jest 2x więcej wart niż sama gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura! Co za wspaniała wiadomość. Święto graczy !! Gracze na całym świecie czekali na ten moment z wypiekami na twarzach.

Dziękujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, SzaKaL3313 napisał:

Powinna istnieć jakaś instytucja mająca ogólną kontrolę nad wydawcami gier, która za takie praktyki nakłada wysokie kary pieniężne. 

Boże jakie komunistyczne pierdoły weźcie jedźcie sobie od razu do Korei północnej tam nie będziecie mieć problemu z mikrotranskacjami. 

19 godzin temu, SzaKaL3313 napisał:

Jak k***a można zrobić pakiet który jest 2x więcej wart niż sama gra?

Skoro ludzie kupują to można.

Zawsze mnie ciekawi jak to jest że gdy rockstar dodaje p2w do płatnej gry nikt nie płacze a o kosmetyki w jakieś grze od EA czy Ubi jest płacz na cały świat.

 

 

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie!!!! Czekałem na tą wiadomość. Teraz napewno kupię tego crapa,  tylko po to, żeby wydać duzo dolarów,  zrby uszczęśliwić firmę EA i studio Dice. Lecę do sklepu szybko kup ić nowego crapa 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Kolejna seria, która dla mnie jest już przekreślona. Ciekawe ile jeszcze gier zostanie skażonych mikrotransakcjami. Nawet jeśli to tylko kosmetyka, niedobrze mi się robi jak widzę, że gra, którą trzeba najpierw kupić za niemałe pieniądze umożliwia płacenie również po zakupie.

 

Oxygar napisał:

Kolejna seria, która dla mnie jest już przekreślona. Ciekawe ile jeszcze gier zostanie skażonych mikrotransakcjami. Nawet jeśli to tylko kosmetyka, niedobrze mi się robi jak widzę, że gra, którą trzeba najpierw kupić za niemałe pieniądze umożliwia płacenie również po zakupie.

Powinna być przekreslona z innego powodu,  a nie że mikro syf wprowadzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować