Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Eeee... Sory ale jak ktoś Ci pozwala na zrobienie 4 dredów to znaczy, że w trakcie gry poszedł robić kanapki i to z dużą ilością dodatków;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:52, Kerigun napisał:


99% moich gier to 2 vs 2 i wyżej. Tam jest czas i surka na dredy i to w większej ilości.


szkoda ze tacy jak ty przecinicy w lidze nam sie nie trafili :(
zapraszam na gre 1v1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 20:37, ChrisBgnr napisał:

Eeee... Sory ale jak ktoś Ci pozwala na zrobienie 4 dredów to znaczy, że w trakcie gry poszedł
robić kanapki i to z dużą ilością dodatków;]


Chris nie raz graliśmy 2 vs 2. Często na mniejszych mapkach. Czasami dostawaliśmy w pupe. Czasami szybko rozwalaliśmy kolesi ale też czasami gra była zacięta i trwała często ponad 30 - 40 minut. Gram też na dużych mapkach i średnich. Jak kolesie się rzucą na sojusznika to ja z 4 dredy i hop im do bazy inną drogą i po zabawie. Raz grałem z Reimarem 1 vs 1. Gra była zacięta i w pewnym momencie miałem 5 dredów.

IROKS - gier 1 vs 1 nie lubię i ich unikam. Dla mnie DC istnieje dla gier od 2 vs 2 wzwyż oczywiście miałem kilka gier 1 vs 1 ale ich NIE lubię jak już powiedziałem. Dla mnie DC to gra z sojusznikiem na którym można polegać ale też pomaga się mu gdy jest w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce pograć ze mną przez multi to piszczcie na moje gg lub na maila, tylko wcześniej bo muszę najpierw zainstalować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:34, Lord Avatar napisał:

Wszystkim zainteresowanym (zwłaszcza Teokracie, który regularnie "stompi compa") proponuję
Dawn of Skirmish DC AI 2.2

Skok jakościowy jest OGROMNY. Komp korzysta z FoF, transporterów i teleportacji, tańczy, wycofuje
się, pamięta o detektorach itd.
W zasadzie, to gra lepiej niż większość graczy :P


oj stompie kompa i kompy i to ostro - sprawdzam na kompie rozne nowe techy i strategie i jako lalka do bica jest ideany - poszukam tez tej nowej nakladki na AI - choc podobno granie z kompem wyrabia zle nawyki - ciekaw jestem bardzo jakie ? w sensie na very hardzie i insane... jedyna roznica jaka jest odczuwalna to taka ze komp mocniej cisnie w T1 a przez to duzo trudniej go zrushowac niz bialkowych techerow... i brak mu fantazji np nigdy nie rzobi 4 skladow dron i nie bedzie ich zakopywal/wykopywal przy twoich zerkach czy FO ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:48, Teokrata napisał:

Lordzie Avaarze - a mozesz podac link do tej nakladki na kompa bo nie moge tego znalezc...

Ja mogę:)
http://dawnofwar.filefront.com/file/Dawn_of_Skirmish_DC;76173

A co do złych nawyków to kiedy gra się przeciwko komuś kto ZAWSZE gra tak samo, to w końcu dopada nas stagnacja... Komp nie zrobi nam harrasu scoutami, nie pójdzie w infiltrację i snajperki, nie zaleje po dwóch minutach ASMami... Więc jak się nauczyć reagować na takie zagrywki? Można zdobyć pewną wiedzę na temat jednostek, eco, czy ogólnego builda poszczególnych ras, ale dopóki czegoś nie przeżyjesz możesz tylko teoretycznie planować co byś zrobił. A czy to wypali tego się nie dowiesz bo komp o wieeeeelu rzeczach nie ma pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię dość grać przeciwko chaosowi, to jest jedna z ras, która sprawia mi najmniej trudności. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Everial patrzy z boku odlicza czas od uwolnienia Ognia Śmierci, który pochłonie SMów Mroka i CSMów Barona>

A tak na serio, to po dzisiejszej grze na auto, to zastanaiwam się, jakie szanse ma Kejoz przeciw Tau, bo kolesia dosłownie zmasakrowałem, nawet nie techowałem specjalnie, a miałem t3 przed nim, do tego harrasem mu uwaliłem robola, rapty, gena i kultów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:14, Jaracz napisał:

A ja lubię dość grać przeciwko chaosowi, to jest jedna z ras, która sprawia mi najmniej trudności.
:>


A ja lubie grać przeciw SMom, bo Kroot biją wszystko oprócz FCka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:20, Mroku21 napisał:

No kurde ja już nie wiem, gram sobie spokojnie wszytko gites, nagle łubudup wyskakują posesty,
oblity i game over.


A widzisz, bo z Chaosem nie można grać spokojnie, tylko cisnąć chama od poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:28, Everial napisał:

A widzisz, bo z Chaosem nie można grać spokojnie, tylko cisnąć chama od poczatku :P


No fakt, muszę jutro (dzisiaj?) poćwiczyć harras, bo ostro zardzewiałem w tej kwestii ;|
BTW, czy ludzie się wściekli i na Shrine of Exscelion robią w mirrorach już tylko spam Scoutów z niewidzialnością? Przyznam, że to dość stresująca taktyka dla mnie - znaczy gdy ją na mnie robią ;p. Ale jak na razie: Mroku : ŁzNS (Łobuzy ze Niewidzialnymi Scoutami) 4:1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 01:34, Mroku21 napisał:

No fakt, muszę jutro (dzisiaj?) poćwiczyć harras, bo ostro zardzewiałem w tej kwestii ;|
BTW, czy ludzie się wściekli i na Shrine of Exscelion robią w mirrorach już tylko spam Scoutów
z niewidzialnością? Przyznam, że to dość stresująca taktyka dla mnie - znaczy gdy ją na mnie
robią ;p. Ale jak na razie: Mroku : ŁzNS (Łobuzy ze Niewidzialnymi Scoutami) 4:1 :P


A na mnie jakoś SMi nie robią snajperów :/, a tak fajnie byłby wlecieć w średek tej bandy i Vespami zrobić rozrzut, a Krootami wybić do nogi :D
A co Chaos techerów, to wczoraj jednego tak na początku objechałem, że miałem t3 szybciej niż on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować