Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

lol macie już edytora map. Jak fajnie będę musiał patcha sćiągnąć. Tylko jakiego bo na gram.pl to niewiem którego wziąść, poniewarz mam Dawn of War i dawn of War Dark Crusade. Morzecie pomóc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W raz z bratem stwierdziłem, że stare rasy nie mają w Dark Crusade nie mają szans z Necronami.Czyli: orkowie,eldarzy,gwardziści, kosmiczni marines(i żli i dobrzy).Więc mam nadzieję, że dadzą jakąś łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:00, necron1501 napisał:

W raz z bratem stwierdziłem, że stare rasy nie mają w Dark Crusade nie mają szans z Necronami.Czyli:
orkowie,eldarzy,gwardziści, kosmiczni marines(i żli i dobrzy).Więc mam nadzieję, że dadzą jakąś
łatkę.


Hmmm... Taaa... *mówi patrząc na twój nick*

To zostało już stwierdzone daaawno temu, niedługo po wydaniu DC. Jednak niektórzy ciągle nie zgadzają się z tą opinią. Ciekawe dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:09, Grond napisał:

To zostało już stwierdzone daaawno temu, niedługo po wydaniu DC. Jednak niektórzy ciągle nie
zgadzają się z tą opinią. Ciekawe dlaczego...


Nie długo po wydaniu? To było już wiadome na kupe czasu przed ukazaniem się DC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytkich da się pokonać, jest to tylko kwestia skilla gracza i oponenta... Tym niemniej zgadzam się z opinią, która zagościła tu wcześniej, że Nekro są niedorobieni, bo na początku za słabi, na końcu za mocni... No ale skoro niektórzy potrafią powiedzieć, że pariasi są za słabi to ja chcę w new patchu tańszych zerków i dostęp do nich w t1:P I mocniejsze predatory (to już nieco poważniej) i wytrzymalsze (lub tańsze) plugawiciele- to już na całkiem poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak necronami gra jakiś noob a ty grasz space marines''ami to necrony nie mają szans. Najlpiej zrobiż kilka dradnotów które rozwalą piechotę a ja pojazdy jest wiele sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekronom imo powinni tej kuli jakiś limit ustalić. U Tau Krootxy powinny mieć limit 3. Poza tym rasy te są według mnie w porządku. Ewentualnie jeszcze rozdzieraczom u nekronów dać jakiś limit (lub zwiększyć używany cap).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam kule to zostawićbo to włąsnie tu tkwi siłą necronów jak przekroczyć limit i zmniejszyc o gora 1/3 na t1 po opracowaniu techu na zwikeszenie podstawowej jednostki to wzrasta do 80% i potem do 100% poczatkowej z 3 poziomu ilości hp i placenie za zwyklych zolniezy poczatkowy oddzial tak z 20-35 ale to juz minimalne baansowania ogólnie wcale nie jest źle i necroni nie imba bo jak sie mysli ze ckm ich sciachaja to ma zonka ;) a tau to obnizyć FW do 190 rekwizycji ! 260 to stanowczo za drogopozatym ta jednostka jest słaba i szybko ginie takze koszt mocno przesadzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:50, Draxvoxdor napisał:

Jak necronami gra jakiś noob a ty grasz space marines''ami to necrony nie mają szans. Najlpiej
zrobiż kilka dradnotów które rozwalą piechotę a ja pojazdy jest wiele sposobów.

Jak grasz przeciw noobowi to wygrasz z nim każdą rasą, tu bardziej chodzi o graczy o zbliżonym poziomie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 16:50, Draxvoxdor napisał:

Jak necronami gra jakiś noob a ty grasz space marines''ami to necrony nie mają szans. Najlpiej
zrobiż kilka dradnotów które rozwalą piechotę a ja pojazdy jest wiele sposobów.

Masz racje! Jak do tej pory opracowałem tachnikę na NEKRONÓW! grając CHAOSEM. Robisz Lorda szybki tech2! Czarnoksiężnik + spętanie. Predotorki;) I ich pociski chaosu! Ale żeby zyskac przewagę nad nekronami trzeba miec kontrole nad mapą! Cięzko jest ale da radę! Aż się spociłem przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej grałam space marines i najbardziej spisywało sie jak stworzyłem 10 drednotów i huzia na juzia:) A piechoty używałem czasami bo za często ginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ciężko jest z nekronami na początku ponieważ żeby ich wyszkolić nie potrzebujemy zadnego dodatkowego budynku. Poźniej jak zrobie korszarza landa i terminatorów oraz ulepsze maksymalnie bochaterów to nie mają szans. Za mało nekroni mają pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z domysłów wnioskuje, że chodziło ci o Space Marines, i częściowo Nekronów.
Zanim byś zdobył "korszarza" landa, terminatorów i maxymalny tech to nekroni swoimi NW już by cię rozwalili (chyba , że ten kto gra nekronami to totalny n00b i cię nie próbuje zaatakować). Najwyżej gdyby ci miało się udać to musiałbyś zdobyć dużo terenu i wysyłać wojska lub mieć niezłego ally, który by cię ostro wspomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 17:26, Joannita napisał:

Moim zdaniem ciężko jest z nekronami na początku ponieważ żeby ich wyszkolić nie potrzebujemy
zadnego dodatkowego budynku. Poźniej jak zrobie korszarza landa i terminatorów oraz ulepsze
maksymalnie bochaterów to nie mają szans. Za mało nekroni mają pojazdów.

Bo więcej ich nie mają w TT? Nekronom dali wszystkie jednostki, jedynie jesteśmy ograniczeni do wyboru Nightbringera (w TT jest jeszcze Deceiver).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz posty tak, żeby inni je zrozumieli...

A co do twoich pomysłów... ROTFL. Tak. Jeszcze tańsi FW i TC? Wtedy Tau będą tak imba, że będziemy leżeli i kwiczeli. I nekroni są imba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iroks obniżyc FW do 190? Jak oni w większej grupie gromią każdą piechotę nawet tą z wyższej półki (termosy, ogryni itp). Jak Ty im każesz walczyc w CC to może są słabi :D Ale w strzeleckiej walce po ulepszeniach mają chory zasięg w połączeniu z dużym dmg to obniżenie ich kosztu byłoby zamachem na inne rasy.

Co do nekrenów ich tego, że nie są imba. Już daruję sobie przekonywanie Ciebie ale jeśli myślisz, że tylko darmowi NW i Kula Wskrzeszenia są imba w Nekronach to mało znasz tę rase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować