Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 18:13, Grizzly. napisał:

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na tego posta ? ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=101&pid=3468
bo na starej stronie nikt mi nic nie odpisał :(


Nie raczej są małe szanse na tak szybkie wydanie DC w Ekstra Klasyce Next. W sumie nie widze takiej potrzeby skoro edycja premierowa kosztuje teraz 29,90 zł w sklepie gram - http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Qfr3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia replayów z turnieju Face2Face z Dawn of War Sanctuary. Poza tymi, które nagrano dzisiaj, są jeszcze sarsze, które również warto obejrzeć. ;}

Jak dobrze pójdzie, to zapodam też komentarz (po angielsku) z gier oraz nagranie.

Więcej info na DoWS / moim gramsajcie / dow.rox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:34, Grond napisał:

Ściągajcie to lolki bo to pojedynek na poziomie któego nigdy nie osiągniemy ;)

Ech... co zrobić...no ale nie martwcie się, macie szanse... po paru miesiącach treningu będziecie tak dobrze grać jak ja:)))

A teraz na poważnie. Szanse są, ale to już nie jest...hmm..zabawa? Aby dobrze grać trzeba do bólu trenować. Ci którzy sa na pierwszych miejscach wszystkich list grają bez przerwy i WYŁĄCZNIE w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:47, Krzysztof111177 napisał:

Niektórzy jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo muszą trenować by osiągnąć
choćby Gronda ,czy Mroka...o Jaraczu nie wspomnę,poziom..


Jeśli ktoś uważa, że ja jestem dobry, to niech koniecznie obejrzy replaye Foreego. ;) Szybko zmieni zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:21, Darkstar181 napisał:

A teraz na poważnie. Szanse są, ale to już nie jest...hmm..zabawa? Aby dobrze grać trzeba do
bólu trenować. Ci którzy sa na pierwszych miejscach wszystkich list grają bez przerwy i WYŁĄCZNIE
w tą grę.


Właśnie i wtedy taki człowiek to się nadaje do psychologa, a poza grą nic nie umie i w życiu nic nie osiągnie, ja gram dla przyjemności i dlatego nie musze zawsze wygrywać(dlatego nie spamuje FW na początku i nie robie IMBA rushy). Gra to ma być rozrywka a nie życie zastępcze, bo później ludzie kończą tak jak Japończycy: umierają z wycieńczenia przed kompami, albo nie umieją znieść trudów normalnego życia i kończą z pętlą wokół swojej szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na VoD Foreego. Widziałem VoD Darkyego i powiem szczerze, że porównywanie mojego micro do jego to jak porównywanie niepełnosprawnego ruchowo dziecka do mistrza w układaniu domino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:50, Everial napisał:

Właśnie i wtedy taki człowiek to się nadaje do psychologa, a poza grą nic nie umie i w życiu
nic nie osiągnie, ja gram dla przyjemności i dlatego nie musze zawsze wygrywać(dlatego nie
spamuje FW na początku i nie robie IMBA rushy). Gra to ma być rozrywka a nie życie zastępcze,
bo później ludzie kończą tak jak Japończycy: umierają z wycieńczenia przed kompami, albo nie
umieją znieść trudów normalnego życia i kończą z pętlą wokół swojej szyi.


Lol. :O Ludzie, to że ktoś jest dobry w te klocki wcale nie oznacza, że nic innego w życiu nie robi. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na UW studiuję i jakoś mi się układa. :P

Grond: Vod robił Serv, nie ja. Jeśli cokolwiek zobaczycie, to właśnie jego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawa jest ostatnia walka (2 miałem błąd synchronizacji co jest? wie może ktoś? ) marinesi pojawiaja się po dobrych 10 min :)
a mesz ms vs eldar to od poczatku był wygrany dla eldarów kolo nie miał co robić właściwie
ever e tam zaraz jacyś wycieńczeni ci co padająto trenują i chcą być pr0 to tak konczą ;) wystarczy ćwiczyć a jak to sprawia jeszcze frajdę to sięszybciej tego uczy wystarczy dziennie co dziennie (znacie tę reklamę co ;) ) 2-3h popykać treny i zobaczyć za 1 miech swoje umiejętności napewno byśta się zdziwili wszystkiego da się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah podaruj mi tyle wolnego czasu:P. A tak w ogóle ciekawe jaką skuteczność miałby ogień kryjący 10 grupek PFów. Zrobimy kiedyś próbe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:40, Foree napisał:

Grond: Vod robił Serv, nie ja. Jeśli cokolwiek zobaczycie, to właśnie jego. ;)


Kurde... A już robiłem sobie nadzieje... Hah... Cóż... Life is brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:32, Jaracz napisał:

> Niektórzy jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo muszą trenować by osiągnąć

> choćby Gronda ,czy Mroka...o Jaraczu nie wspomnę,poziom..

Jeśli ktoś uważa, że ja jestem dobry, to niech koniecznie obejrzy replaye Foreego. ;) Szybko
zmieni zdanie. :)


Podpisuję się obiema mackami :D

Grond

Masz namiary na tego Vod''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować