Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wsteczna kompatybilność pozycją obowiązkową dla Playstation 5?

5 postów w tym temacie

Najpierw płaczą,  że 9 generacja jest generacją remasterów i wielkie oburzenie jest z tego powodu , a za chwilę płaczą,  ze chcą wsteczną kompatybilność. Co by nie zrobili, i jak, to zawsze będzie źle,  zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, DzikiDzik2123 napisał:

Najpierw płaczą,  że 9 generacja jest generacją remasterów i wielkie oburzenie jest z tego powodu , a za chwilę płaczą,  ze chcą wsteczną kompatybilność. Co by nie zrobili, i jak, to zawsze będzie źle,  zawsze. 

Ale jedno drugiego nie wyklucza. To normalne że ludzie chcą mieć świeże tytuły do ogrywania, a także dostęp do tytułów które zakupili na poprzednią generacje konsol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się, bo kończy mi się miejsce pod telewizorem na kolejne generacje PlayStation. PS2, PS3, PS4, a na każdej mam jeszcze nieograne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompatybilność wsteczna PS5 z PS4 to pikuś, to nie jest mi aż tak bardzo potrzebne. O wiele chętniej przywitałbym kompatybilność wsteczną z PS3, żeby wszystkie tytuły, którę na trójkę zakupiłem i dostałem w ramach PS Plus były dostępne do ogrania na nowej generacji. Moja wysłużona PS3 ledwo już dycha, a ciągle są tytuły, które chcę ograć, lub do których wracam. Tak więc PS5 jak dla mnie byłoby idealne, gdyby obsługiwało dwie generacje wstecz i skumulowało w sobie bibliotekę PS3, PS4 i PS5 w jedną wielką kolekcję gier. A jakby tak jeszcze dodali możliwość obsługi posiadanych cyfrowych gier na Vitę to już w ogóle byłby raj. NIe jestem z tych, którym pikseloza starszych gier przeszkadza... Wręcz przeciwnie - ostatnio namiętnie ogrywam FF VI i FF VIII na PS3 w emulacji PS1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować