Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 22:35, Everial napisał:

Może Tau są przegięci, ale wypraszam sobie że nie wymaga gra nimi umiejętności, bo gdyby tak
było to Tau nie byliby na ostatnim miejscu nawet za "taką słabą" IG.

Tau wymagają dobrego zarządzania zasobami, zwłaszcza na początku. Przynajmniej z mojej gry tą rasą tak wynika (a gram nimi słabo :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Iroks zawolno rozwija gospodarkę. Powinien zwolnić trochę z rushem i postawić wiecej posterunków nasłuchowych. Mógłby sieograniczyć do jedenj drużyny SM i Hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 09:22, Joannita napisał:

Moim zdaniem Iroks zawolno rozwija gospodarkę. Powinien zwolnić trochę z rushem i postawić
wiecej posterunków nasłuchowych. Mógłby sieograniczyć do jedenj drużyny SM i Hero.


niby tak ale 2 druzyny to można robić tak że 1 biega 2 walczy i na zmiane jak ktośw zwacie chce mnie wziąć ;)
chociaż można by spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Tam gdzieś wcześniej napisałeś, że Nekro grasz bardzo dobrze (czy jakoś tak), a SM średnio... Cóż, jeśli pozwolisz słówko komentarza. Jeżeli uznać, że skuteczność oznacza dobry poziom to i owszem, ale Ty tylko spamujesz;p Jak przeciwnik odbije się z T1 i narobi trochę woja to już taki silny nie jesteś;p Wnioski wyciągnij sam - zresztą już nie raz i nie dwa były delikatnie sugerowane - MNIEJ SPAMU:P Zaś co do SM to Joannita ma rację - nie dbasz o eco i na dłuższą potyczkę z drugim graczem nie jesteś przygotowany. Tym niemniej muszę przyznać, że w wojnie podjazdowej, szybkich atakach i elastyczności w zależności od sytuacji jesteś bardzo dobry. Moja rada - graj jak grasz, pilnuj eco w trakcie gry (zarówno swoje jak i przeciwnika) i będziesz w czołówce SM, a z czasem może ludzie zapomną o Twojej "Nekromańskiej" przeszłośći;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 20:09, Mroku21 napisał:

Gra z orkiem na MoM (ja jako SM). Dość wyrównany mecz,z masą błędów z mojej strony. Liczę na
to, że ktoś mi je wytknie po obejrzeniu repka (ktoś=Grond :P)

http://www.mytempdir.com/1190563

Przy okazji wyda się mój mały sekret :]


hmm właśnie go obejrzałem no to tak:
1.słabe dowodzenie oddziałami wystarczyło odłączyć hero od oddziału i ganiać w koło a sm by nawalali ale nie było tak źle
2. w 3/4 cześci gry MAJĄC tyle sury ty miałeś 2 ls i 2 sm z hero zgroza 2 sm było dorzucić a szarym rycerzom autouzupełnianie dać
3. gdzie dren? na orki świetnie się spisuje
4. ls''ami było ganiać po polu bitwy i jak sie wycofywał to od 2 strony mu skoczyć
5. dąłeś sięzaskoczyć koło jego reliktujak widziałeś ze atakuje cięz 2 stron do krateru było się wycofać
no to tyle by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 21:41, Araziel77 napisał:

Graj z chłopakami stąd, nauczysz się patrząc jak grają. A grają świetnie, sam widzę teraz,
jak wiele straciłem nie grając z nimi.


Mówicie? To może i ja się dołączę, bo niedawno dokupiłem wreszcie DC. Chciałem przejść kampanie zanim wejdę do gry sieciowej, ale w sumie na kampanie będę miał jeszcze czas, np. gdy mi internet siądzie. Nie jestem tylko pewien kim grać, SM czy Eldarami.
Oczywiście na początku będę strasznie cienki, ale mam nadzieję na szybkie postępy. Przygotujcie się na świeże mięsko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 10:23, PredAtor360 napisał:

Hej. Zdaje mi się że ze stronką www.dow.rox.pl coś się niedobrego dzieje...

...tak samo jak z warhammer.sztab.com.Pozostaje tylko Xenos Tomb
(nieeee!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 10:23, PredAtor360 napisał:

Hej. Zdaje mi się że ze stronką www.dow.rox.pl coś się niedobrego dzieje...

No niestety, akurat jak umieściłem tam repka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Grając Eldarami (krótkie rozpoznanie rasy :P) zauważyłem Avatara. W wymaganiach ma "Annihilate the enemy"... Co muszę zrobić aby spełnić to wymaganie? Z góry dziąki. :)
Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 11:33, The Lurker napisał:

Grając Eldarami (krótkie rozpoznanie rasy :P) zauważyłem Avatara. W wymaganiach ma "Annihilate
the enemy"... Co muszę zrobić aby spełnić to wymaganie? Z góry dziąki. :)

To znaczy zrobić drugie ulepszenie w Kaplicy Duszy (Soul Shrine), czyli osiągnąć trzeci poziom rozwoju- Tier 3.
Musisz też mieć zajęty Relikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, a ja głupi myślałem że Avatara mogę zrobić tylko gdy na mapie jest kilku przeciwników i jednego z nich zniszczę (Annihilate the enemy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę,to na tym forum nie gadu o strategi czy o grze-najwyżej gadanina o "oczekiwanym od dawna" patchu.
Teraz to obecnie ludzie tylko umawiają się na Obskurnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować