Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 23:47, Lord Avatar napisał:

> Czego was wujek Jaracz uczył? :) Na bezczelnego techa harras, harras i tylko harras.

Tja. Trzeba tylko uważać, żeby nie przeinwestować w ten harras. Bo o to nietrudno, a konsekwencje
są przykre. W zasadzie, ja sugeruje od harrasu przejść płynnie w rush i kończyć grę. Bo jeśli
nawet skasujemy mu eco, a on jednak "wypluje" Chaosem tego preda, to momentalnie robi sie "mocno
owocowo"...


Przecież mówiłem, żeby po harrasie dorzucić do ofensywy FCka, a później jeszcze marinesów i nie dać przeciwnikowi odetchnąć nawet na minutę.
Dać wypluć preda chaosowi? :O Chyba tylko ślepiec może na to pozwolić, bo trzeba najpierw dojść do tier 2, wybudować kult maszyny, zwiększyć limit pojazdów i dopiero można kupić preda, który kosztuje grubą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 23:51, Jaracz napisał:


Przecież mówiłem, żeby po harrasie dorzucić do ofensywy FCka, a później jeszcze marinesów i
nie dać przeciwnikowi odetchnąć nawet na minutę.
Dać wypluć preda chaosowi? :O Chyba tylko ślepiec może na to pozwolić, bo trzeba najpierw dojść
do tier 2, wybudować kult maszyny, zwiększyć limit pojazdów i dopiero można kupić preda, który
kosztuje grubą kasę.


Fakt. Predator to nie był najszczęśliwszy przykład. Choc, taki Defiler "wychodzi" już bez wykupienia limitu maszyn. Nie wspominając o LS.

Może i faktycznie mówiłeś. Ja poczułem potrzebę (lol) odniesienia się do twojego ostatniego posta i tylko do niego. Bez zgłębiania bibliografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze harras mi nieżle już wychodzi...z noobami koncertowo...problem pojawia się jednak po tym.Co robić dalej?? Rzucam FCka iiiii... Trafia na wrogiego bohatera+scout spam. Wtedy zaczynam się gubić tracę powoli scoutów,zanim pojawią się SMi. Potem zjawiają się wrodzy SMi. Więc przechodzę do defensu zaczepnego tworząć ASMów...I jestem udupiony,za przeproszeniem.
Powiem tylko że tak potoczyła się moja pierwsza przegrana walka na auto.
Co prawda popełniałem masę drobnych błędów (zapominałem o wysłanych scoutach,o zabijaniu serwitorów wroga i niszczeniu generatorów,"kupić" FCka. :/ )


Repa nie mam bo jakiś błąd się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh dosyć mam tej gry, jak nie spamerzy to, to abuserzy albo inne smerfy. Właśnie grałem CMS z IG 12xx, który bezczelnie abusował turrety, zresztą szkoda gadać ;| definitywnie to nie był mój dzień. Wkurza mnie ostatnio auto bo, dawno nie miałem ciekawej i wyrównanej gry. Albo się trafiają się n00by i gra jet banalna, albo jakiś pr0 i mam pozamiatane. Geez muszę odreagować, idę pograć w bierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przetestowałem nową taktykę na Eldara. Pełen atak już od wejścia. 2x kultyści od razu biegną do bazy ostrouchego, w tym czasie robia się rapty, zaraz po nich dochodzi oddział CSM ( w międzyczasie może czempion dla Raptorów).

Raz zadziałało koncertowo. Gość (ponad 1300 na auto) nie wiedział co go bije... Kultystami związałem Guardianów, raptami pozarzynałem co sie dało, CSM zdecapowałem jego jedyne 2 punkty. Kiedy dosłałem CL było po grze.

Drugi raz mapa była ciut za duża....kiedy Kultyści dobiegai, Eld miał już Żniwiarzy. No i zaczęła się standardiwa zabawoa aż do T3, kiedy to ostatecznie dostałem po dupie ze względu na FD systematycznie ksujących mi oddalone LPki.

Reasumując - na małych mapach cacy, na większych strata rekwizycji murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 00:16, Mroku21 napisał:

Eh dosyć mam tej gry, jak nie spamerzy to, to abuserzy albo inne smerfy. Właśnie grałem CMS
z IG 12xx, który bezczelnie abusował turrety, zresztą szkoda gadać ;| definitywnie to nie był
mój dzień. Wkurza mnie ostatnio auto bo, dawno nie miałem ciekawej i wyrównanej gry. Albo się
trafiają się n00by i gra jet banalna, albo jakiś pr0 i mam pozamiatane. Geez muszę odreagować,
idę pograć w bierki :P


To samo pewno pisałby gościu który z tobą wygrał. ;P Ja trafiłem na trzech noobków i kogoś na moim poziomie. Stąd 3 wygrane i jedna przegrana. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 00:31, Mroku21 napisał:

Ooo miałem FreeWina, kolesia wywaliło z gry zaraz na starcie :D, ale marne to pocieszenie.


Mówiłem, że sobie odbijesz. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej od czego załeży że kolesi wywala??? Tak się zastanawałem, że może wywala ich ten kto założył rozgrywkę. Dobrym tropem idę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spam widzę sie nie popisał tak to jest jak mnie nie ma w teamie z everem mój harras w połączeniu z eva raptorami ostro spowalnia wroga :) dlaczego nie grałęm otóż cholera jasna co jest z DC? wyciągałem te dźwięki a teera mam stale błąd synchronizacji :/ przeinstalowałem grę to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 06:49, Łeber napisał:

Ej od czego załeży że kolesi wywala??? Tak się zastanawałem, że może wywala ich ten kto założył
rozgrywkę. Dobrym tropem idę???


Wywala kolesi jak im net się rozłączy, albo jak zaczynają lagować. A powiedzcie mi co to ten QS bo reszte rozumiem (prawie wszystko) a tego QS''a nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można wiedzieć... Co wy takiego widzicie w W40k DoW? Jak dla mnie jest to nie najlepsza strategia, wolę Mark of Chaos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qs = quick start (szybkie rozpoczęcie) zaczynasz z masą surowców
vytryx dla każdego co innego :P my wolimy 40.000 lat w przód a nie bićsiean dzidy i mieczie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dawn of War i mam demo Mark of Chaos. Mi spodobał się bardziej DoW. Jest o wiele więcej opcji, ras, jednostek (chyba). Są jeszcze do DoW 2 dodatki więc jak zainstalujesz oba to masz niezłą zabawę. W Mark of Chaos niezbyt podobało mi się...wszystko. Może i fajne bitwy bo dobrze jak się zbliży to fajnie się rżną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tego to kontrowersyjny pomysł tak tu wbić na pięciuset stronnicowe forum i powiedzieć "co wy takiego widzicie"... No chyba, że to spisek mający na celu objęcie władzy nad światem poprzez wywołanie kolejnego offtopa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! problem z patchem 1.11 do Dawn of War - Dark Crusade
mam mega wypaśny problem nie moge zupgreadować mojego dauna do wersji 1.1 przy wybraniu wersji PL pokazują mi się dolary i liczby
a przy english zły language
proszę o pomoc chciałbym pokazać wam kto tu rządzi na necie joke
oczywiście Dark Crusade mam oryginał więc nie wiem kiego ch**a nie chce się zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast to zaiste pecha jak diabli we wszystkim wczoraj gralem pare meczy 3vs3 i 2vs2 z czego 3 to compstompy (nic fajnego bo admini dawali niski poziom trudnosci i qs). potem mozna powiedziec ze normalne (zadnych kompow)pierwszyna na mapie "do wylomu" moj sklad IG i TAU vs CSM i NEK na poczatku to nawet fajnie wydawalo sie wyrownianie ale do czasu gdy poslalem 2 bazyle i bane''a facet grajacy NEK dal dyla Wynik bitwy łatwo przewidziec.2 mecz to po prostu serwer padl.3 mecz trwal chyba pol godz. sklad moj IG,IG,ELD vs SM,SM,TAU o dziwo byl bardzo wyrownany tlko na końcu stracilem cala baze przez co zostalo mi tylko 5 punktow i niedokonczone dowodztwo polowe ale wygralismy:).

ps podajcie jaks skuteczna strategie grania IG jeśli możecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować