Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 14:10, Budo napisał:


Ehh, ten wątek idzie w kierunku czata, nie mysleliście żeby sie umawiać w temacie Arena, albo
na priv?

Może jakiś kanał na Gram-Irc''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 14:10, Budo napisał:

Ehh, ten wątek idzie w kierunku czata, nie mysleliście żeby sie umawiać w temacie Arena, albo
na priv?


Toć już od dawna o tym mówię :), ale nikt mnie nie słucha.

szweider

Dnia 29.01.2007 o 14:10, Budo napisał:

Jak ja widzę,to na tym forum nie gadu o strategi czy o grze-najwyżej gadanina o "oczekiwanym od dawna" patchu.


Ciężko jest takie coś zrobić, jeśli jest tylko jeden wątek. Każdy dorzuci swoje 3 grosze i już się zmienia temat rozmowy. Cóż taka jest konstrukcja i zasady tego forum.

PredAtor360

Z dow.rox.pl problemy są raczej przejściowe. A repy możesz wrzucać na jakąś stronkę służącą do hostingu plików np. http://www.mytempdir.com/ i dawać linki w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 14:56, nemczek napisał:

Ej a na necie 20 kb/s da się pograć w DC w multi?? Chociaż 1 vs 1.............


Powinno się dać. Ale najlepiej sam to sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam co z tego że robi się chat ;) wystarczy zostawić posty z odpowiedziami a reszte przeczyścić i po sprawie
wbijać na obskurusa zagrał bym se z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:17, Mroku21 napisał:

Coś nie do końca mi to działa, pokazuje się, że potrzeba wpisać hasło.

nom coś sie powaliło. Ale hasło to " michu ''"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dlaczego ale niemogę się na IRC dostać. Mnie zobaczycie dziś około 19-20. Myślę że ktoś będzie. W niedziele nikogo nibyło o 20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe hasło:P

Mroku21

Nie wiem,czy te wszystkie"Wbijaj na obskurnego" to offtopy,ale o ile pamiętam,najdłuższym offtopem była Teczka Hitlera itp.
Koniec offa
A tera:
Czemu nic nie ma na Xenos Tomb?Wydaję mi się,że to trochę zaniedbana strona(Minął już miesiąc od świąt;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również jest to nurtujące pytanie, ale ktoś mówił o problemach z założeniem nowego forum do tej stronki, i jak długo trwają z tym problemy, tak długo nie będzie aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi bo mam pewien porblem mam warhammera darc crusade jak wiecie żeby zagrać innymi rasami niż Dominium Tau I nekronami trzeba mieć porzednie częsci ale przed kupnem Warhammera daw of war chciał sobie wypróbować grę przez neta rasom dominium Tau ale co się okazało zawsze pierwszy zostawałem pokonany. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak się gra Tau przez neta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 16:06, Bratek196 napisał:

Pomóżcie mi bo mam pewien porblem mam warhammera darc crusade jak wiecie żeby zagrać innymi
rasami niż Dominium Tau I nekronami trzeba mieć porzednie częsci ale przed kupnem Warhammera
daw of war chciał sobie wypróbować grę przez neta rasom dominium Tau ale co się okazało zawsze
pierwszy zostawałem pokonany. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak się gra Tau przez neta ??


U nas koleś,który najlepiej zna się na Tau to Everial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować