Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stardew Valley - pewna dziewczyna będzie miała w te święta nie lada niespodziankę

4 posty w tym temacie

> Przykładem może być dziewczyna pewnego użytkownika serwisu Reddit. Produkcja wciągnęła ją na tyle, by użytkownik ten postanowił oświadczyć się w jej w oryginalny sposób

 

Polecam czytać tekst przed publikacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twilitekid napisał:

> Przykładem może być dziewczyna pewnego użytkownika serwisu Reddit. Produkcja wciągnęła ją na tyle, by użytkownik ten postanowił oświadczyć się w jej w oryginalny sposób

 

Polecam czytać tekst przed publikacja...

 

Tak samo jak fragment: "Jak wygląda ten zestaw możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu" podczas gdy zdjęcie jest powyżej.

Prowadziłem kiedyś bloga parę lat i nie było opcji bym puścił notkę bez sprawdzenia. Nie mówiąc o tym, że czytałem ją potem wiele razy dla własnej satysfakcji. Każdą jedną zupełnie za darmo. Tutaj natomiast mają płacone i nawet nie przejrzą tekstu, który został napisany. Zupełnie tego nie rozumiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę: obaj jesteście tu nowi? Do wiadomości: Katarzyna D. to święta krowa i totalne beztalencie wśród tutejszych redaktorów, którą już dawno powinni wywalić. Dlaczego tak się jeszcze nie stało? Nie mam bladego pojęcia. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować